Kategorijos
Gyvenimas

Melagingi perspėjimai ant cigarečių pakelių

Rūkymo sukeltos ligos
Virginijos SAMULIONYTĖS nuotr.

Kai apsiperku ne savitarnos kasose, vis žvilgteliu į cigarečių stendą virš galvos. Ojej – tie durniai prarūko daugiau negu aš maistui išleidžiu. Na, bet čia jau jų pačių reikalas, kur kišti savo uždirbtus pinigus.

Didesnė problema tame, kad ant cigarečių pakelių pripaišyti užrašai, kad rūkorius tuoj pakirs koks plaučių vėžys arba koja nugangrenuos, yra visiškas melas. Rūko šlykštynės metų metus ir nenusibaigia. Kur bepersikeltum gyvent, vis tiek atsiras laiptinėj bent vienas glušas, kuris dieną naktį rūkys balkone arba prie įėjimo į laiptinę ir pastoviai užšikinės kiemą savo nuorūkom. Nesgi, jei rūkai kur toliau nuo normalių žmonių ir nuorūkas mėtai į šiukšliadėžes, tai esi ne bachūras. Dar šitie padugnės į viešąjį transportą būtinai įlipa pritraukę pilnus plaučius dūmų, kad autobusas dvoktų keleriopai baisiau už užtriestą išvietę.

Jei jau paišot baisius paveiksliukus ant cigarečių pakelių, tai ir pačių cigarečių sudėtį atitinkamą padarykit, kad tie suknisti impotentai ilgiausiai per metus nusibaigtų baisioje agonijoje nuo tų žadamų komplikacijų ir nebenuodytų aplinkinių.

Rūkot – rūkykit. Eikit į laukus ir rūkykit pasislėpę krūmuose, jūsų asmeninis reikalas. Kam čia viešumoje demonstruoti šitą savo ligą? Kam pasyviai ligoniais daryti normalius aplinkinius žmones, traumuoti vaikus? Ar būtina kasdien prospektais žygiuoti čiulpiant kažkokį pailgą daiktą? Šlykštynės jūs.

Labai gerai, kad akcizus pakėlė. Tegu dar keleriopai didina. Galgi nuo neaiškios kokybės kontrabandos jūs greičiau visi nusibaigsit.

Ačiū už dėmesį. Su meile ir pagarba, visada jūsų, tolerantiškasis Malčius.

5 komentarai – “Melagingi perspėjimai ant cigarečių pakelių”

Gal nelabai. Tiesiog žieminis važinėjimas autobusais ir po sniego nutirpimo pamatytas nuorūkomis užšiktas kiemas padarė savo.

Dar pusiau jaunas, o toks piktas ir vis labiau progresuojantis socialistinis durnius. Matyt pavasarinė sperma ir pilnatis gerai per stogą trenkia. Nerašinėk nesąmonių, jei neturi nei talento, nei įkvėpimo. Eik kraują nusileisk, palengvės…

topinis molio gabalas,tu pisk i dziungles ir tenai kvepuok savo grynu oru

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.