Kategorijos
Kompiuterija

Failų talpykla Fliiby.com

Šį kartą trumpai pristatysiu savo pamėgtą failų talpyklą Fliiby.com. Kadangi jie visokias smulkmenėles dovanoja, tai negi man gaila truputėlį atsilyginti ir pareklamuoti juos.

Pradėjau talpykla naudotis daugiau nei prieš dvejus metus, kai ją savo tinklaraštyje pristatė Džiugas. Ir ji man iš karto pradėjo patikti, nes pasiūlė geras talpinimo paslaugas nemokamai:

 • iki 50 MB dydžio failai (dabar jau 200 MB)
 • iki 25 aplankų failams susidėlioti
 • neribotas failų skaičius
 • neribotas srautas
 • neribojama failų užimama vieta
 • nereikia laukti, norint atsisiųsti
 • neribotas failų saugojimas
 • tiesioginės nuorodos paveikslėliams

Pripažinkite, tokias sąlygas mažai kas suteikia, ypač nieko nemokant. Kai kurios talpyklos pasiūlo geras sąlygas tik savo veiklos pradžioje, tuo tarpu Fliiby tai daro daugiau nei dvejus metus. Galbūt vienintelis trūkumas – Flash aplinka, kurios daug kas nemėgsta. Bet su AdBlock Plus galima ją užsiblokuoti, tokiu atveju veiks kiek skurdesnė paprastoji aplinka.

Kadangi naudojuosi talpykla jau gana ilgai, galiu apibendrinti ir jos stabilumą. Jam tikrai neturiu jokių priekaištų, jau senokai nepastebiu jokių serverio užlūžimų ar sulėtėjimų. Tiesa, per dvejus metus vieną kartą įvyko gana didelis incidentas, kai talpyklos savininkai perkėlė ją į kitą serverį. O nutiko taip, kad berods dėl vieno iš naujosios įmonės darbininkų kaltės buvo prarasti keli procentai failų (daugiausiai tai buvo paveikslėliai). Tiksliai nebeatsimenu, o skaityti iš naujo tingiu. Persiskaitykite patys Fliiby tinklaraštyje. Kas mano tinklaraštį skaito dažniau, tikriausiai galvoja, kad iš karto mečiau Fliiby ir ėjau ieškot ko nors geresnio, bet čia buvo viena iš nedaugelio išimčių. Fliiby man patiko, o tos kelios prarastos nuotraukos nuomonės nepakeitė.

Žinoma, Fliiby kūrėjai jautėsi labai kalti, todėl, pabaigę viską tvarkyti, iš karto išsiuntinėjo žmonėms laiškus:

Hello Settle,
Please update your profile under the ‘Profile and Stats’ tab on http://fliiby.com/account.php page.
We want to send some gifts to you.

Also, we have developed file re-upload tool.
simply visit image pages, and re-upload files to old paths. No need to change anything on your site. This works one-by-one file for now. We are on multiple file re-upload tool…

Thank you for support

Fliiby team
http://fliiby.com

Manau, kad šiuos laiškus gavo visi prisiregistravę vartotojai (pasižiūrėkite savo pašto dėžutėje, 2008.10.28). Per daug neskaitęs, kažką ten užpildžiau. Ir pavasarį gavau marškinėlius ir dar pora kalendoriukų. Gal būčiau ir anksčiau gavęs, jei toj anketoj būčiau suvedęs tikslų adresą, o ne tik pašto kodą, gatvės pavadinimą, miestą ir šalį. Ačiū „Lietuvos pašto“ darbuotojams, kad nepatingėjo ieškot, kur aš gyvenu. Gal kas nors daugiau gavot dovanų?

Bet čia visos dovanos dar nesibaigia. Prieš keletą mėnesių, Fliiby pristatė savo mokamus Plius planus (beje, nemokamos paslaugos dėl to nebuvo nė kiek apribotos). Ta proga buvo nemokamai visam gyvenimui išdalinta 100 nemokamų pliusinių planų, tereikėjo komentaru pasveikint Fliiby su antruoju gimtadieniu. Gal kas be manęs šitą dovanėlę irgi gavot? Taigi dabar, neskaitant pradžioje išvardytų savybių gavau šį tą papildomai:

 • Man neberodomi reklaminiai skydeliai (nors ir taip aš jų nemačiau)
 • Maksimalus failo dydis – 1 GB.
 • HD video
 • 100 aplankų
 • Galimybė įkelti failus iš interneto nuorodų.

Tai tiek šį kartą, jei ieškote failų talpyklos, išbandykite Fliiby.com.

Papildymas

Paaiškėjo, kad neprisijungusiems vartotojams, norintiems ką nors atsisiųsti, vis dėlto tenka palaukti 60 sekundžių. Taigi dar viena priežastis, kodėl vertėtų užsiregistruoti.

17 komentarų – “Failų talpykla Fliiby.com”

na… šit kokia reklama 🙂
banerio gal ir nebūčiau pastebėjęs, o aprašymas sugundė. jei tai daugiau nei DropBox (esu patenkintas, trūksta nebent tik (arba aš neradau) galimybės „pašarinti“), tai reikės pabandyti.

Nu nu ismeginsim kas per talpykla ir patikrinsiu ar ji jau tikrai tokia stabili ir ar nedigsta po 2men paveiksliukai ar kiti failai.

Taip, ir pats naudojuosi Fliiby jau nuo 2008-04-07, ir pilnai sutinku su visais Manto punktais, išskyrus vieną:
>nereikia laukti, norint atsisiųsti. Deja, pilnai sutikt negaliu, nes nereikia laukt tik jeigu siuntiesi failą prisijungęs prie fliiby, o jei tiesiog patalpini failą ir nusiunti nuorodą kitiem žmonėm, kuriem tiesiog reik to failo, tai tenka laukt jiems ~60 sekundžių.

Apart that, Fliiby tikrai nepakeičiama, visi failą nuo 04-07 kaip buvo taip ir yra. Galbūt dėl to ir negavau e-mailo su dovanos siūlymu, kad nedingo niekas pas mane? 😀

@Rokas Arbušis – dropbox aplanke spaudžiam dešinį pelės, randam dropbox meniu ir ten yra „copy public link“ – štai čia ir yra „šarinimas“:
http://dl.getdropbox.com/u/736361/NikulinasBeveikRimtai.jar
(pavyzdžiui čia yra Nikulino knyga „Beveik rimtai“ java formatu telefonams, kurie neturi apribojimų dydžiui.Lietuviškai, be paveikslų. Šriftas nustatytas 240×320 ekranui, bet yra ir kiti nustatymuose. Būtinai nusistatykit apšvietimą mažais procentais – akys nevargsta)

@Mantas – gal ir bandyčiau audio knygas, betgi nokinės ausinės absoliučiai nedraugauja su mano ausimis 😀 O ir darbe reikalingas dėmesys. Net ir per pietus 🙂 Skaitydamas bet kada galiu atsitraukti – juk tik tiek vargo, kad pakelti akis, o su audio knygom – kitaip. Turbūt tai priklauso nuo fizinės veiklos – kur esi, ką veiki 🙂
@Rokas Arbušis – gal ir geras, bet kad, tarkim, šefas tuo netiki 😀

Išbandžiau ir man tikrai nepatiko ka pamačiau.
1. Normalaus atvaisdo nėr kad butu galima naudoti, forumuose ar torrentuose.
2. Nelabai supratau kaip čia suprasti ar kaip yra, bet WINRar formato 27Mb negalima uploandinti, net nemato to failo tik kitus kur užima mažiau. Gal čia dėl failo dydžio, o gal ir ne.
3. Valdymas ir dizainas tikrai neblogi, bet dėl valdymo dar yra vietu kur reikėtu ši beita pakeisti.

@Saulius
1. Čia ne paveikslėlių talpykla, o failų talpykla.
2. Dar tokių dalykų man nebuvo nutikę. Winrar neturiu, tai nežinau, kaip su jo archyvais yra, bet tar.gz archyvus tikrai rodo ir kelia. Bandyk perkraut naršyklę/kompiuterį, gal jie grybą pjauna.

Nieks nieko cia nepjauna. Pasakiau pagrindinius dalykus kurie man nepatiko. Ir viena pastebejima. Tai stai…

@scania
sveiki. tiesiog pabandžiau atsisiųsti šią knygą, tačiau nžn kaip ją skaityti kompe. ar irgi reikia keisti formatą (gal per zamzar.com)? 🙂 ačiū

dėkuj, pabandymui parsisiunčiau vieną versiją, bet kažkodėl nelabai sekėsi instaliuoti…neatidarė .jar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *