Kategorijos
Gyvenimas

Kraujo donorystė #30

DSC_1997c

Padarėm pertrauką ir grįžom į trasą. Vasara donorus praretinusi, bet visgi pavyko šįkart nukeliauti trise – su Justinu ir Rimu, kuris vėliau laimėjo hemoglobino karą. Kraujo centre ramu, žmonių labai nedaug. Dovanų nelabai yra, teko rinktis tarp riešutų ir kino bilietų, na ir dar visokių smulkmenų pridėjo – šokoladą, sulčių, reklaminių žuvtaukių ir girgždantį tušinuką. Ramiai pasisėdėjom, registratorei milijonus klausimų uždavėm, išgirdom apie įdomius nutikimus dirbant Kraujo centre, prisikirtom sausainių su šokoladais ir javinukų.

Kadangi man trisdešimtas kartas, o Rimui dvidešimtas – lauksim pakvietimo papietauti iš panelės Šalaševičiūtės, nes laikas gauti atitinkamus popieriukus. Antras lygis pasiektas!

Taip pat, pranešu, kad dėl nuolatinių nusiskundimų planuoju mažinti įrašų srautą apie kraujo donorystes, bandysiu gal rašyti kas penktą kartą, t.y., apie kartą per metus.

Kitas kartas po daugiau nei 2 mėnesių. Jei norite kartu – rašykite komentarą arba el. laišką, įtrauksim į sąrašus.

7 komentarai – “Kraujo donorystė #30”

Aš suprantu tavo nepasitenkinimą – penkiskart mažiau rel follow yra rimta netektis tokiai kylančiai enterneto žvaigždei.

Sveikas,

norėjau paklausti dėl to kraujo davimo. Kiek supratau jį (bent jau Vilniuj) galima duot Nacionaliniam kraujo centre ir Santariškių Klinikų kraujo centre ar jie turi kažkokią bendrą duomenų bazę ir t.t. ?? Nes klausiu dėl to, ar tas kraujo davimų skaičius ir ko pasekoje visi tie pažymėjimai, dovanos ir pensijos skaičiuojami sumuojant kraujo davimus ten ir ten, ar čia jau eina atskirai viskas. dėkui 😉

Artūrai, jie turi bendrą sistemą, taigi donacijų skaičius suvaikšto tarp abiejų kraujo siurbimo įstaigų. Jokių problemų kilt neturėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.