Kategorijos
Gyvenimas

Kaip atsisakyti Omnitel siunčiamų reklamų?

omnitelEsu Omnitel klientas, turiu Extra dar nuo tų senų laikų, kai Siemens CX65 buvo stebuklingas telefonas (kiek čia metų gali būt?) ir kai jų GPRS internetas kainuodavo berods 10 Lt per mėnesį, bet nebuvo jokių apribojimų. Geri laikai būdavo, namie normalaus interneto neturėjom, tai bent su telefonu galėjau paslampinėt. Bet neilgai tęsėsi geras gyvenimas, greit visi uždėjo duomenų srauto limitus, įskaitant ir Omnitel.

Bet ne tame esmė. Pastaruoju metu mane, kaip ir daugelį kitų, nervindavo nuolatiniai reklaminiai pranešimai, daug kas iš blogerių irgi tuo skundėsi, kai kas net miegot ramiai negali. Tikriausiai visi žinom, kad jų „Informacinių ir reklaminių SMS žinučių paslaugą“ galima išjungt savitarnoje arba paskambinus nemokamu telefonu 1566. Ir lygiai taip pat žinome, jog išjungimas nė velnio nepadeda (čia turėtų būt šypsenėlė).

Ta proga, kad šiandien nuobodžiauju (egzaminas artimiausias poryt, tai negi mokysiuosi taip anksti), ir eilinė jų reklama man sutrukdė žiūrėt kažkurią Simpsonų seriją, nutariau nusiųst Omniteliui laiškelį:

Laba diena, jau ne vienerius metus naudojuosi išankstinio apmokėjimo kortelės Extra paslaugomis. Ilgą laiką neturėjau jokių nusiskundimų, kol neprasidėjo pastovūs reklaminių žinučių siuntinėjimai. „Omnitel savitarnoje“ išjungiau „Informacinių ir reklaminių SMS žinučių paslaugą“, laikinai reklamų nebegaudavau, bet po vienos kitos savaitės vėl ta pati situacija, nors „Informacinių ir reklaminių SMS žinučių paslauga“ kaip buvo išjungta taip ir liko išjungta.
Norėjau pasiteirauti, ar įmanoma kaip nors atsisakyti tų pranešimų, kad jų iš tikrųjų nebegaučiau?
Beje, kiek žinau, ne mane vieną nervina nepageidaujami pranešimai, daugelis pažįstamų Extra ir Ežio vartotojų taip pat nuolat skundžiasi.

Net nelabai tikėjausi gauti atsakymą (pvz., mūsų rajono laikraščio redakcija nesivargina ir į laiškus neatsako). Bet jau gana greitai gavau atsakymą su telefono numerio prašymu (gal norėjo patikrint, ar aš nesu žioplys, ir tikrai išjungiau tą reklamų paslaugą), atsakiau ir už kelių minučių gavau dar vieną laišką (jau iš kitos Omnitel darbuotojos):

Paslaugos „Extra“ vartotojams reklamines SMS žinutes (siunčiamas iš +370
698 99992) galima atjungti paskambinus numeriu 1566, pasirinkus 2-ąjį
punktą „Paslaugų valdymas“ ir 7-ąjį „Reklaminiai – informaciniai SMS“. Be
šių pranešimų gali būti siunčiami SMS, informuojantys apie OMNI ID teikimas
nuolaidas, jei pageidautumėte atsisakyti ir šių pranešimų, tuomet reikia
paskambinti nemokamu numeriu 1600 ir pasirinkus 3-ąjį punktą išjungti
paslaugą „E. nuolaida“. Visų žinučių siuntimas pilnai atjungiamas per 2
sav. laikotarpį.

Taigi paaiškėjo, kad Omnitel per dvi vietas siunčia reklamas, vienos atjungimą visur viešai rodo, o antrąjį ne taip paprasta surasti.

Taigi bandau skambinti tuo 1600 ir girdžiu: „jūsų sąskaitos galiojimas pasibaigęs, papildykite sąskaitą“. Na „laba diena“, jau net ir reklamų nebeleidžia išjungt, jei sąskaita kelias dienas išėjus iš galiojimo (dar tris mėnesius galiu gaut skambučius ir SMS). Tai teko per Swedbank nusiųst jiems tuos minimalius 5 Lt.

Paskambinau aš vėl tuo 1600, sumaigau ką reikia ir girdžiu kažką panašaus:

<…>Norėdami atsisakyti informacinių pranešimų ir nuolaidų<…>

Jei nenori reklamos, tai negausi ir nuolaidų. Dar gana keistai atrodo ir tas „viską mes jums atjungėme, bet dar dvi savaites siųsim reklamas“.

Taigi, prieš išjungdami šią paslaugą, įsitikinkit, kad nuolaidų jums neprireiks. Aš jau išjungiau, dabar žiūrėsim, ar tikrai dings reklamos, ar dar yra kokia nors trečia vieta, per kurią jas siunčia.

Ta proga dar norėčiau padėkoti Omnitel darbuotojoms už greitus ir informatyvius atsakymus.

22 komentarai – “Kaip atsisakyti Omnitel siunčiamų reklamų?”

Aš panašiai nervinausi… Bet patingėjau rašyt laiškelį, todėl tiesiog paskambinau nemokamu tel. 117. Ten man maloniai paaiškino, kad reikia skambinti 1600 ir sumaigyti keletą mygtukų..
Nuolaidomis nesinaudoju, todėl negaliu pasakyti ar jos pasinaikina atsisakius reklamos ar ne….

@Wiziris
Tai ten paskambinus 1600, sako: atsisakyti pranešimų ir nuolaidų.
Aš irgi niekad gyvenime nesu pasinaudojęs.

Aišku, jei kada labai prireiks, tai galima vėl tą paslaugą įsijungt.

@scania
Aš norėčiau be papildomų programų viską susitvarkyt 🙂
Šiandien dar negavau jokios reklamos – teigiamas ženklas.
O šiaip, palauksiu tas dvi savaites. Jei ir toliau gausiu dovanėles, dar kartą kreipsiuos. Bet manau, kad reklamos jau pasibaigė 🙂

Man dar eina reklamos iš kažkokių batų parduotuvių, dar buvo iš Butekos (lyg nebėra tokios)…
Bet ir legalios omnio žinutės darbo metu – erzina. Žinučių gaunu nedaug, ir visos – su reikalu. Ateina žinutė tenka – pertraukti darbą, valytis rankas ir rasti sąskaitą?
Kur kas geriau parėjus namo, išeiti į balkoną parūkyti – ir peržiūrėti visas užlaikytas 🙂

@scania
Čia jau kiekvienam skirtingai 🙂
Man reklamas tik Extra siunčia, tai ir bandau nuo jos apsisaugot. O ir šiaip, ta Extra beveik nebenaudojama, stovi ant stalo su išjungtu garsu.
Pagrindinis mano telefonas su Pildyk, tie bent reklamų nekiša (kol kas) 😉

Pagal skonį ir aplinkybes 😀
Betgi omnis nemandagiai elgiasi su savo klientais – tikra tiesa. Apgavikiška savitarna, prievartiniai planai, nauji apribojimai – kaip su WAP buvo, gerai pamenu 🙂
Primečiau, kiek vargo, kol spamą išjungi… 😉
Todėl man labai patinka pati idėja Spam managerio – tegu omnis skaičiuoja žinutes kaip perskaitytas… 😉

nė velnio nepadės. bent man su ežiu nepadėjo. reklamų atsisakiau – bet jie jas pradėjo siųsti kaip Service Message – ir dabar esu bombinamas tokio tipo reklamomis.

As tai naudoju labas ir tikrai patenkintas. Jei kokia akcija, ar kaskas panasaus tai atsiuncia, bet daznai nesiuntineja. Dar buna ir naudingu akciju pas juos kaikada. Reklamas siuntineja jie retai. Naudokite labas ir viskas bus gerai.

Man kažkaip labai keista, kad vis dar yra žmonių besinaudojančių omintel extra.
Kažkada maždaug prieš aštuonis metus pradėjau naudotis ta extra, tai telefas vapa turėjo, bet omnitelis dar net neteikė tokių pasaugų.
O tarifai kokie baisūs buvo ir jokios lojalumo programos.
Ai ir aš šiaip piktas esu ant omnitelio.
Iš mano bandytų tinklų geriausia man bitė pasirodė, bet naudoju tai pildyk.

P.S. Man patinka sms reklamos, nervina kai atsiunčia reklamą per GPRs ar kaip te.

@benamis
Nenaudoju aš tos extros praktiškai, yra laisvas telefonas, tai ir laikau. Gal kas iš senų laikų sugalvos su manim susisiekt ar ką.
O šiaip jau kurį laiką pagrindinis mano PILDYK.

Aciu. Pagelbejo, jau buvo uzknise tos keliu centu nuolaidos, kuriu ir taip nenaudoju…

Laba diena, noriu atsisakyti informaciniu EZIO pranesimu, bet deje nesekmingai jau ta dalyka bandau ju koki antra menesi. Is pradziu (du kartus) rasiau EZIO PAGALBAI. Abu kartus atsake, kad nebegausiu po dvieju savaiciu ir t.t., bet deje… Trecia karta vel rasiau EZIO PAGALBAI piktesni laiska KIEK GALIMA (bet si karta jau net nesiteike atrasyti). Tada skambinau 1533 numeriu ir pakalbejus man pasake, kad reikia siusti sms 1566 numeriu su raide N, tai tada jau nebegausiu, bet… deje… gavau atsakyma, kad as nesu uzsisakiusi informaciniu pranesimu. TAI KAIP SUPRASTI PO GALAIS???
Vis tiek jie man siunciami. NU KAS PER BETVARKE TAI NESUPRANTU.
Cia skaitau, kad reikia skambinti 1600 arba 1566 kazka pasirnkti ir tada jau nebesius, bet vel deje…man ragelyje paskambinus pasako, SUJUNGIMAS NEGALIMAS….
ESU ZIAURIAI PIKTA. ATJUNGSIT MAN TUOS PRAKEIKTUS INFORMACINIUS PRANESIMUS AR NE????

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *