Kategorijos
Gyvenimas

Kraujo donorystė #26

Kraujo centro atšvaitas

Pamažu judam link 30. Šįkart iš tikrųjų galvojau, kad būsiu išvarytas už per mažą hemoglobiną, bet matuoklis nudžiugino – visi 139. Aišku, hemoglobino karo laimėti galimybių net nebuvo, nes standartiškai jį laimėjo mėlynkraujė buožė – Justinas, nors su juo bandė varžytis dar trys piliečiai teisininkai. Visgi visi sėkmingai normas atitikom ir kraują pridavėm.

Tiesa, su Justinu labai nusivylėm negavę žadėtų trijų sūrelių, apie kuriuos Rokiškio pienas vos prieš kelias dienas garsiai paskelbė. Labai jau greit pasibaigė. Vietoje jų – nedidelė pakuotė obuolių sulčių ir tradicinis šokoladas. Dovanų lentynoje nieko gero nelikę, pasiėmiau antrą atšvaitą, nes puodelių sankaupos jau ir taip didelės.

Kita išvyka numatoma sausio 19 d., norintys jungtis, rašykit komentarą žemiau esančioje formoje, būsit informuoti. Pažadam linksmą ir nenuobodų vakarą.

3 komentarai – “Kraujo donorystė #26”

Patikslinimai: 1) teisininkai buvo 2 – su vienodom šukuosenom ir vienodu (151) hemoglobinu (jei neskaičiuotume paklaidos, tai ir su vienodu kraujospūdžiu – 120-125/80); trečia persona dirba su pardavimais, turbūt todėl jos ir kraujas blogesnis – aišku, ne toks blogas, kaip Tavo 🙂 2) obuolių sulčių iš mūsų 3 užteko tik man – taip kad ir jos pasibaigė, kaip ir sūreliai. Reziumė: pridavinėkit kraują pirmadieniais ryte! 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *