Kategorijos
Gyvenimas

Naujoji Maximos atsiskaitymo sistema

Mindaugo Maxima ilgai erzino erzino prie įėjimo laikydama rankinius skenerius ir pagaliau šiandien paleido į dienos šviesą naująją atsiskaitymo sistemą. Bėgau per pietus išbandyti, kad nebūčiau atsilikęs dinozauras. Tikėjausi, kad bus gerokai mažiau patogus variantas už senąsias savitarnos kasas, bet likau visai patenkintas. Yra savų pliusų. Keli pastebėjimai ir pirmo pabandymo:

  • Minusas, kad prie įėjimo reikia stoti, traukti Maximos kortelę, ją nuskenuoti ir pasiimti skenerį. Truputį susigaišta laiko, nes šiaip tiesiog čiumpi krepšelį ir eini.
  • Minusas, kad prekybos salėje visoms sveriamoms prekėms reikia spausdintis ir klijuotis lipdukus. Mano daugelis pirkinių būna daržovių ir vaisių skyriuje, tad beveik kiekvienai prekei reikia gaišti laiką.
  • Pliusas, kad galima pažiūrėti prekės kainą, nelakstant ir neieškant, kur pakabinti sieniniai skeneriai.
  • Pliusas, kad matosi jau į krepšelį susidėtų prekių kaina, nuolaida ir galutinė suma. Man nelabai būtina, bet daugeliui tikriausiai patiks.
  • Pliusas, kad naujais būdais apsipirkdamas nesi atsilikęs dinozauras.
  • Pliusas, kad nelieka eilių, nes kasoje telieka dar kartą nuskenuoti Maximos kortelę ir pridėti bekontaktę banko kortelę, kad pasiimtų pinigus. Labai gerai, nes senosiose savitarnos kasose jau ėmė kauptis eilės. Jau nekalbu apie tas pensininkams paliktas kasas, kur pardavėjos skenuoja prekes.
  • Mažas minusas, kad reikia dar čekį pasiėmus nuskenuoti išeinant, nes kitaip pro vartelius nepraleidžia.
  • Minusas. Išeini atsiskaitęs pro vartelius su krepšeliu ir nėra kur jį pasidėt ir susikraut prekes į kuprinę. Bet dauguma gal iš karto dės prekes į pirkinių maišus arba naudosis vežimėliais, tai nepajaus šito.

Tai toks pirmas pabandymas. Smagu išbandyti naujoves, bet aš mažai prekių perku ir dauguma jų sveriamos, tai vis tiek rinkčiausi senąsias savitarnos kasas, jei jose nebūtų eilių. Na o kol naujosios tuščios, be abejo, naudosiu jas. Visai patogu. Geriau nei tikėjausi.

1 komentaras – “Naujoji Maximos atsiskaitymo sistema”

Vien dėl šitos naujovės važiuosiu apsipirkt į Mindaugo Maximą 😀 Nors ir visai nepakeliui, bet seniai to laukiau. Mėgstu apsipirkti visai savaitei, tad pirkinių būna daug ir atsibosta paskui viską iškraudinėti prie kasų… 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.