Kategorijos
Kompiuterija

Kaip perinstaliuoti Windows

Su sąlyga, kad vasariniai įrašai pasibaigė, o aš vienam asmeniui buvau prisižadėjęs parašyti šiokią tokią instrukciją (kuri, logiškai mąstant, čia jau seniai turėjo būti), tai ir rašau.

Pavadinimas gal ir ne visai atitinka VLKK paliepimus, bet kompiuterinius įrašus rašau žmonėms, o ne kalbininkams, taigi pakentėkit.

Ir dar viena pastabėlė: per savo gyvenimą esu perinstaliavęs tik Windows XP Pro, taigi apie ją ir rašysiu. Žinoma, aprašymas tiks ir visoms naujesnėms versijoms, nes iš esmės tas procesas niekuo nesiskiria. Mokėsit perinstaliuot XP – sugebėsit susidorot ir su Vista, ir su Septynetu.

Pasiruošimas Windows perinstaliavimui

 1. Pasidarom atsarginę C disko kopiją (arba kito disko, priklausomai nuo to, kur laikote savo Windows). To daryti nėra būtina, bet labai rekomenduoju dėl dviejų priežasčių. Jei netyčia perinstaliavimas nepavyktų, turėtumėt galimybę susigrąžinti senąją sistemą. Ir iš savo patirties pasakysiu – beveik visada prireikia kokio nors failo, buvusio C diske.
 2. Einame į C:/Documents and Settings/jūsų_vardas ir išsisaugome aplanką „Application data“ (tarkim į D diską, nes Windows perinstaliavimo metu dings visi jūsų C disko duomenys, bet kitiems diskams nieko nenutiks). Šiame aplanke saugomi kai kurių programų nustatymai (Skype, Firefox ir pan.). Kai perinstaliuosite Windows ir susidiegsite tas programas, tiesiog nukopijuokite visą tą aplanką atgal. Jei kartais nepavyksta surasti to Application Data aplanko, pasinaudokite šiuo patarimu: Windows slepia kai kuriuos failus nuo vartotojų, todėl galite jų nerasti. Panaikinti slėpimą galite Tools > Folder options > View > Show hidden files and folders bei Display the contents of system folders (abiems uždedame varneles), to turėtų užtekti. Arba galite naudoti failų tvarkyklę FreeCommander, ji tikrai viską rodys. Application Data aplanką taip pat galite pasiekti taip: Start > Run > %AppData% > Enter.
 3. Susirandame Windows diską arba jį „pasiskoliname“ ir įsirašome. Jeigu jau turime diską, einam prie kito punkto, jeigu dar neturim, skaitom toliau. Einam kur nors į torrent tarnybas ir pasiskolinam Windows kompaktą (aš jums šito nesakiau, jei ką). Rekomenduotina pasiieškot originalaus disko atvaizdo, su kuo mažiau pakeitimų, taigi ir mažiau galimų nesklandumų. Žiūrėkit, kad būtų su integruotomis SATA tvarkyklėmis, kad paskui nekiltų nesklandumų (berods tik XP, naujesnės Windows versijos jau juos turi). Pačiam neteko su tokiomis problemomis susidurti, tai ir padėti negaliu, pasiskaitykite šią CBL forumo temą. Bandant įrašyti Windows be SATA į naujesnius kompiuterius, gali nerasti kietojo disko. Jei jau susiradome patinkančius Windows, jungiame uTorrent ir siunčiamės (šito aš irgi nesakiau). O kol siunčiamės, einam į parduotuvę ir nusiperkam kokį nors CD-R diską (na, jeigu siunčiatės Windows „pagerintą“ versiją, užimančią daugiau nei 700MB, tai čiumpam DVD-R). Grįžę pasižiūrim, ar kompiuteryje yra kokia nors programa, skirta diskams įrašyti (CdBurnerXP, PowerISO, Imgburn, Ashampoo Burning Studio iš bėdos ir ta pati Nero). O dabar NEDAROM nesąmonių ir atsisiųsto Windows disko atvaizdo (užimančio kelis šimtus megabaitų ar daugiau) NELIEČIAM su jokiom archyvavimo programom (nors ir matytumėt ant jo WinRar piktogramą). T. y., nesugalvokit išarchyvuot to failo ir paskui įrašyt failiukus į kompaktą. Kitu atveju paskui nesiskųskit, kad kompaktas „nesibootina“. Atsidarom jūsų naudojamą diskų įrašymo programą, susirandam funkciją, panašią į „burn iso image“ (Burn DATA netinka), nurodom atsisiųstą Windows failą ir įsirašom į kompaktą.
 4. Vos nepamiršau, reikia susirast tvarkykles (drivers). Jei planuojate įsirašyti Windows 7, tai šitą punktą praleidžiame, jie patys susiranda. Tvarkyklės tai toks daiktas, be kurio ekrane matysite baisų vaizdą, neturėsite garso ir pan. Jas reikia surašyti po Windows instaliacijos. Kai pirkote kompiuterį, jums turėjo duot kompaktą, ant kurio užrašyta „drivers“. Jei tokį „pametėm“, tai teks iš interneto susisiųsti. Jei turim nešiojamą kompiuterį, ieškom tvarkyklių pagal jo gamintoją (Google: kompiuterio modelis (paieškokit kokio nors lipduko ant korpuso arba prie pirkimo dokumentų) drivers download, pvz., asus z96js drivers download), o dar geriau: atsidarot gamintojo puslapį ir per ten ieškot. Iš bet kur siųstis nepatartina, nes didelė tikimybė, kad netiks. Jei turim stalinį kompiuterį, tai žiūrim iš kokių detalių jis sudėtas ir vėlgi per google susirandam toms detalėms reikiamas tvarkykles. Jei nežinot iš ko susideda jūsų kompiuteris, pasinaudokite programa SIW.

BIOS susitvarkymas

 1. Perkraunam kompiuterį, trumpam turėtų atsirasti užrašas „press XXX to open BIOS“ (ar kažkas panašaus). Jei matom tą užrašą, maigom nurodytą mygtuką, jei nematom, bandom visus mygtukus iš eilės, kuris nors tiks (pvz., pas mane BIOS atsidaro maigant F2, jei jums jis netinka, išbandykit ESC, DELETE, F1 bei kitus funkcinės F juostos mygtukus). Tai reikia padaryti dar prieš ekrane atsirandant Windows paveikslėliui (tada jau per vėlu). Taigi atsidarysite BIOS (jeigu ekrane matote užrašus „safe mode“, tai atsidarėte ne tą, ko reikėjo, bandykite kitus mygtukus).
 2. Dabar su klaviatūros rodyklėmis susirandame BOOT, BOOT PRIORITY ar pan. bei nustatome, kad pirmoje vietoje būtų jūsų cd/dvd įrenginys, o antrojoje – kietasis diskas.
 3. Spaudžiame „save and exit“ atitinkantį mygtuką (pas mane F10) bei patvirtiname pasirinkimą.
 4. BIOS jau sutvarkyti, baigę perinstaliuoti Windows, galite atstatyti juos į ankstesnę būseną arba palikti kaip yra, nebereiks kaitalioti kitą kartą. Tiesiog nelaikykite cd/dvd įrenginyje įkrovos kompaktų, kompiuteriui besikraunant.

Windows perinstaliavimas

Kai išėjot iš BIOS (nors galėjot ir anksčiau tai padaryti), įdėkit mūsų įrašytą Windows kompaktą į cd/dvd įrenginį, kol dar nepradėjo krautis Windows (jei pradėjo, perkraukit kompiuterį). Jei atsisiuntėt normalų kompaktą (pasiskaitykit žmonių atsiliepimus, prieš siųsdamiesi. Ir nesisiųskit labai senų leidimų, iš patirties sakau. Kadaise bandėm instaliuot iš seno kompakto, mano kompiuteris atsisakė priimt tuos Windows) ir normaliai įrašėt (o ne pridarėt nesąmonių su archyvatoriais), bei susitvarkėt BIOS, jums prieš akis turėtų išdygti užrašas „Press any key to boot from cd“, taigi paspaudžiam bet kurį klaviatūros mygtuką. Dabar šiek tiek palaukiam, kol kompiuteris nusiskaitys reikiamus duomenis. Po kurio laiko išvysime particijų tvarkymo įrankį:

Kaip matote paveiksliuke, pas mane yra dvi particijos: C (su Windows) ir D (su visais failais). Dabar suformatuosime C diską (tai padaryti BŪTINA).

Dėmesio: jei kažkas anksčiau yra pridaręs nesąmonių su skirsniais, gali būti, kad particijų raidės susimašiusios (pasižiūrėkite pagal jų dydį megabaitais (MB) (tikriausiai žinot, kuris diskas pas jus didesnis), ar taip kartais nenutiko, nes, suformatavus ne tą diską, prarasite savo turėtus failus. Bet dėl to raidžių susimaišymo yra mikroskopinė tikimybė, galite nesibaiminti.

Jei pas jus naujas kompiuteris (ar naujas kietasis diskas), tų particijų nebus, o bus vien tik „Unpartitioned space“. Praleiskite keletą sakinių apie trynimą ir eikite prie kūrimo.

Taigi su klaviatūra pažymime particiją, kurią formatuosime (kaip viršuje paveikslėlyje), ekrano apačioje matote užrašą „D=Delete Partition“, taigi paspaudžiame D mygtuką.

Dabar spaudžiame „Enter“ ir patvirtiname, kad norime ją ištrinti.

Spaudžiame raidę L, taip galutinai patvirtiname, kad norime ištrinti particiją.

Dabar mus grąžina į ankstesnį langą tik vietoje C disko matome „Unpartitioned space“. O apačioje matome „C=Create partition“, taigi spaudžiame C.

Atsidaro langas, kuriame prašo įrašyti, kiek skirsite vietos diskui, kuriame yra Windows. Tarkim aš saviesiems XP esu paskyręs 10998MB (maždaug 10,5 GB), kadangi pas mane XP su programomis užima apie 5GB. Vistai arba Septynetui galite drąsiai duoti 40000MB ir daugiau (kaip sakoma, ką kompiuterių gamintojai sukuria, tą Microsoft pasivagia). Jei perinstaliuojate Windows, o ne diegiate į švarų diską, siūlau pasirinkti tiek pat, kiek ir buvo anksčiau (maksimumą), kam ta nepanaudota vieta, negi kursit kelių gigabaitų particiją failams ar vargsite jungdami prie kitos.  Taigi, jei lieka nepanaudotos vietos (pvz., diegiant į švarų diską) lygiai taip pat susikurkite ir dar vieną particiją būsimiems savo failams, panaudokite visą laisvą vietą.

Taigi įrašom, kiek MB duosim diskui (particijai) ir spaudžiame „Enter“ (kaip ir rodoma ekrano apačioje).

Taigi ištrynėme ir sukūrėme particiją (tai tolygu jos suformatavimui). Dabar spaudžiame Enter (nes Enter=Install). Atsidarys langas, kuriame klaus, kaip formatuoti, pasirenkame Format the partition using the NTFS file system. Jei pasirinksite senąją FAT sistemą, negalėsite į diską patalpinti didesnių nei 4GB failų.

Spaudžiame Enter (nes Enter=Continue). Pas mane pasižymėta, kad suformatavus diską, kompiuteris persikraus, vėl bus rodoma „Press any key to boot from cd“. NIEKO NESPAUDŽIAME. Prasidės Windows instaliavimas. Ten jau viskas priklauso nuo to, kaip stipriai redaguotus Windows instaliuojate. Kai instaliavau savuosius piratinius neuždavė jokių klausimų. Jei naudojate mažiau perdirbtus kažkurioje vietoje gali paprašyti pasirinkti kokius nors nustatymus (bet ten nieko sudėtingo, jei angliškai bent žodį mokate, susitvarkysite). Jei naudojate visiškai originalius Windows, gali tekti įvesti ir registracijos kodą (serial key). Tikiuosi turite tokį (piratinių kompaktų turėtojai tokių prašymų neišvys). Jei kartais tokio neturite (nejaugi?), galite paspausti ant šios nuorodos ir pasiieškoti (šito aš irgi nesakiau).

Pasibaigus instaliacijai, vėl persikraus kompiuteris, vėl NIEKO NESPAUDŽIAME, kai bus „press any key to boot from cd“. Dabar vėl reiks suvesti šiek tiek nustatymų, Windows parinkta rezoliucija, administratoriaus susikūrimas ir pan., vėlgi nieko sudėtingo.

Tik vienas dalykas – jei jau piratinius Windows naudojate, laikykite išjungtus visokius „automatic update“ ir neleiskit prisiregistruot savo Windows internete, nes pas jus atsibels senas geras „Windows Genuine Advantage Notification“. Jei netyčia padarėt tą klaidą, tai galit jį išjungti (How to Remove Windows Genuine Advantage Notifications). Beje, šito aš irgi nesakiau. Dar yra tokia programa RemoveWGA, galite ir ją išbandyti.

Perinstaliavom Windows, dabar susiinstaliuojam tvarkykles (drivers), atsinaujinam Windows su Windows Update per Internet Explorer (jei legalūs) ir gyvenam sau laimingi.

Beje, jei turit legalų Windows raktą, bet susiinstaliavot piratinius Windows, galite juos lengvai susilegalizuoti:

 1. Atsisiunčiam programėlę „KeyFinder“ iš čia, čia arba čia.
 2. Išsiarchyvuojam ir pasileidžiam.
 3. Options > Change Windows Key
 4. Įrašom legalųjį ir spaudžiam Change.

Beje, nepamirškite pasidaryti atsarginės C disko kopijos, kai susitvarkysite Windows taip, kaip jums patinka. Kitą kartą nebereiks vargti perinstaliuojant, o užteks tiesiog atstatyti kopiją ir per 10 min vėl turėsite švarią operacinę sistemą.

Papildymas

Jei perinstaliuojate Windows 7 sistemą, taip pat skaitykite ir įrašą Windows Seven instaliavimas ir perinstaliavimas.

60 komentarų – “Kaip perinstaliuoti Windows”

as turiu sony vaio loptopa,bet susiduriau su windovsu instaliavimu nes kai tik paradedu instaliuoti is disko arba perinstaliuoti is kompo man uzstringa vienas vaizdas kad kompas dabar instaliuojasi,bet nei hard drive lempute nemirksi vienu zodziu uzlusta,gal zinotumet kas galetu buti

Sveiki kodel man nerašo to viso Press any key to boot from cd.Nors kompaktas ydetas

kaip reikia lengvai kaip man 13meciui perinstaliuoti kompa man apsoliuciai niekas nepadeda tai gal vienas is jusu gali pagelbeti nes kai isijungiu youtube klausaus muzono ar dar ko pan tai man ismeta lentele adobe flash player ir nieko nebegaliu padaryti nei sustapdyti muzikos ar ko nors nei persukti tai kas galetu buti gal cia ir nebutina perinstaliuoti kompa bet kad ta lentele noriu pradinktu ir mano youtubo ir kad galeciau normaliaiviska daryti net kai kuorie games neveikia del totai biciai kas man cia galejo nutikti bukit geri patarkit man ka daryt dekui 🙂

Sveikas, rasiau windows xp, suformatavau diska, toliau kada ismete jau grazu langa (ten kur pasirinkti laika,data ir tt.) kada instaliavosi setup uztrigo… raso: setup will complite in appproximately: 25 min ir nebesikrauna jau 2h ir nieko…
padekite!!

Sveikas,labai reikia draiveriu senukui fujitsu E8010.Gal gali padeti susirasti koki driversupater ar kazka panasaus,nes kiek siunciuos visi su kodais.Buciau dekingas.
Su pagarba 🙂

Sveiki, man iskilo tokia problema. matot buvau naujiokas ant windausu irasimo tai nepagalvojau kad senus reikia rankiniu budu istrinti maniau jie patis issitrins ir irasiau windows 7 o dabar kai liko XP failai man diske mazai vietos yra tai gal zinot kaip panaikinti XP pr 7-tus, gal kam panasiai ira nutike?

Nerandu tikslia „burn is image“,randu arba „burn image“ arba „CD-ROM(ISO)“ kuri rinktis?

o ar butinai turi buti winrar failas, ar negali buti ISO atvaizdas o paskui irasiti i kompakta per ta funkcia burn iso image?

Viska darau kaip parašyta, idedu kompaktą, išmeta pasirinkimą „start windows normally“ ar „safe mode“ ir jokio „press any key to boot from cd“. Čia diskas kaltas, ar kas?

Aurimai, BIOS’o gal nenustatei, kad iš kompakto krautų.
Arba kaip pats sakai, blogai kompaktas įrašytas.
Kitokių minčių nekyla.

Start normally/safe mode išmeta maigant berods F8 (priklausomai nuo kompiuterio). Tau ne šio meniu reikia, jis nieko bendro su perinstaliavimu neturi.

as noriu isirasyti windows 7. viska darau kaip reikia bet man nerodo particiju tvarkimo lenteles

Pas mane windowsai vista originalas, norėjau tiesiog perrašyti iš naujo su originaliu gamykliniu kompaktu,žodžiu atkurti gamyklinius parametrus ,na ten pradžioj viskas kaip ir aprašei Mantai…tik kai nukopino failus iš disko viskas ten automatiškai ir susiinstaliavo ,paaiškink man ar aš kažko nepadariau ar ten automatiškai nelieka tu senų failų….? kai paleidau viskas lygtai patiko ,greičiau veikia ir tt. o dbr pradėjo neklausyt visai ….pastoviai update siunčia ir stabdo kompa,ar tai normalu ir taip turi būt…?

Mariau,
Man kyla klausimas, ar tu tikrai turėjai Vistos įdiegimo kompaktą, ar tik Rescue. Jei ten buvo Rescue CD, tai nieko keista, kad vyko supaprastinta diegimo versija, nes buvo tiesiog viskas atstatyta į pradinę būklę.

Jei ten tikrai buvo normalus įdiegimo kompaktas, tai atkreipk dėmesį, kad čia yra perinstaliavimo instrukcija Win XP pagrindu. Nuo WinXP laikų diegimo procesas tapo paprastesnis. Nediegiau niekad Vistos, bet pats procesas turėtų būti panašus į Win7 http://mantas.malcius.lt/windows-seven-instaliavimas-ir-perinstaliavimas/

Kad atnaujinimus siunčia, tai normalu. Ir ne pastoviai siunčia, o tiesiog susiunčia reikalingus ir tiek. Jei atnaujinimai maišo, galima juk atjungti jų automatinį siuntimą kažkur nustatymuose.

O kad Vista stabdo, tai seniai visiems aišku. Nenusisekusi operacinė.

na nesu aš kažkoks kietas kompiuteristas net nežinau tiksliai kas ten per diskas ,tiesiog bandau susitvarkyt savo kompą pats …:) ant disko rašo RECOVERY DVD ,recovery media for windows vista products 32-bit ,nu žodžiu buvo kartu su laptopu kai pirkau ,ir dar vienas diskas buvo su driveriais kurio instaliuojant taipat paprašė automatiškai…

Kaip ir sakiau, čia ne diegimo diskas, o tik atstatymo į pradinę būklę, todėl ir vyko viskas tau supaprastintai.

Sveiki perasiau windausus bet niekaip nerandu vaizdo draiveriu ir wifi zodziu perasiau windausus paskui tik paziurejau kad nieko neturiu:)
kur galeciau paziureti kompiuteri kokiu man draiveriu reikai nes taip dabar tai tusti langelei visur dekui.

Laba tikiuosi tu man padesi.. Lopotope perase xp windausus. ir dabar reikia interneta padaryt, kad butu nuo personalinio kompiterio ir nezinau kaip. ;ssssss visaip bandziau , bet nejo.. gal gali patart ka daryt?

Ieva,
Kvieskis nors truputį apie kompiuterius nusimanantį žmogų, nes pati nepasidarysi to.
Visų pirma, dalinti internetą laptopui per stacionarų kompiuterį yra labai negeras sprendimas, nes internetas laptope veiks tada ir tik tada, kai bus įjungtas ir stacionarus. Stacionarų išjungei – interneto laptope nebėra. Visgi, jei tikrai nori naudoti tokį sprendimą, reikia rinktis, kaip tu internetą laptopui paduosi – per wireless ar laidu. Jeigu laidu, tai bus nepatogu, nes to laptopo niekur nepasineši. Jeigu wireless tinklu, tai stacionariam reiks wireless adapterį pirkt už keliasdešimt litų, nes integruoto tikriausiai nėra. Ir galiausiai stacionariam kompe reiks interneto nustatymuose sukurti „adhoc“ tinklą. Taip sakant, daug vargo, o sprendimas vis tiek nepatogus.

Protingas sprendimas: internetą dalinti ne per stacionarų, o per maršrutizatorių (router). Tokiu atveju interneto laidas eina ne į stacionarų, o į maršrutizatorių, o iš jo yra dalinamas abiems kompiuteriams. Stacionariam – per laidą, laptopui – wireless bevieliu tinklu. Tada internetas laptope veiks nepriklausomai nuo to, ar stacionarus įjungtas. Maršrutizatoriaus kaina tikriausiai prasideda nuo kokio 100 Lt.

Gal žinot kaip reikia visą kompiuterį perinstaliuot, nes kai kurios programos veikia, kai kuruos nebeveikia, o seniau viskas veikdavo. Vienu žodžiu noriu iš naujo įkelti Windows Xp, Būčiau labai dėkingas 🙁 Gmail: grazvidanskis.a@gmail.com

Labas.Man taip atsitiko, kad įjungiant kompiuterį kraunasi viskas kraunasi, bet niekaip nepasikrauna, nežinau net ką daryti nes neina įjungti kompiuterio…

sveikas mantai yra tokia beda ,nieko negaliu daryt su kompu tik mozila atidaro ir viskas nieko nei siustis neim instaliuoti kokia beda gali but,kuo svarbiausia viena diena uzgribavo dingo viskas iskyrus mozila ,bandziau peinstaliuoti bet neleidzia nieko perasyt?ka patartum?
kokia priezastis.

Labą, tokia bėda atsitiko. Pas mane nešiojamas kompiuteris ir netyčia ištryniau tą programą kur diskų įrenginys (nežinau kaip jis vadinasi, turbūt, kad C: ar CD kažkas panašaus). Ir man dažnai tenka dirbti su diskais, bet kada įdedu diską, kompiuteris nereaguoja. Iš pažįstamų girdėjau, kad reikia perrašyti Windows. Bet kaip juk to disko reikia, o pas mane kompiuteris juk nereaguoja. Ką tokiu atveju daryti? O gal yra kitas būdas gauti tą programą, tarkim iš interneto?

Elena, Elena…
Primaigei jau kažką. Taip, yra pas tave tas diskų nuskaitymo įrenginys, cd-rom liaudyje vadinamas. Ištrinti jo programos tu negalėjai, nes tokios nėra. Netgi tvarkyklių (drivers) nelabai tikriausiai įmanoma ištrint. Ką tu tikriausiai padarei, tai jį tiesiog išjungei (disable).
Aš WIndowsų taip seniai nebenaudoju, kad nė nebeatsimenu, kur ten kas nustatoma. Berods ant MyComputer reikia dešinį pelės spaust (o gal per Control Panel), reikia susirasti įrenginių sąrašą (devices), ten susirasti savo cd/dvd įrenginį ir jį įjungti (enable). Daugiau čia niekuo padėt negaliu, pasikviesk kokį nors truputį nusimanantį draugą, kad sutvarkytų, per internetą aš čia neišbursiu, kaip pataisyt.

Dar gali su Google pasiieškot, gal ką rasi: https://www.google.lt/search?hl=lt&q=windows+enable+cd-rom

Perinstaliuot windowsų tau nereikia dėl tokios smulkmenos. Ir čia kompakto neatidaro ne kompiuteris, o windows. Jei bandysi perinstaliuoti windows, kompaktą be problemų kompiuteris matys. Be to, galima tai padaryti ir be kompakto, per USB raktą. Bet kaip sakiau, tau perinstaliuot nereikia. Tau tik reikia, kad kas nors pažiūrėtų gyvai ir atstatytų ką primaigei.

Kaip perinstaliuoja windows ir jau ipusejos pradeda rasyt ir krauna (Setup is copying files..) Ka tada?

Sveikas Mantai, prasau padek. „bei susitvarkėt BIOS, jums prieš akis turėtų išdygti užrašas „Press any key to boot from cd“, taigi paspaudžiam bet kurį klaviatūros mygtuką.“ susitvarkau visa ta BIOS ir tada ismeta ta „Press any key to boot from cd“ ir kai spaudziu bet koki mygtuka (bandziau koki 20 kartu) nieko nevyksta tiesiog nereaguaja. Ka daryt?

niekaip nerandu garso irenginio, o jei bandau instaliuoti draiverius uzgesta kompiuteris, ka daryti?
isbandziau visas parinktis viskas kaip ir gerai, bet multimedijos draiveriai instaliuojasi ir gesina kompiuteri, neisivaizduoju ka daryti.

Labai reikia pagalbos.Niekaip negaliu išspresti problemos su garsu win7.Pastoviai dingsta.Bandžiau perinstaliuoti win7(legalus)Pradeda krauti,pasikroves parodo kad paleidžiami winn ir toliau niekas nevyksta tik tamsus ekranas,gali laukti nors visą diena.

Sveikas,
Norėjau paklausti, ar galima abi particijas ištrinti? ta prasme, visiškai ištrinti ir D ir C diskus? nes man kompas jau seniai pjauna, tai noriu viską ištrinti, kad nelagintų. Ar galima taip daryt? Nieko blogo neatsitiks?

Galima trinti abi arba tik C. Nuo to, kad ištrinsi papildomai ir D, greičio nepadaugės, tiesiog neteksi visų ten esančių duomenų.

Sveikas,
turiu klausimą. Ką daryti jeigu netyčia instaliavai dvejus windows xp? Netyčia formatavau D: o ten multimedia pas mane, o C: yra seni windows.. Kaip panaikinti senus?

mantai gal gali padet perinstaliavau pc loptopa windows 7 ultimate bet kazko sreikuoja updeitai kokius 5 updeitus updeitina visa diena o paskui raso configuration service pack o cia tai jau be sansu pasikrauna pc tik po keliu dienu

Sveiki, man perrasinejat win xp iskilo tokia problema. Ismeta stai toki uzrasą: setup has determined that drive d: is corrupted and cannot be repaired . Perrasinejau per flasha, nes neveikia cd-rom. Prasau pagalbos..

Gal bent speti galir kas galejo nutikt ,prie pora dienu kazkaip sunkiai isijungdavo is keliu kartu restartavus na o sen neisijungia tik cpu ausintuvas matinimo bloko vintiliatorius zodziu ausintuvai dirba bet nekrauna windowsu , susiradau internete kaip juos perinstaliuot bet kazkodel hard neaptinka ir neleidzia perrasyt .pries tai buvau nuststes viska i pradinius nustatimus

Sveiki,

Mano kompiuteryje nera CD ROM (disku skaitytuvo) tai kaip man intaliuotis WIN xp su USB? reikia ideti to kompiuterio diska i kita kompa ir perkelti per USB flasha duomenis ir perintaliuoti? Ar kaip?

Persirasiau windausus viskas kaipir gerai bet man paliko viska kas buvo sena sukure windows.old folderi kuriam liko seni vindausai programos,virusai…. 😀 kaip pasalinti ar kur ka netaip padariau?

sweiki. gal kas galėtu perinstalioti windows xp. …. isiujengia pc pakrauna kokias penkias min. paskuj raša ydekite systemini diska ir paspauskite ENTER. O gal eitu be instaliavimo. parašykite y ta nr. 860758631

Sveiki. Noriu istrinti windows7 is kompjuterio.Kaip tai padaryti, kokius mygtukus spausti?

Sweikas atwaziawo pa mane pajunge intika bet neina sako persirasik driweri o kaip

Man neraso. Ismeta kad truksta failo. 2 kompaktus turiu win xp ir neivienas neraso

Labas vakaras!Gali pamokinti,kaip isinstaliuoti Windowa 7?Dabar kompe yra 2 Windows 7!Profesional ir kita versija.Buciau dekingas.

Visai nesenai ir man reikėjo Windowsus perrašyti, tačiau norėjau ir kad failai kompe išliktų visi (net ir tie kur ant desktopo). Bet nors ir žinau kaip perrašyti, vis tiek teko meistrą kviestis, nes mano laptopo CD roomas sugedęs, o iš flašo neina įrašyti, jei kompo diskų formatas nebuvo pakeistas prieš įkeliant į kompą failus :O

Nu bet niekis, man už 25 eurus meistras atėjęs sutvarkė viską ir failus nuo desktopo išsaugojo, dar ir programų visą paketą su antivirusine suvedė. Taip sakant nėra padėties be išeities 😀

Jei kam prireiktų tai facebooke radau tą meistrą:
https://www.facebook.com/Windows-Tvarkymas-507282006276422/

Sveiki, Mantai, taigi padariau viską ką jūs čia buvot nurodęs. ,,Boot“ Setting’uose aš 1 laukelyje pasižymėjau removable device antrame savo hard drive. Paspaudžiau f10 . Ir tada kompiuteris restartavos ir pasileido taip kaip visados. Nebuvo parašyta Press any key to boot from CD ar kažkas panašaus. Buvo parašyta launch in safe mode , launch normally . Gal kažką blogai padariau ? Būčiau labai dėkingas jeigu pagelbėtum :).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *