Kategorijos
Tinklaraščiai

Mano skaitomi tinklaraščiai

Įrašas paskutinį kartą atnaujintas: 2010-05-28

Tikriausiai vos vienas kitas iš jūsų atsimena šio tinklaraščio pradžią. O viskas prasidėjo dar labai gūdžiais laikais, senuoju settle.blogas.lt adresu, 2007 metų lapkričio 16-ąją dieną. Tą kartą buvo užfiksuotas pirmasis įrašas – mano skaitomų tinklaraščių sąrašas. Visiškai neatsimenu, kokiu pagrindu tas įrašas atsirado, bet tai nekeičia šio fakto. Aišku, visi žinom, jog blogas.lt nėra pati tinkamiausia vieta normaliam tinklaraščiui (ypač tais laikais), taigi gana greit išsikrausčiau. Šitai tikriausiai jau pamena kiek daugiau skaitytojų (geriausiu atveju apie 10). Išsikraustydamas nusikopijavau tik tuos įrašus, kurie man pasirodė nors kiek svarbūs. Vis dėlto dabar pagalvojau, jog derėtų nepamiršti ir to pačio pirmojo įrašo, juk jis irgi reikšmingas. Taigi nusprendžiau atgaivinti šį įrašą su dabar mano prenumeruojamais tinklaraščiais. Gal surasit ką nors naujo, gal prisiminsit ką nors seno, nes kai kurios prenumeratos neatnaujinamos jau daugiau nei metus, pašalinau tik visiškai nebeegzistuojančias.

Jeigu sąrašas kiek per didelis, galite apsiriboti mano Google Reader Shared Items sekimu, ten pakliūna visi man patikę įrašai.

Štai ir sąrašas, kurį Google Reader sudarė:

Tai toks sąrašėlis susikaupė per trejus metus. Žinau, kad čia jau gana daug mirusių tinklaraščių, žinau, kad čia daug mažaverčių tinklaraščių, bet tingiu aš tą sąrašą valyti, kol kas nors nepradeda po kelis beprasmius įrašus per dieną paleisti.

Jeigu kada patys sugalvotumėt tokį sąrašą iš Google Reader išsitraukti, tai Google Reader lango apatiniame kairiajame kampe paspauskite Manage Subscriptions, tada per Subscriptions visiems tinklaraščiams uždėkite kokią nors žymą (tag), po to renkamės Folders and Tags, susiieškome savo pasirinktą žymą ir prie žodžio private spaudžiame panašią į RSS piktogramą, dešinėje atsiranda keli užrašai, pasirenkame Add a blogroll to your site. Atsidarys langelis, jame su pele pasižymime visus tinklaraščius, nusikopijuojame ir įkeliame į savo tinklaraščio vaizdųjį redagavimo įrankį. Liks tik viską permesti akimis ir pataisyti keletą adresų.

14 komentarų – “Mano skaitomi tinklaraščiai”

>Andre
Užmesiu akį, kai laiko daugiau turėsiu.

>Andrius
Visko neskaitau, yra keletas blogų, kurių visus įrašus skaitau, o kitką pagal antraštes atsirenku.

>Laurius
Sunku pasakyt, per mažai laiko aš jį užsiprenumeravęs, o per vasarą visiškai nieko neskaičiau, tai viską užmiršau 🙂

>Ernestas
Jeigu jau taip sakai 😀
Bet šiaip kartais parašai visai neblogų įrašų.

TAIP. Žmonės, reiks kažkada užsiimt ir stipriai praretint sąrašą 🙂

Komentavimo galimybė išjungta.