Kategorijos
Kompiuterija

Apple iPad 2

O jūs tik pamanykit, nusipirkau Apple iPad 2. Ir kas galėjo pagalvoti, kad kada taip atsitiks? Daugiau neigiamai nei teigiamai į Apple žiūrintis žmogus visgi nusipirko šitą stebuklą.

O buvo taip… Atsimenant, kad gyvenu viename JAV kaime, kur normalesnės parduotuvės yra pakankamai toli, perkamės viską internetu, ne išimtis ir čia. Truputį paklaidžiojęs po visokius Pricegrabber, supratau, kad visur kainos vienodos, taigi pirkausi tiesiogiai iš Apple. Aišku, bet kokio nuvalkioto iPad’o neėmiau, čiupau gerą ir brangų daiktą – Apple iPad 2 su 3G ir 16GB atminties, dar paėmiau vieną priedą, paskui dar mokesčių milijoną priskaičiavo, tai gavosi beveik 700 žaliųjų pinigų.

Kiek vėliau paaiškėjo, kad Styvis iPadų ir jų priedų vienam sandėly nelaiko ir siunčia atskirai. Aparatą iš JAV, o priedus iš Honkongų visokių. Tai čia didelės problemos nebūtų, bet gavau el. laišką, kad jie tą priedą per paštą planuoja pristatyt. Čia jau problema tame, kad mano realus ir pašto adresas gerokai skiriasi. Kitaip sakant, į realų adresą paštu siunčiami laiškučiai ir visa kita neateina, nes stringa pašte(?). Nežinau, kaip čia su tuo priedu baigsis. Jei pašte ne idiotai dirba, tai sutvarkys viską. Kitu atveju gal siųs atgal į Honkongus, nežinau. Maža problema, bet dėkui tau, Styvi, kad pranešei, jog šitaip gražiai sužaisi.

Po kelių dienų UPS visgi pristatė mano ilgai ir nekantriai kelias dienas lauktą nuostabųjį iPad. Dėžutėj nieko stebuklingo neradau: pats iPad ir USB/pakroviklis (gal kas primins, kodėl jie nepereina prie standartinių mini/micro USB jungčių?).

Pagaliau išpakuojam. Įjungiam. Oho, veikia. Pala pala, prašo pajungt į kompą per iTunes. Hmm, „praskipinsim“ šitą, ką čia paspaust, kad įsijungtų. Hmm, nepadeda nė vienas mygtukas. Susivokiam, kad Styvis savo iPado neleis naudot, kol į kompiuterį nesukišiu iTunes (gudrus bjaurybė, moka iTunes prastuminėt). Na, ok, tik pala… Kaip čia dabar man į Linux Mint tą iTunes sukišt (ar tik nebus taip, kad Styvui nusispjaut ant savo gaminių pirkėjų)? Na tiek to, gerai dar, kad kompiuteryje tebėra kamputyje verkiantys Windows 7. Išleidžiam juos į dienos šviesą, jų akutės tik sublizga, visokių spalvų lentelių primeta, kompiuteris stringa, bet išsikapsto. Kadangi Windowsų nenaudoju, tai ir naršyklės ten nė vienos nėra. Teko IE panaudoti ne pagal paskirtį ir atidaryti iTunes puslapį. Ten Styvis pasisiūlė man įsidiegti super duper nuostabų grotuvą. Na, OK, lyg ir galėčiau rinktis. Windowsams svetimkūniai nelabai patiko, tai dar milijoną lentelių išmetė, kad paklaustų, ar tikrai aš aną daiktą noriu įdiegt. Pagaliau, turim iTunes, jungiam iPad. Veikia. Prašo kažką registruot. Later. Pagaliau, įsijungė mano stebuklas (negi reikia tiek žmonėm protą knist, kad jie tepaspaustų Later?).

Nuostabybė. Veikia stebuklas, veikia visokie Multitouch ir lietimui jautrūs ekranai, kaip gražuuuuu. Kaip smaguuuu. Pala, o ką su juo daryt? Hmmm… O, Safaris yra, pabandom. Uraganas artėja, užeinam pažiūrėt, kur jis juda. O puslapis sako: Nerodysiu tau nieko, kol Flash nesudiegsi. Na, gerai, nieko čia naujo. O Adobe rašo, kad dėl Apple durnumo Flash aš matysiu kaip savo ausis. Kitaip sakant, internetas su iPad pusiau veikia. O ką daugiau su juo veikt? Nežinau. Apsiklausinėjam sugyventinių, tie irgi tik galvą gūžčioja. Sako, ekranas mirga, net knygų su tokiu nepaskaitysi normaliai. Vakare vis tik pavyko rast šiokį tokį pritaikymą: visai neblogai iPad tinka per YouTube žiūrint Happy Tree Friends ir geriant alų. Vėliau viena draugė išsiaiškino, kad ir po Amazon su juo galima pirktis gana patogiai. Po to karto, daugiau pritaikymo sričių jam nesuradom. Sėdi kurį laiką spintos kamputyje ir verkia.

Trumpai apibendrinant, galiu pasakyti, kad vienintelis privalumas yra labai patogi klaviatūra. Ekranas gana geras ir jautrus, bet į nagą nereaguoja, o bandant paspausti ant smulkesnių detalių, dažnai blogai mane supranta (lazdelės gal kokios reikia?). Turi kažkokią tragišką kamerą, kuri fotografuoja prasčiau nei prieštvaninis Siemens CX65 su VGA kokybe, aš jau nekalbu apie mano senolį SE K800i.

Kaip liaudis sako, labai geras daiktas, tik be panaudojimo. Telefono funkcijos nelabai atlieka, o iki nešiojamo kompiuterio komforto dar labai toli. Knygas skaitant, tikriausiai akis susigadint galima, interneto normaliai naršyti irgi neįmanoma, nes Flash nepalaiko. Tai gal filmus žiūrėt? Gal ir tiktų… už 700$.

p.s. Tai žinoma, kad sau jo nepirkau, yra giminėj žmonių, kuriems jo reikia. Negi man sunku nuvežt.

PAPILDYMAS 1

Paštas vis tik nepasišiukšlino ir priedą pristatė.

47 komentarai – “Apple iPad 2”

Nuotaikingai :). O jų ekranas reaguoja į šilumą, tad nei į nagą, nei į lazdelę nereaguos. Į įkaitintą virš dujinės ylą sureaguotų, matyt. 😀

Iš tikro, jei nieko app store’e nepirksi, tai nereikalingas daiktas 🙂 Va man darbe davė vienam šauniam projektui, tai ir guli ant stalo nenaudojamas, bet jei kažką nusiperki, tai viskas normaliai su juo.

Prajuokinai 😀 jau pradejau jaudintis dėl veltui išleistų pinigų, bet paskutinis komentaras nuramino 😀

Labai tendencingas straipsnelis, specifikacijos net nesurašytos, suprask, iPad šūdas. Asus, taigi, Genuine Windows® 7 Home Premium, Intel® Atom™ N570 (Dual Core; 1.66GHz), DDR, SO-DIMM, 1GB. net dvi jungtys yra!!!, dar plastmasės gabalą iš po touchpad reikia išimt ir t.t. Tikrai puikus kompiuteris už nuostabią kainą!!!
Liūdesys…..
Kaip sakoma, su kokia nuostata daiktą perki, tokį ir straipsnį parašai. Kaip visada, šiek tiek per daug agresijos ir Stivui ir Bilui, meilė kileriui norvegui Linusui. Dar tas kaimiškas sindromas, kad viskas, kas pigu ar nemokamai, yra geriau ir „su panaudojimu“. App Store-i pinigų gaila, negi tūlas lietuvis pirks kokią programą. + durna „flash“ tema, seniai nusibodusi.
Meilę Applui paaiškina kinas žemiau. Mantai, gal turi rimtą kiną, kuris argumentuotai paaiškins neapykantą?
http://blog.ted.com/2010/05/04/how_great_leade/

P.S. Čia aš tas nelaimingas būsimasis daikto „be panaudojimo“ savininkas.

DNR, ką man ten veikt tame apple store, paskutinius triusikus numaus.

Ramūnai, čia nebe Apple prieš kažką, o tiesiog tos planšetės yra nesusipratimas, nesvarbu, kas gamintojas.
Dėl pigiau=geriau – nesilaikau šito, perkuosi ir brangius daiktus, leidžiu sau. Tiesiog pirkiniams daugiau ieškau ne mažos kainos, o optimalumo. T.y., perku tokį daiktą, kuris už minimalią kainą patenkintų mano poreikius. Ir mano naujasis Asus tą puikiausiai daro.
Kaip jau sakiau, kartais leidžiu sau pasidžiaugt ir nusiperku ką nors brangesnio nei optimalu, ir nieko, laimingas. Kaip ir tu būsi laimingas gavęs iPad, o man jo nereikia.

Aišku, kad tu čia žiniasklaida, tavo puslapis ir tu formuoji varguolių nuomonę.
Beje, ar veikia ta nemokama optinė pelė, jei Bluetooth nebuvo įskaičiuotas į Asus-o kainą? Nes touchpad, kaip supratau, nelabai stebuklas :).
Ar pasižiūrejai tą kiną, subtitrai lietuviški yra, jei ką?

Taip, čia yra subjektyvi žiniasklaida. Ką noriu, ką galvoju, tą ir rašau. Tau irgi niekas nedraudžia parašyti viską iš savo varpinės.

Optinė pelė puikiausiai veikia, mėginau. Bet dabar stovi stalčiui ir verkia. Kam ji reikalinga, kai touchpadas yra. Touchpadą susitvarkiau gi aš, puikiausiai veikia, jokių problemų. Bluetoothas yra atgyvena, nelabai man jo ir reikia.

Kino nežiūrėjau, turiu ir taip ką veikt.

Kam pirkti Apple iPad 2, jeigu yra labiau nusiseke prietaisai kaip SAMSUNG Galaxy Tab arba ASUS Eee Pad Transformer :] O Ramunui, tai man rodos, smegenys praplautos. Kisi tu ta savo Apple kur papuola. Zmones gi patys atsirinks kas jiems geriau :]

Ramunas_is_Apple: Tu gal apple ar bent iDeal kokiam dirbi?
Aš manau, kad android jau dabar gali pasispardyti prieš iOS, tad ipad’o nevadinčiau tobulu, nors ir android’as turi trūkumų.
Mantai: ipad’as skirtas dar mažu vaiku žaidimam.

Pasinaudodamas Manto suteikta ziniasklaidos galimybe atsakingai, bet bet be LT raidziu pareiskiu- visi varykit i Gariunus su savo samsungais, asusais ir androidais….

Tai gal dar nori pasakyti, kad APPLE iPhone 4 geriau uz SAMSUNG i9100 Galaxy S2? :]]

Galima naudotis Pages, DocumentsToGo, Quickoffice, galu gale Keynote. Visas, išskyrus paskutiniąją reikia nusipirkti.

mane sis straipsnelis gan gerai ibaugino, todel nes uz geru metu pati zadu pirkti ipad 2!
Tiksliai nezinau ar tai gera mintis, nes man jis atrodo gan brangus,
bet noras uz kaina didesnis!!!!!:);):P

Visus ipad pliusus galim a nubraukt vienu dalyku: NERA FLASH PALAIKYMO. VISKAS… grazus tackrienas, lakstanti OS kam man to reikia ?????? jei negaliu normaliai USB devaiso prikabint infai uzpust, neveikia puse webo, kisa savo itunes visur, negaliu pasileist specifinio softo nes Apple tokio negalima

Taip galiu puikuotis, galiu jutuba narsyt, filmus pavelka, o toliau ?

MAN REIKIA, KAD VEIKTU ! Ramunai padaryk, kad veiktu, arba bek i krumus

Update:

nera HDMI, tad nuejes pas draugus neparodysiu dideliam telike filmuko, nera USB, tad neiskelsiu doko is drauges ( reikia adapteriu ir t.t. uz papildomas babkes) nebus Anglono , Alkono, negaliu redaguot normaliai office doku, turiu kankintis su kazkokiu keistu softu. Negaliu isirasyt savo mylimo specifinio softo ( astronominis, devaisu valdymui ir t.t.) nes gamintojas NIEKAD jo neparasys iOS

Ramunai, mano kreivas W501, sveria daugiau, sukasi su tavo manymu sudinais win 7, ne toks grazus dizainas, ekranas kiek prastesnis, trumpiau laiko. Bet galiu israsyt belenkoki softa, turiu kruva usb, HDMI, FLASH, 3G, GPS, WIFI, LAN. Priedai ne karve kainuoja. Galiu lengvai ji plest.

As nesu barbe kaip pats, man reikia devaiso kuris veikia ir yra funkcionalus. Jei ramunas-barbe tik jutuba narso ir dziaugias savo itunes ir jam uztenka jo reikalas….

Ramunai mum nereikia grazaus devaiso mes ne barbes kaip pats. Kai Apple isleis toki devaisa as tikrai pirksiu.

Tomkai- Anglonas yra, HDMI yra, USB yra, SD yra, ofiso programos redagavimui yra, 3G yra, GPS yra. Viskas, išskyrus flash. Bet jei tau labiau patinka kreivas W501 už panašias babkes, tai čia tavo pasirinkimas.

Gaila kad tiek daug nieko neismano apie ipad2 ir rasineja. Taip, ten nera flash, bet as vos panarses internete radau ipad2 programa kuri leidzia paleisti visus flash filmukus, ir zaidimus ( iSwifter ) . Beto kiek paziurejau googlei ipad 2 net ir dabar kai atsirado galaxy tab 10.1 aplenkia visus savo android konkurentus ir yra 1 vietoj. Bet pirkti nepatariu. Geriau dar biski pataupykit ir notebook is ebay ar amazon nusipirkit

Apple ne šiaip sau nedraugauja su Flash. Tam kartui flash yra gerai, bet iš tikro jis yra visiškas šūdas, labai sudėtinga kodavimo sistema, kuri reikalauja labai palygint didelio procesoriaus darbo (Jei kas pastebėjot, žiūrint youtube iš kart įsijungia laptopo aušinimas) Dėl šios priežasties, ateity, turėtų tokio daikto kaip FLASH iš vis nelikt ant svieto. Kažkas jį tikrai pakeis, garantuoju 100%.

Perskaiciau cia rasomus komentarus ir supratau kad galima daryti viena isvada. Kas neturi pinigu tas tiesiog negali ir neturi tureti Ipad 2 . Labai paprastas dalykas nera pinigu perki visa kita , turi pinigu perki Obuoli. Profesionalus,legalus poziuris yra Ipad , ismokti vogti siustis visokius sudus yra visa kita.Ne paslaptis kad 90 % Lietuvaiciu net nesuvokia kad reikia moketi uz atlikta darba (programu kurima), todel is principo jiems reikia viso kito kas leistu jiems jaustis patogiai vagiant arba gaunant uz dyka (Uzsienyje lietuvi ne tik atpazinsi is suraukto snukio , bet ir is to kad be nuolaidos jis neperka 🙂 ). Ipad`as yra skirta zmogui kuris dirba ir uzsidirba o ne vaikams kurie nori valgyt tevu nupirktus cipsu ir crakcinti vogtas programas.

Didziausias obuoliu pliusas, kad viskas veikia! Turiu iPhone 4 – nei karto nebuvo pakibes, ka paspaudi ta padaro, tuo tarpu pastoviai girdziu is draugu komentarus istraukus androidini ar panasu prietaisa:
– „pala perkrausiu, kazko pakibo“, arba paprasius paleisti FLASH reikalaujanti video:
– „standartine narsykle pastoviai luzineja, o sita nepalaiko flasho“ ir t.t.
Visiems, kurie skundziasi programu „brangumu“ yra iseitis – jailbreak.

Ar jums reikia flasho?
*Zaidima uzkraus vargais negalais, bet jo nepazaisit, nes nera mygtuku.
*Narsant po puslapius lauksit, kol uzkraus visas nereikalingas reklamas.

Man vienintelis trukumas obuoliu, kad nera atminties korteles.

O dėl vietos, tai manau, 16GB muzikai ir app’sams yra per akis, (kurių man asmeniškai niekada neina užpildyti) o juk dar yra iPhone su 32 GB ir dabar jau net su 64GB talpos. O jei nori krūvoje laikyti tūkstanį filmų, tai vis dėl to reikia prisiminti, kad čia yra ne kompiuteris o telefonas. Aš manau, kad gerai jog nesideda atskirai tos atminties kortelės. Čia, aišku, tik mano nuomonė 🙂

Hmm, pats kaip ir norėčiau pirkti iPad2, mačiau topocentre jį ir pats spaudinėjau, nieks nestrigo viskas labai greit krovėsi, buvo gan nemažai apps jau pačiame telefone, dizainas gražus, labai patogu laikyti, ir šiaip paliko didelį įspūdi , bet dabar paskaičius komentarus, vienas sako , kad šūdas, kitas sako , kad auksas, tai net nebežinau ką ir bedaryt. :X

Cia gal bus truputi durnas klausimas ,bet noreciau paklausti.,jai as nusipirksiu ipad’a su 3G ir pvz nuvaziuosiu i miska ir ten naudosiuosi tuo 3G internetu tai po kazkiek laiko man uz ta isnaudota interneta reikes moket?

Kotryna, mokėsi už internetą planšetėje taip pat kaip ir telefone. Į iPadą dedama SIM kortelė, o kokią kortelę ten įsidėsi ir kokiomis sąlygomis naudosi, tai jau tavo sprendimas. Jei naudosi kokį nors Pildyk – užsisakysi interneto planą iš anksto. Ir pan.

kazin ar daug skiriasi ipad nuo ipad 2, isvaizda beveik vienoda ir ipad 2 su kamera?
apple MacBook Pro kolkas nesiskundziu o iphone 3g tai tikras lagas. Nesuprantu kame reikalas, gal kad lietuvoj pirktas is omnitel? macbookas is belgijos, pats geriausias kompas koki esu isbandes

Na ir rasytojas cia raso, :DDDD krumais apauges bezdziones iskamsa :D, nusikarpo nagus pirma tegul tada plansetu naudjasi. Tokio debiloido pasisakymu tikrai sunku rast, dar lietuviu kalboj…Eik tu pasikark ir paprasyk kad tavo boba tave y ta pacia spinta sukistu kur plansete padejai, arba tik ysivaizduoji kad padejai, kai apdziusi busi geras eksponatas primatu parodoje. Ir daugiau nieko nerasinek, genijau tu is praeito amziaus !

Sveiki. As taip pat zadu pirkti apple Ipad ta naujaji siais metais sukurta 🙂 dar kitaip vadinama Ipad3. Bet kaip manot gal apsimoka pirkti Ipad2? As nesu tiksliai apsisprendusi mastau kuris cia butu geresnis gal galit padet? 🙂

Na aš praeitą savaitę nupirkau Ipad2 3G 64Gb, nors buvau skeptiškai nusiteikęs prieš planšetnikus apskritai :). Galiu pasakyt tik tiek geras daikas ir tikrai dulkių nerinks :). Kas ruošiasi pirt mano patarimas BUTINAI TIK SU 3G imkite.
To: Austeja
mano manymu neverta permokėt už Ipad3, nedidelius stebuklus te padarė paliginus su Ipad2. Nors čia mano ir tik mano nuomonė

Durno klausimo paklausiu, bet ką daro tasai 3G? Kuom geriau pirkt iPad2 su 3G nuo iPad 2? :DD

Klaudija, 3G reiškia, kad galėsi įsidėti telefono SIM kortelę ir per ją naudotis internetu. Jei 3G įrenginyje nėra, tai lieka standartinė galimybė naudoti tik Wi-Fi.

Geras daiktas ipadas siuliciau nepirkti tu androidu

Turiu Macbook pro ir ipad’a as esu jais patenkintas jokio lago

Pc tik virusus renka
Androidai lagina o apple viskas gerai

Obuoliu megejau kam tau tos atminties korteles jok iPhone 4 ir taip turi pakankamai atminties nuo 8gb-16gb-32gb ir 64

sveiki visi, gavau dovanu darbe ipad mini su smart cover dangteliu ir netgi vardas uzrasytas ant kitos puses, gavosi kaip vardinis, apsidziaugiau, grizau namo ijungiu wifi neturiu namie taigi nepaleidzia praso pajungt i kompa pajungiu bet kad pajungt reikejo itunes atsisiust. atsisiunciau ir kas is to i ipad irasyti nieko nesigaunas, beje su apple produkcija pirma kart savo gyvenime susiduriau, po instaliavimo itunes dar ten priinstaliavo visokio sudo is apple inc. ir nieko visiskai neisirasiau i ipad, net susiktu mp3. atjungiau as ji velniop. jungiu dc++ neveikia, einu i huba dc magntes ru neveikia. isvada visi tie macai ipad ir viskas kas is apple yra sudu sudas ten pinigu lupymas uz grazesni dizaina ir tiek, ateiti pasikeisiu ruteri su wifi dar pabandysiu pazaist o siaip geriau darbave pinigais butu davus.

Iš kokio tu urvo išlindai? Jei rankos kreivos, tai joks įrenginys neveiks. Įdomu ką jau tokio nuveiktum su savo pc be interneto tiką nusipirkęs? Tavo dc++ irgi siųstu nelegalias empetrys be interneto?

Sveiki, norejau paklausti jei nusipirkau iPad air 2 wifi gal yra kokia galimybe per Bluetooth susieti su telefonu ir is telefono naudoti interneta?

Kristina, dauguma telefonų turi Tethering/Hotspot funkciją (tiek bluetooth, tiek wifi), tai ieškok telefono nustatymuose kažko panašaus ir įjunk. Čia ne iPade esmė, o telefono galimybėse.

Šio aprašymo herojus iPad po penkerių metų tarnystės buvo vakar parduotas už 100€ ir pateko į naujas geras rankas- išvažiuos pas močiutę į kaimą. Per penkis metus intensyvaus naudojimo nebuvo sugedęs, baterija laiko panašiai kaip nauja, visos funkcijos veikia, jokių pabraižymų ar defektų. O kaip jūsų mėgstami Gariūniniai Samsungai ir Asusai ir Sonkos? Ar dar rodo gyvybės ženklus? Ar turit kuo pasigirt? Juk putojot čia visi, kokių gerų devaisų prisipirkę papigiai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.