Kategorijos
Kompiuterija

Kaip naudotis torrent

Torrent tinklai. Bendra informacija

Torrent (Bittorent) yra P2P protokolas, kuris suteikia galimybę sparčiai dalintis failais tarp vartotojų. P2P (peer-to-peer) reiškia, kad žmonės failus siunčiasi vieni iš kitų, nėra jokio tarpinio serverio, kuriame tie failai būtų saugomi. Tai leidžia visą apkrovą tolygiai paskirstyti tarp pačių vartotojų, nereikalingi galingi serveriai, o siuntimosi greitis priklauso nuo to, kiek ir kokio interneto greičio vartotojų turi jus dominantį failą. Torrent tinklai geriausiai žinomi kaip nelegalios programinės įrangos, muzikos, filmų ir kito gėrio platinimo tinklas, bet lygiai taip pat jie panaudojami ir visiškai legaliems tikslams, pvz., nemokamos operacinės sistemos Linux platinimui.

Failų siuntimasis torrent tinklais labai primena DC++, eMule ir pan. Torrent programose nerasite paieškos funkcijos, teks naudotis tam skirtais torrent puslapiais (tracker), bet tai žymiai patogesnis ir perspektyvesnis būdas tiek už DC++, tiek už eMule.

 • Visų pirma torrent tinklai užtikrina žymiai didesnius greičius (greitį galima numatyti dar prieš siunčiantis failą pagal skleidėjų (seeders) skaičių.
 • Žymiai patogiau siųstis ne pavienius failus, o jų grupes, pvz., muzikos albumus.
 • Kaip ir kitose siuntimosi programose, galėsite bet kada nutraukti ir vėl pratęsti siuntimąsi, neprarasite nepilnai atsisiųstos failų dalies.
 • Nereiks jungtis prie krūvos serverių norint atlikti paiešką.
 • Torrent tinkluose praktiškai nerasite failų su apgaulingais pavadinimais (fake torrents). Lietuviškuose uždaruosiuose torrent puslapiuose apgaulių nėra iš viso, o kituose puslapiuose netinkamą failą galėsite atpažinti dar prieš siųsdamiesi pagal kitų atsisiuntusiųjų įvertinimą ir komentarus.

uTorrent programos įdiegimas ir patikrinimas

Jei naudojatės Windows operacine sistema, rekomenduoju pasirinkti populiariausią torrent programą – uTorrent. Atsisiųskite ją (spauskite „Download now“) ir įdiekite. Diegiant jums bus pasiūlyta pasirinkti norimą kalbą, pasirinkite lietuvių. Jei tokios galimybės nematote, baikite programos diegimą anglų kalba ir skaitykite šio įrašo pabaigoje esančią DUK skiltį. Instaliuodami nustatymų nekeiskite (nebent žinote ką darote), tik prie ask.com pasiūlymų galite varneles nuimti, jei jums jo nereikia. Baigiant programos diegimą, jums turėtų pasiūlyti atlikti štai tokį testą (spauskite „Run tests):

Paveikslėlis

Lango viršuje pamatuojamas interneto greitis į užsienį (realūs greičiai rodomi skliausteliuose). Taip pat matome ir žalią varnelę, ji reiškia, kad su greičiais viskas gerai. Jei matytumėte ne žalią varnelę, skaitykite, kokią pastabą rašo.

Lango apačioje matote testą, kuris parodo, ar niekas neblokuoja uTorrent programos ryšio. Jei matote žalią varnelę, viskas nepriekaištinga. Jei matote geltoną, reiškia, kad yra ryšį blokuojanti ugniasienė, kuri sumažins siuntimosi ir skleidimo greičius. Reiks atidaryti prievadus (port forwarding). Apie tai plačiau įrašo pabaigoje esančioje DUK skiltyje. Jei matote raudoną varnelę, gali būti, kad interneto tiekėjas blokuoja P2P tinklus (pvz., gyvenate bendrabutyje, naudojatės mobiliuoju internetu (pvz., OmniConnect) arba naudojate pigiausius interneto planus, kuriuose nepalaikomas P2P. Tokiu atveju siųstis failų torrent tinklais nepavyks.

Baigę testus, spaudžiame „Save & Close“.

uTorrent programos konfigūravimas

uTorrent programos lange spaudžiame Pasirinktys > Nustatymai:

 • Bendra
  • Čia rekomenduoju uždėti varnelę ties Pridėti .!ut nebaigtiems failams. Tam, kad aiškiai matytumėte, kurie failai dar nebaigti siųsti.
  • Taip pat nepakenks ir uždėti varnelę prie Iš anksto paskirstyti failus.
  • Ir galbūt nuimkite varnelę nuo Paleisti uTorrent įjungus kompiuterį.
 • Katalogai
  • Padėti naujus atsiuntimus į. Čia uždedame varnelę ir, paspaudę ant daugtaškio, nurodome, kur laikyti siunčiamus, bet dar neatsiųstus failus. Rekomenduoju čia nurodyti lygiai tą patį aplanką, kurį nurodysite ir žemiau esančioje eilutėje, nes gali kilti nesklandumų. Jokiu būdu nenurodykite aplankų skirtinguose diskuose.
  • Perkelti baigtus siuntimus į. Čia irgi uždedame varnelę bei nurodome, kur perkelti baigtus siųsti failus. Kaip jau minėjau, geriausiai nurodykite tą patį aplanką.
 • Apsauga
  • Čia galite nustatyti maksimalius atsisiuntimo ir išsiuntimo greičius.

Baigę išsaugome nustatymus, paspausdami „Pritaikyti“ ir „Gerai“.

Torrent failų paieška internete

Kaip jau minėjau, failai torrent puslapiuose nėra laikomi. Iš ten atsisiųsite tik mažą .torrent failiuką, jis nurodys uTorrent programai, kaip atsisiųsti jūsų norimą failą.

Norint naudotis uždarais torrent puslapiais, reikia prisiregistruoti. O norint prisiregistruoti, reikia pakvietimų. Pakvietimų galite kaulyti iš gerų draugų, pažįstamų ir pan., nes aš jų nepažįstamiems tikrai nesiruošiu duoti.

Siųstis failus iš atvirų torrent puslapių gali visi norintys.

Paieškos varikliai taip pat yra atviri, juose galite rasti daugiau failų, nes šios tarnybos tiesiog indeksuoja kituose puslapiuose talpinamus torrent failus.

Lietuviškų torrent puslapių savybės:

 • Galima gauti lietuviškos produkcijos (muzikos, filmų, žurnalų…)
 • Didesnis siuntimosi greitis.
 • Kaip ir daugelyje uždarų torrent puslapių, būtina palaikyti gerą santykį (ne tik siųstis patiems, bet ir leisti siųstis iš jūsų), kitaip jūsų vartotojo paskyra gali būti užblokuota. Apie santykį plačiau skaitykite žemiau esančioje DUK skiltyje.

Užsienio torrent puslapių savybės:

 • Žymiai didesnis failų pasirinkimas.
 • Jokių apribojimų atviruosiuose torrent puslapiuose.
 • Jokių pašalinimų už blogą santykį atviruosiuose torrent puslapiuose.
 • Jokių registracijų su pakvietimais atviruosiuose torrent puslapiuose.

Siunčiamės failus su uTorrent

Atsidarykime mano mėgiamą btjunkie.org ir į paieškos laukelį įrašykime, ką norime atsisiųsti. Pavyzdžiui, grupės Queen muzikos. Paieška suranda gana daug įvairių su Queen susijusių torrentų, teks išsirinkti labiausiai patinkantį. Atkreipkite dėmesį į vartotojų vertinimus bei skleidėjų skaičių. Geriausi torrentai rodomi viršuje.

Paveikslėlis

Tarkime, pasirenkame patį pirmąjį. Jei norite pamatyti išsamesnį jo aprašymą, paspauskite ant pavadinimo. Jei norite atsisiųsti, spauskite kairiau nuo pavadinimo esančią rodyklę, nukreiptą į apačią.

Priklausomai nuo naršyklės pamatysite failo atsisiuntimo langą, nurodykite paleisti (run) jį su uTorrent programa. Taip pat galite ir išsaugoti kompiuteryje bei vėliau pasileisti.

Paveikslėlis

Dabar jau atsidarys programos uTorrent langas:

Viršuje galite pasirinkti kitokį nei nustatymuose nurodytas atsisiuntimo aplanką. Žemiau matote, kokius failus galite atsisiųsti. Jei kokių nors nereikia, nuimkite varneles. Ir viskas, siunčiamės failus.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kas yra seederis, leecheris ir ratio?

 • Seeder – Skleidėjas, žmogus, kuris jau yra atsisiuntęs failą ir leidžia jį iš savęs siųstis kitiems.
 • Leecheris – Siuntėjas, žmogus, kuris dar nebaigė atsisiųsti failo.
 • Ratio – santykis tarp išsiųstų ir atsisiųstų duomenų kiekio.

Ką daryti, jei diegiant uTorrent, neleidžia pasirinkti lietuvių kalbos?

Tokiu atveju baikite uTorrent diegimą angliškai. Eikite į uTorrent atsisiuntimų puslapį ir atsisiųskite kalbų paketą (Download languages). Spaudžiame Win+R arba tiesiog Start, Run teksto įvedimo eilutėje įrašome

%AppData%\uTorrent

Spaudžiame Enter. Atsidaro uTorrent profilio aplankas, į jį įkeliame atsisiųstą kalbų paketą. Jei uTorrent įjungta, išjungiame ją. Dabar vėl įjungiame uTorrent, renkamės Options, Preferences, General ir Languages eilutėje pasirenkame Lithuanian. Spaudžiame Apply ir OK. Išjungiame ir vėl įjungiame programą. Programa turėtų būti sulietuvinta.

Kaip išlaikyti gerą santykį (ratio)?

Atsisiuntę failą, kuo ilgiau neišjunkite uTorrent programos, neištrinkite ir neperkelkite atsisiųstų failų į kitą aplanką. Kuo ilgiau taip darysite, tuo daugiau duomenų iš jūsų atsisiųs kiti žmonės, tuo didesnis bus jūsų santykis.

Kaip padidinti atsisiuntimo greitį?

Jeigu naudojate maršrutizatorių arba programinę ugniasienę, atidarykite prievadus. Kaip tai padaryti, skaitykite šiuose straipsniuose:

Jei nežinote, ar reikia atidaryti prievadus, atsidarykite uTorrent programą, eikite į Pasirinktys > Nustatymai > Jungiamumas. Ten bus prievado numeris, keturių arba penkių skaičių, jį nusikopijuojate, atsidarote šį uTorrent puslapį, į laukelį įkeliate nukopijuotą prievado numerį ir spaudžiate Enter. Jei naujai atidarytame puslapyje matote žalią varnelę – viskas gerai, jei ne – atidarykite prievadus.

Čia buvo tik viena greičio padidinimo priemonė. Tiesą sakant, siuntimosi greitis labai daug nuo ko priklauso. Pirmiausiai reikia išsiaiškinti, kur yra mažo greičio priežastis: ar jūsų lėtas internetas, ar skleidėjų interneto greitis.

Pirmu atveju tikriausiai žinote savo interneto greitį, jei naudojate kokį nors Zebra optimalų, turite 1Mb/s. Šį skaičių daliname iš 8 ir turime maksimalų jūsų parsisiuntimo greitį 128 KB/s  (dalinti iš 8 reikia, nes interneto sparta matuojama megabitais, o jūs atsisiuntimo greitį matuojate megabaitais – skirtingi dydžiai). Taigi, jei sudėjus visų vienu metu paleistų programų siuntimosi greitį, gaunate artimą jūsų maksimaliam – lėto siuntimosi kaltininkas yra jūsų internetas, užsisakykite greitesnį planą.

Labiau tikėtinas antras variantas – jūs galite siųstis greičiau, bet skleidėjai to padaryti nesugeba. Dažniausiai taip būna siunčiantis iš užsienio. Deja, nieko pakeisti negalima, teks kentėti su tokiu greičiu.

Siunčiantis su uTorrent, nebeįmanoma naudotis internetu

Jeigu uTorrent siunčia maksimaliu greičiu, naršyklei nebeužtenka srauto, todėl kai kuriems žmonėms nebepavyksta naudotis internetu. Kartais taip atsitinka net, jei ir siunčiama ne maksimaliu greičiu. Tokiais atvejais galiu pasiūlyti tik srauto apribojimą, ant dešiniajame apatiniame ekrano kampe esančios uTorrent piktogramos spaudžiame dešinįjį pelės mygtuką, bei apribojame atsisiuntimo ir išsiuntimo greičius, kad jie nesiektų maksimalios ribos (palikite bent 100-200 KB/s naršymui). Jei po to situacija nepagerėja, aš niekuo padėti, deja, negaliu.

Ar siunčia torrentus, kai kompiuteris užmigdytas (hybernate, stand-by, sleep)?

Nesiunčia, nes kompiuteris tuo metu realiai neveikia, kietasis diskas ir kompiuterio procesai yra sustabdyti.

50 komentarų – “Kaip naudotis torrent”

Sveiki. Turiu problemele , negaliu atidaryti torento( ten i kur siunciasi filmai, o ne torrent puslapio). Gal galite padeti?

kaip padaryt kad parsiusti filmai rodytu visada virsutineje eiluteje , o ne pagal alfabeta , ar dydi ?

Neriau, rūšiuok pagal atsisiuntimo procentus, taip 100% (pilnai atsiųsti) bus viršuje (arba apačioje – žiūrint kaip surūšiuosi)

labas gal žinai kaip irašit žaidym per demon tools lite pas mane letuviška versija tai galetum parašit letuviškai ka spauti nes nekaip negaliu irašit.

Labas, gal žinai, ką daryti jog torrentai veiktų bendrabutyje? Nes bet kokiu torrentų siuntimas yra blokuojamas. Kaip spresti šią problemą? Ir jei nesunku atrašyk asmeniškai emailu smint69@gmail.com

Martynai, žinau, prieš porą metų buvau susidūręs su šiuo klausimu. Vargau su įvairia programine įranga ir jos nustatymais tris dienas. Galų gale radau sprendimą. Visgi internetas bendrabučiuose ir taip vos gyvas, jei visi susijungs torrentus, bus visiškai blogai. Be to, man žinomas būdas stabdo ne tik bendrabučio interneto greitį, bet ir dar šį bei tą. Taigi tikrai tokios informacijos skelbti nesirengiu.

Nors vieną variantą galiu pasiūlyt. Išsinuomoji serverį, susidiegi į jį torrent klientą ir pumpuojiesi, kiek širdis geidžia. Aišku, šitas malonumas kainuos tikriausiai ne mažiau nei 20 Lt/mėn.

Dar berods yra ir interneto servisų visokių, kurie teikia torrentų siuntimo paslaugą, gal ten pigiau gautųsi nei serverį nuomot, bet pavadinimų nebeatsimenu, pasigooglint teks.

Parsisiunciau torren`tus as juos isinstaliavau ir norejau daina parsisiusti pamegint ar jie veikia ir pan is LM . Ir man pastoviai ismeta nero programa ir neleidzia siustis. Ka daryyt?

Idiege man kompiuteristas Torent programa nu ir niekaip nesuprantu kaip cia ieskot tu failu? Niekur nerandu paieskos laukelio… nu gal as ir blondine, bet padekite 🙂

Torrent failų paieška internete

Kaip jau minėjau, failai torrent puslapiuose nėra laikomi. Iš ten atsisiųsite tik mažą .torrent failiuką, jis nurodys uTorrent programai, kaip atsisiųsti jūsų norimą failą.

Lietuviški torrent puslapiai:

Linkomanija.net – uždaras
Torrent.lt – uždaras
Baltic Torrent Tracker – uždaras
Ir gana daug smulkesnių.
Užsienio torrent puslapiai:
Btjunkie.org – paieškos variklis
Mininova.org – atviras
Torrentz.com – atviras
Demonoid.com – uždaras
Isohunt – paieškos variklis
Ir daug kitų
Taip pat torrentų galite ieškoti ir su Google. Tiesiog įrašykite ko reikia ir prirašykite žodelį torrent.

sveikas, kai paleidžiu testą torentuose tai man parašo kad “ greičio testas nepavyko. ieškoti klaida: šis pagrindinis kompiuteris nežinomas. (11001) ir rodo nežalę net negeltona varnele o raudona x bandžiau ta tavo nuoroda kur reikia nukopijavus prievado numeri įvesti, atsidaryt bet man neatidaro to puslapio ką daryt? ir teste tenai apačioje kur tinklas yra, rodo REZULTATAS : Prievadas yra uždarytas (jūs galite tik atsisiųsti )

laba,gal galit padeti.torentais(utorrent) naudojames pakankamai seniai,ir reitingas buvo neblogas.bet mums isvykus kuriam laikui,neberandam kaip ieiti i ju pagrindini puslapi(kur rodomas reitingas,kur gali prisijungti,parsisiunciami filmai ir pan).tieisiog atsisiuntus kazkokius atnaujinimus,i kuriuos galbut neysigilinome,lentele torentu su skleidziamais failais liko (tik truputi pasikeites dizainas),o i pagrindini psl nerandam prieigos .lauksiu atsakymo asmeniskai,jei tik galima i emaila altimera77@gmail.com .aciu

Sveiki, tekstas man labai patiko, buvot uzsimines apie ta persiuntimo/isiuntimo santyki, bet ar galetumet detaliau paaiskinti ,,ratio,, reiksme, kam tas santykis reikalingas ar jis turi reiksme siuntimosi greiciui, ir pan. Aciu

sveiki, instaliavau torrent , bet kažkodel man pasirinkti filmai ar muzika nesisiuncia, dega raudonai busena ir viskas nejuda. gal galite patarti kur reiktu pataisyti nustatymuose gal kur varnele uzdeti ar pan.
aciu

sveiki, susiduriau su torrent problema, naudojuosi Linkomanijos.net puslapiu, visada siusdav filmus ir visa kit normaliai, o db atsirado problema, man tiesiog nesiuncia nieko, vietoj siuntimo proc, rodo Finding peers , ir nieko nesiuncia, kaip tai galima butu sutvarkyti? buciau dekingas uz pagalba 🙂

Sveiki, siusdavausi filmus is torrent.lt, dabar nesiuncia, o raso fiding peers. Pagelbekit. Aciu

Tiem kam rodo Finding peers, siulau „pasendinti“ savo torrentu versija (senesne nei 3.2 versija) is filehippo.com

labas, noriu perinstaliuoti windows’us, bet mano muzika, filmai ir kitka lieka kitam diske (particijoj), tai idomu, kaip padaryti, kad issisaugoti visa sarasa tu torrent’u kuriuos turiu, kad po to perrasius torrent programa liktu visas sarasas ir toliau galeciau seed’int ka turiu?

Programos failai nuo to skirtis neturėtų. Tik jų aplanko vieta tikriausiai skirsis. Teks pačiam aiškintis, aš jau laaaabai seniai jokių Windows nebenaudoju ir iš galvos pasakyt nebesugebėsiu.

Ar aš skleidžiu torenta,jeigu parsisiuntus iškart jį perkeliu į kita aplanką savo kompiuteryje?

Sveiki, siunčiuos filmus iš LM, bet nežinau, ko reikia, kad paleistų juos, nes manau reikia kažkokios papildomos programėlės. Kas galėtų padėt ties šiuo klausimu? 🙂

Sveiki, niekaip neatidaro filmu Is torentu plancetiniam kompiuteryje. Isidiegiau utorent spec. Plancetem, kokiu dar reikia programų, rašo, kad neva
I atidaryti atsiųsto failo.ačiū.

Sveiki, atsisiunciau Ace Playeri kad galeciau ziureti televizija is Telikas.biz, bet dabar is Linkomanijos noredamas atsisiusti i kompa filma, man nesiuncia, o paleidzia is kart per AcePlayeri. Kur cia nusimuse parametrai?

Torrent programos nustatymuose susirask kažką panašaus į „make this default torrent program“ (numatytoji programa) ir paspausk.
Arba siųskis torrent failiukus į kompą (dešinys pelės, save link as) ir tada juos open with utorrent (atidaryk su torrent programa).

sveiki.turiu linkomanija turiu ir torrent programa.kaip padariti kad mano linkomanijoje maticiau kiek siunciasi koks reitingas mano vienu zodziu kaip suristi savo torrent programa su savo linkomanija?

Sveiki, gal galėtumėt padėti -man neatidaro torrent langa kuriame galiu pasirinkti kokius failus atsisiusti.Tik atidaro su kokia programa noriu siusti ir iškart siunčia-ką daryti,kad galėčiau pasirinkti ?
Dėkoju

1. Ar galima ir kaip pervadini ant disko atsisiustus failus, kad ir toliau liktum Seeder’is ?
Sakykim turi „S04.HDTVRip.Rus_Eng_(Sub).Deadmauvlad“ pervadini „04-filmas (2014,eus,eng)

2. Jei serialas yra dviejuose torrent puslapiuose, kaip suzinoti, kad jis binariskai tas pats. (emule’je galima budavo paskaiciuoti pagal HASH’a).

Sveiki,mums atnaujino Windowsu’us ir as atsisiunciau sita programa,nes Jos neliko.Viska siuncia,taciau reikia kad siustu i D ,o ne i C diska.Kaip tai padaryti?

Is anksto dekoju

sveiki, siunciuosi zaidimus per torentus, atrodo normalei siuncia ir parsiuncia 100% taciau iskart ismeta skeidziama ir nebuna game parsiustas, ka daryt?

Parinktys-nustatymai-directories. Ten pačioj pradžioj iškart rasit 🙂

Sveiki. Kokios priezastys gali neleisti isiinstaliuoti parsiusta zaidima is torrentu?

Labas, ar imanoma nustatymuose atlikt pakeitimus, kad nebemestu uTorrent’u lange blyksinciu reklamu?

I mano klausimus niekas neatsako. Visgi per maza ta Lietuva. Pakartosiu klausimus.

1. Ar galima pervadinti failus, kad liktum dar dalintojas?
2. Kaip suzinotei ar dviejose torent puslapiuose, tas pats failas?
3. Kaip vel dalinti. Ypac, kai uzmirsai is kur emei, ir gal dar pervadines faila?

Emuleje buvo paprasciau.

sveiki susiduriau su problema ka daryt naudojuos torentu keturis ar kiek metu ir katik jungiaus filma siustis ir prisijungus man raso jusu laikas baigesi sense ar kaip ir praso suvest koda kazkoki kuri gaut galiu is to zmogaus kuris man atsiunte kvietima i torent tai jai nzn kaip su juo susisiekt kaip man ta koda gaut ar susigrazink anketa pats turejau pakvietimu dahuja buciau zinojas tokia nesamone buciau sau nusisiuntes pakvietima

Laba diena, torrent naudojuosi jau labai senai. Ir dauguma problemų dėl kurių čia kreipiamasi tiesiog juokingos. Tačiau pats susiduriau su viena problema kurios pats išspręsti negaliu. Mėginant siųstis torrent failiuką per uTorrent iššoka lentelė tipo Nepavyko įkelti bla bla failo nes kodavimas netinkamas. Beto ši problema atsirado ko gero atsinaujinus neperseniausiai pačią programą nes ant šio kompiuterio viskas veikia kuo puikiausiai jau penktus metus.

sweiki.turiu beda.atsisiunciau zaidima,pradejau ji uploadint.bet emiau ir netycia padariau remove is utorent programos pats zaidimo aplankas yra bet utorente ne.kaip man ji vel idet i utorent programa kad galetu toliau uploadint?
aciu is anksto

Labas turiu bėdą. Naudoju Bit torrent 7.9.5 Noriu ištrinti filma kurį esu parsisiuntęs, tačiau kiekviena karta rodo, jog failas atidarytas BitTorrent. Tada ištryniau iš torrentų visus parsisiustus failus vis tiek toliau meta ta pačia lentele, kompiuteri restartavau net kelis kartus ir visiškai nieko nepadėjo, netgi išjungus torrent neina ištrinti. Ką daryti nes net negaliu perkelti į kitą aplanką failo.

sveiki, gal galit padet,upgreidinau savo tel samsung galaxy5 ir kazkodel nebegaliu atsisiusti filmu, siunciuos is linkomanijos, kazkodel nepersimeta i torrentus, anksciau atsisiusdavau faila is linkomanijos paspauzdavau ant jo ir automatiskai atsidarydavo torrente o dabar tiesiog dingsta failas? dekui

Ka daryti jei torent programoje raso taip: klaida sistema neranda nurodyto maršruto.

Kaip reikia įkelt filmus iš torentų į fliaša? Per kompiuterį viskas veikia kuo puikiausiai,o įkišus fliašą į televizorių rodo kad fliašas tuščias.Galiu pasakyt tik tai kad jau užsiknisau bandydama pažiūrėt filmus siųstus iš torentų…

Filmų failai turi būti tokie, kokius palaiko pats televizorius. Informaciją, ką jis palaiko reikia ieškoti jo specifikacijose. Video failai iš torrentų dažniausiai būna nestandartiniai. Turėtum tuos video failus perkonvertuoti (remux) ar net perkoduoti (re-encode – bet taip suprastės vaizdo kokybė) į suprantamus televizoriui. Kaip tai padaryti, reiks pačiai ieškoti, nes tai palyginus sudėtingas dalykas. Galiu rekomenduoti BOX4 (https://www.videohelp.com/software/BOX4) programą perkonvertavimams (remux). O su video perkodavimais nerekomenduoju prasidėti. Geriau ieškok torrento su tokiu video failo tipu, kokį palaiko televizorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.