Kategorijos
Gyvenimas

Kraujo donorystė #23

Kraujo donorystė 22

Toliau judam valstybinės pensijos link. Šįkart planavome būti net šešiese, bet paskutinę minutę trys žmonės vis tik negalėjo atvykti, taigi sudalyvavome kraujo nuleidime su Justinu ir Lina. Su jais šiandien miškeliu besikalbėdami nužingsniavome į Kraujo centrą. O jame radome visišką tuštumą, nė vieno donoro. Jau seniai taip nebuvo.

Išsimatavome hemoglobinus, Justinas eilinį kartą laimėjo normas viršydamas. Ligonis! Dar užrietęs nosį ir besidžiaugdamas savo tobulumu, pasiūlė varžytis kraujo nuleidimo greičio konkurse, nes žino, kad maniškis labai lėta varva. Bet bent jau čia jį įveikė Lina, kuri užtruko berods nepilnas 6 minutes. Taigi šito narcizo ego buvo kiek prisuktas.

Kadangi kolegos donorais pirmą kartą tapo jau po krizės, tai atgaivinau senąją atmosferą atnešdamas sausainių „Gaidelis“, kurių Kraujo centras jau seniai nebeduoda. Bet va tebeduoda šokoladus ir puodelius, tai dar vieną prigriebiau.

Šįkart nieko įdomesnio neįvyko, nes Justino mergina skaito šitą tinklaraštį ir jam gerai velnių nudavė už ankstesnius išsidirbinėjimus, tai šįkart sėdėjo akis nuleidęs ir vos žodį pratarė, kad tik ko blogo neprirašyčiau. Nors ir Lina pašonėj buvo, ir kraują nuleidžianti seselė – jauna, simpatiška.

Tiek šįkart. Jei kas norite kitą kartą prisijungti, brūkštelkit komentarą, bus susisiekta. Planuojama donorystės data – ne anksčiau kaip birželio 18 d.

5 komentarai – “Kraujo donorystė #23”

Ir aš buvau prieš savaitę, tokį patį puoduką gavau.
BTW, donorų nebuvimas ir mane nustebino. Jei šiaip planuodavau, kad užtruksiu valandą, tai dabar su viskuo susitvarkiau per pusvalandį.

Mantai,

Tavo asmeninis tinklarastis jau tampa panaceja i kraujo donorystes centra Online rezime. Jausmas, lyg daugiau nieko nebera naujo ir gero Marijos zemeje. Truksta Motyvacijos? Ideju? Minciu?…

Darbas – namai režimas sustiprėjo, nėra ką per daug rašyt. O visas turimas laisvalaikis iš esmės susikoncentravęs į savanorystę, tai viskas atgula į kitą tinklaraštį http://kaimograndine.lt/
O ir šiaip jau prie kompiuterių prisisėdžiu pakankamai, kad nė noro papildomai prie jo sėdėt ir rašyt ką nors – nebėra.

Iš tikrųjų viskas gerai Tavo asmeniniame tinklaraštyje, tačiau kartais norėtųsi autoriaus asmeninės nuomonės apie JĮ aplink supantį pasaulį. Tiesiog nebijok (išdrįsk) rašyti daugiau naujienų iš kitų daržinių pusės, nebijok skaidrios politikos, nešvarių pinigų kalbos, statistikos, minčių valdymo, savikritikos…
Manau, kad panašūs dalykai padarytų iš Tavęs antruoju Čekuoliu.
Dabartiniu požiūriu viskas panašėja į kruviną kiaulidę. Sorry, nenorėjau įžeisti Tavęs. Bet toks jau mūsų, gyvųjų mirtingųjų, gyvenimas.

Pagarbiai – Andrius, Kaunas (Aleksotas)

Labas, Mantai,

Kažkaip ir man iškilo noras nusileisti bent 500 g. kraujo 😉
Tada ir kraujo spaudimas susireguliuoja (kaip senoviniais laikais, kai vos ne vienintelis ’a la’ vaistas nuo visų ligų buvo elementarus kraujo nuleidimas 🙂 , ir kažkaip pasijauti geriau …
Taigi, kaip tu minėjai, ne anksčiau kaip birželio 18 d. renki chebrą nusileisti po puslitrį kraujo.
Ir tai Kraujo centras mane stabiliai terorizuoja dėl mano kraujo grupės O(-)…
Tai prašyčiau užrašyti mane ir kandidatų sąrašą 🙂
Juozas G.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.