Kategorijos
Gyvenimas

Kraujo donorystė #27

DSC_0993DSC_0995

Toliau judam link trisdešimties. Šįkart kolegos kraujadaviai paliko mane ant ledo ir teko per pietus vienam eit į VCUP. Jei negirdėjot, tai Kraujo centras praktiškai perkėlė savo darbą į šitą krautuvę, veikia kasdien iki 19h, net ir savaitgaliais. Labai šaunus sprendimas – protinga vadovė.

Viduje pirmą kartą neįprasta, patalpa gana ankšta, bet jauki. Iš esmės tai VCUP punktas žymiai lenkia Žolyno g., nes čia jau krizė pasibaigusi, yra sausainių! Labai smagus ir paslaugus personalas, dalis matytų veidų iš Žolyno g.

Kadangi ėjau vienas, tai ir hemoglobino karą pagaliau laimėjau pralaimėjęs tik sau. Hehe. 141. Augt pradėjo net kas 2 mėnesius einant, gerai išdresiruotas organizmas, ir štai ką reiškia beveik kasdien raudonuosius burokėlius valgyt.

Dovanų lentynoje nieko labai doro. Liepė rinktis tarp marškinėlių ir kino bilietų. Aišku, aš juk praktiškas žmogus – bilietų niekad neimu. Visgi apmaudu, kad ant nugaros vėl sugrąžintas kvailas užrašas, su kuriuo gėda į gatvę išeit. Duoti niekam nekainuoja. Nu baikit, žmonės, šitas nesąmones. Negi iš pirmo bandymo nesusipratot, kad idėja bloga… Papildomai dar nedidelis pakelis obuolių sulčių, šokoladas ir gan kokybiškai atrodantis metalinis tušinukas. Visai sąžiningas rinkinys. Grįšim.

Kitas apsilankymas numatomas apie kovo 20-21 d.

8 komentarai – “Kraujo donorystė #27”

O aš šiandien buvau. Bilietų neliko, sakė, kad bus tik vasarį, bet užtat gavau raudoną fleškę šešiolikos gigų. Visai neblogai. 🙂

Tik daktarė labai bandė mane įtikinti, kas kas 2 mėnesius eiti yra per dažnai, sakė, „Eik, Rimuti, kas tris, užteks ir tik“. Ir dar privertė prisižadėti, kad taip ir darysiu. 😀

O va kas liečia šito centro rinkodarą apskritai, tai iš tikrųjų reiktų jiems pasitempti. Per mano klausomą radiją jie dažnai reklamuojasi, tai tos reklamos tokios meh.

Įdomiai čia jie, dovanos kas savaitę keičiasi. Anksčiau ilgiau užsibūdavo.
O dėl tų per dažnai ėjimų, tai ir mane banindavo anksčiau po 4mėn, bet paskui pamatė, kad beviltiška kovot su tokiu.

Pamenu kažkada skaičiau, kad senovėje nuleidinėdavo kraują, nes buvo tikima, kad atsigaminęs šviežias kraujas atjaunina ir atgaivina kūrybingumą… 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.