DC++ programų yra gana daug. Iš pradžių naudojau ApexDC++, bet ji mane labai nuvylė. Paskui geri žmonės patarė StrongDC++, tai iki šiol ją ir tebenaudoju. Dėl to ir aprašymas bus pritaikytas jai (bet visos DC++ programos labai panašios, taigi galite pagal šį aprašymą konfigūruoti ir bet kurią kitą DC++ programą.
1. Atsisiunčiame StrongDC++.
2. Išpakuojame archyvą (jokių instaliacijų nėra, programa „portable“ tipo). Jei neturim su kuo išarchyvuot, galim panaudot 7-Zip.
3. Paleidžiam StrongDC.exe
4. Ugniasienė (firewall) turėtų paklausti apie programos blokavimą, renkamės unblock. Jei netyčia paspaudėm ne tą ko reikia, einam į Start>Control panel>windows firewall>exceptions>ir uždedam varnelę ant strongdc.
Jei naudojama kita firewall, tai jau tikriausiai patys žinosit kaip elgtis, niekuo padėt negaliu.
5. Atsidarius programos langui spaudžiam File>settings
general– nurodome pasirinktą vardą.
downloads– nurodome kur siųsti failus ir talpinti nebaigtus siųsti, galima nurodyti tą patį aplanką abiejose eilutėse.
sharing– pažymime ką leisime siųstis kitiems iš jūsų, kuo daugiau pažymėsime tuo daugiau hubų(apie juos vėliau) mus įsileis, tuo lengviau mums bus atsisiųsti norimą failą. Draudžiama žymėti windows aplanką ir nebaigtus siųsti failus.
Taip pat galima uždėti varnelę ties „share hidden files“
upload slots skiltyje pažymime ne mažiau 3, kuo daugiau bus, tuo daugiau hubų jus įsileis.
Kiti nustatymai mažiau svarbūs, spaudžiame ok.
6.Susirandame sau mėgiamus hubus.
spaudžiame view>public hubs
į skiltį „configured public hubs lists“ įrašome:
http://dchublist.com/hublist.xml.bz2
Jei norim didesnio greičio, skiltyje „filter“ parašome Lithuania.
spaudžiame refresh
matome gana didelį sąrašą, jei neieškome kažko konkretaus pasirenkame hubus su didžiausiu „Shared“
atsižvelgiame į „min share“ ir „min slots„. Jei kuris nors dydis pas mus mažesnis, mes tikriausiai nebūsime įleisti į hubą.
Tinkamus hubus pasirenkame paspausdami ant jų dešinį pelės mygtuką ir pasirinkdami favourites. Dabar kiekvieną kartą įjungus programą jie įsijungs automatiškai (šiaip užtenka per akis 3-6 hubų).
7. Perkrauname programą, prie pasirinktų hubų prisijungiama automatiškai.
Galime naudotis programa, spaudžiam search (ctrl+s)
Įvedame, ko norime, ir spaudžiame ne purge, o search arba enter.
Programa suranda daug failų, mums telieka paspausti su pele dukart ant norimo ir siuntimas pradedamas į jūsų prieš tai nurodytą aplanką.
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
- Perkrovus programą, dingsta visi nustatymai. Ką aš padariau blogai?
Žinau šią problemą. Deja, negaliu niekuo padėti, kol kas nepavyko rasti sprendimo. Galite išbandyti kitas DC++ programas, gal jos veiks geriau (pvz., gana populiari ApexDC++, kuri berods jau veikia žymiau geriau, nei tada, kai aš ją naudodavau). - Neveikia paieška. Iš manęs failus siunčiasi, o aš negaliu iš kitų siųstis. Kas blogai?
Tikriausiai neatidaryti prievadai (ports). Atidarykite juos arba naudokite „firewall passive“ (File > Settings > Connection settings > Firewall (passive, worst case) > OK > perkraukite programą. Primenu, kad įjungus „Firewall Passive“ funkciją, negalėsite siųstis iš kitų, taip pat įjungusių šią funkciją, taigi sumažės randamų failų skaičius. - Kaip atidaryti prievadus (ports)?
Straipsnis, kaip atidaryti prievadus programinėje ugniasienėje.
Straipsnis, kaip atidaryti prievadus maršrutizatoriuje (router). - Kaip sulietuvinti StrongDC++?
Galite panaudoti pano sukurtą sulietuvinimo failą. Atsisiųskite SrongDC++ sulietuvinimo failą, išarchyvuokite jį bei įkelkite į StrongDC++ aplanką (ten kur ir visi jos failai, įskaitant StrongDC.exe). Tada programoje spauskite File > Apperarance > Prie „Language File“ spauskite „Browse“ bei nurodykite, kur yra sulietuvinimo failas. Spauskite OK bei perkraukite programą.
1 komentaras – “Kaip naudotis DC++”
DC++ Ira Gera Kokybiska programele nera zalingos informacijos nebent kiti iesko