Kontaktai

Nurodytais kontaktais jokių diskusijų, susijusių su įrašais, nepradedu, tam yra komentarų formos (išimtis diskusijoms, kurioms būtinas privatumas, taip pat su WordPress sulietuvinimu susijusiems klausimams).

Tinklaraštyje parašyti su įrašais nesusiję komentarai bus šalinami ir ignoruojami. Jei norite paklausti kažko, kas nesusiję su manimi ir apie ką aš nesu rašęs, eikite į forumus ir diskutuokite.

Nurodytais kontaktais neteikiu ir jokios kompiuterinės pagalbos ar konsultacijų. Eikite į forumus, aš neturiu nei noro, nei laiko visiems teikti individualią pagalbą. Jei bandysite kreiptis tokiais klausimais, jie tiesiog bus ignoruojami.

MRU ir kitokiems studentams atliktų rašto ir kitokių darbų nesiuntinėju ir jų atlikimo klausimais nekonsultuoju. Pats savo durna galva viską pasidariau – pasidarysit ir jūs.

Tiesioginės rinkodaros pasiūlymai yra nepageidaujami. Primenu, kad to nepaisymas yra Lietuvos Respublikos Elektroninių ryšių įstatymo pažeidimas. Apie jį bus pranešta Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, o iš skaityti nemokančių dundukų atvirai pasityčiota šiame tinklaraštyje.

Kartoju: jokių konsultacijų, susijusių su kompiuteriais neteikiu, prašau netrukdyti.