Kategorijos
Gyvenimas

Kraujo donorystės #61-65

Kraujo donorystė #61

2021-03-05: Sėkmingai aplenkiau Eriką 150/154, bet atėjo susivėlinęs Rimas ir viską sugadino su savo 159 hemoglobinu, kad jį kur. Na nieko, bent jau su donacijų skaičiumi atsilieka, bet jau planuoja tykot manęs su dviračiu važiuojančio ir pritrenkt. Nieko, ne pirmas kartas būtų. Šiaip be didelių nuotykių viskas, dovanų nėra, tai davė dar vieną mažą kaukę ir visokių valgomų smulkmenų. Tiesa, buvo skanių saldainių prie arbatos, tai tas ant to.

Kraujo donorystė #62

2021-05-05: Dar taip blogai nebuvo. Susitikom su Rimu po darbo, mus pasitiko niekad neregėtos eilės prie Kraujo centro, na bent linksmai pašnekėjom. Antras smūgis buvo vėl Rimo laimėtas hemoglobino karas, nors pats ne ką teišspaudė, bet aš gavau malkų su 137 g/l. Na čia gėlytės. Prabedė kairę ranką – kraujas nebėga, nors visą dieną vandenį iki vėmimo pumpavausi, nėra taip buvę. Sako, nieko nebus, bedam kitą. prabedė dešinę (yra kartą tekę jau) – o iš tos irgi nebėga (taip dar nebuvo). Jau galvojau, kad išvarys lauk be teisės grįžt, bet apvertė aukštyn koja ir šiaip taip privarvinau reikiamą dozę. Dovanų nieko naujo nėra, kino bilietai, kaukės. Tai žinoma, gerai dienos pabaigai dar lietus lauke pliaupė išeinant ir smagiai su dviračiu pasivažinėt buvo proga.

Kraujo donorystė #63

2021-07-05 – prisistatėm su Rimu dviese, pagaliau jis laikosi grafiko, nebesukčiauja, tai ir hemoglobino dvikovą sąžiningai laimėjau 142/147. Jokių problemų šįkart su kraujo bėgimu nebuvo, jokių kitų nuotykių irgi nebuvo, dovanų ir saldumynų ant stalo irgi nebuvo. Labai nykus kraujo pridavimas. Žiūrėsim, ką rugsėjis įdomaus atneš.

Kraujo donorystė #64

2021-09-07 – nulėkėm po darbų su Justinu, tuščia ramu. Ans senokai nebuvęs, tai hemoglobino gerokai daugiau priauginęs 157 prieš mano 137. Be nuotykių šįkart, dovanų nėra, saldumynų ant stalo nėra. Silpnai, NKC, silpnai.

Kraujo donorystė #65

2021-11-07 – sekmadienį ramiai su Rimu. Pralaimėjau hemoglobino kovą su varganais 139 g/l, na bet Rimas turėjo ilgesnę pertrauką, tai pateisinama. Dovanų naujų nėra, davė porą bilietų į kiną. Vis dar laukiu rudenį žadėto Garbės donoro pažymėjimo.

1 komentaras – “Kraujo donorystės #61-65”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.