Analizuokime savo RSS skaitiklį

Svečio įrašo autorius: Eugenijus


Analizuokime savo RSS skaitiklį

Kadangi mano rašomo tinklaraščio formatas neleidžia rašyti IT temomis, o kartais taip norisi pranešti pasauliui (bent jau lietuviškai jo daliai) apie atradimus, pasisavinau šiek tiek Manto eterio.
Informacija tikriausiai bus įdomi tik tinklaraščių autoriams, todėl, jeigu toks nesate, siūlau bėgti pasiskaityti apie Tengu.
O likusiai kolegų daliai pranešu, kad pasauliniame tinkle neseniai atsirado (kai kur jau aprašyta) tarnyba Feed Analysis, kuri analizuoja mūsų turimus „Feedburner“ skaitliukus, ir labai vaizdžiai (beveik kaip pirmokams) pateikia nemažai naudingos informacijos.
Būtent iš čia rugpjūčio 23 dieną sužinojau, kad po metų turėsiu 1301 RSS prenumeratorių, o rugsėjo 10 dieną situacija kiek liūdnesnė – viso labo 272 pastovūs skaitytojai po 365 dienų.
Prognozė remiasi paskutinio mėnesio prieaugiu.

Pasak šio šaltinio, dabartinė mano tinklaraščio vertė optimistiškiausiais skaičiavimais siekia 1582 Litus ir 9 centus (gal kas norėtų pirkti?).


Teisingumo vardan pasakysiu, kad po metų mantas.malcius.lt turės 170 RSS prenumeratorių :/ (Mantai, susimąstyk).
Kaip viskas vyksta?
Aplankome tarnybos puslapį, pateikiame savo pilną „Feedburner“ srauto adresą ir „generuojame“ duomenis paspaudę atitinkamą mygtuką.
Žemiau matote youlikeit.lt analizę.
Galime lyginti prenumeratorių skaičių su kitais be galo svarbiais rodikliais (tik vis dar nesuprantu, kuo skiriasi „Hits“ nuo „Clicks“).
Taip pat matome, kad mano ištikimiausių skaitytojų ratas iki rudens augo labai sparčiai (beveik ketvirtadaliu per mėnesį). Per trečdalį rugsėjo (iki 10 dienos) mėnesio prijaukinti 8 skaitytojai, kas byloja apie panašius augimo tempus.

Ir, kas mane labai nustebino, visiškai tolygus skaitytojų pasiskirstymas pagal savaitės dienas.
Įtariu, jog tai Google Reader įtaka (ne paslaptis, kad jis dominuoja skaitytojų tarpe), kadangi pastarasis siurbia srautus „all day long“.
Na, kolegos, pasigirkit, pas ką didesnis „growth rate“?

3 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *