Kategorijos
Tinklaraščiai

Tapau DMOZ dienoraščių redaktoriumi

2014-05-09 pasitraukiau iš kategorijos administratoriaus pareigų dėl laiko stygiaus.


DMOZ

Gal ne visi žino, kas yra DMOZ. Taigi kas tai yra?

Atviro katalogo projektas (ODP) – tai didžiausias ir išsamiausias žmonių redaguojamas katalogas internete. Jį kuria ir prižiūri plati pasaulinė savanorių redaktorių bendruomenė.

Plačiau apie DMOZ lietuviškai galite pasiskaityti informaciniame DMOZ puslapyje.

Jau praėjo gal daugiau nei pusė metų, kai aš užpildžiau anketą norėdamas tapti dienoraščių skilties redaktoriumi. O pildžiau ją dėl vienintelės priežasties – toje skiltyje ilgokai nevyko jokie atnaujinimai.

Vakar gana netikėtai vis dėlto gavau patvirtinimą, jog tapau redaktoriumi.

Taigi, gerbiami blogeriai, nepatingėkit ir užpildykit šią anketą. Kai tik suspėsiu, patikrinsiu ir įtrauksiu jūsų tinklaraštį į katalogą. Tie, kurie anksčiau buvote užpildę anketą, iš naujo nepildykite, visos anketos yra. Turėdamas laisvo laiko sekundėlę, peržiūrėsiu ir įtrauksiu.

Jei dėl kokių nors priežasčių norėtumėte pakeisti savo blogo aprašymą ar adresą DMOZ kataloge, brūkštelėkite komentarą žemiau esančioje komentarų formoje.

32 komentarai – “Tapau DMOZ dienoraščių redaktoriumi”

@altajus
Velniai juos žino, bent jau patenki į kažkokį katalogą. Blogiau nebus 🙂
Šiaip skaičiuojant PageRank būna ir eilutė: Ar įtrauktas į DMOZ.

@lfx
Aha, man ir iš pradžių sunku būdavo. Bet ten gi galima paspaust mygtuką, kad pakeistų kapčą. Pamaigai ją kelis kartus ir gauni normalią 🙂
Netingėk.

[…] ne Bejeweled) ir žaidimas internetu pradės veikti. Bet tikriausiai dar ne šį kartą. • Ei! Turime pažinčių DMOZ. Toje pačioje, kuri kadaise nežinau.lt buvo pavadinusi anoniminiu dienoraščiu apie Firefox […]

@Rokas Arbušis
Tai ten vos 100 blogų, nėra prasmės dar į smulkesnes kategorijas skaidyt.
Gal kada ateity, jei labai daug prisiregistruos. Bet ten jau daug darbo būtų viską keičiant 🙂

Tiesiog registruokis duota nuoroda prie „dienoraščių“, nes taip DMOZ žmogai pavadino blogus 🙂
Nematau galimybės pakeist pavadinimą.

@Modestas
Aš atsakingas tik už lietuvišku tinklaraščius, su kitokio tipo puslapiais nieko padaryti negaliu. Teks užpildyti prašymą įtraukti ir laukti, kol jį patvirtins skyrių prižiūrintis asmuo.

tu kaip redaktorius gali atsakyt y klausima idejau nuorodu kataloga 2 men nepatvirtinta gali pasakyt kokios priezastys dazniausia buna del ko ju nepatvirtina nuorodukatalogas.org

Demonoideri, pupyt, niekas vasarą nesėdi kiaurą dieną ir netikrina, ar kažkas įkėlė savo blogą į DMOZą.
Tamstos „blogas“ atsiradęs mano sąraše ne prieš jokius 3 mėnesius: 30/May/2011 00:00:00 GMT
Ir tai, kad tamsta pasikūrėt kažkokį puslapėlį ir nukopijavot kelias naujienas iš portalų, dar nelaikoma blogo sukūrimu. Kai bus turinys, tada galėsim pagalvot ir apie patvirtinimą.

juokini tu mane ten daug kas versta is anglu y lietuviu kalba mano pacio tam bloge taip nukopinta is anglisku saitu bet isversta mano pacio blogu skilty 128 blogai is ju 8 neveikiantys.Beje turiu klausim koks tavo nickas kaip editoriaus DMOZ ?

Nemačiau nieko versto, mačiau viską nukopijuotą, kiek tikrinau.
Man vienodai, kiek blogų yra tavo blogyne, aš registruoju konkrečius blogus, o ne jų mišraines.
Vartotojo vardas turi būti parašytas dienoraščių kategorijos puslapio apačioj: mantas.

Pupyt, kai matysiu, kad kažką realiai rašai ir kuri turinį, tada bus galima pagalvoti apie patvirtinimą, o kol kas man vasaros atostogos.

Atleiskite, kad archeologinę temą kapstau, ale taip norisi tų SEO sulčių. Sakykite, kolegos, ar duos naudos DMOZ linkas elektroninei kosmetikos parduotuvei?

Vis bandau patekti į galingiausią direktoriją, bet manęs nepatvirtina. Jau kalbama, kad lietuviškų svetainių apskritai nepriima. Gal čia kokie interesai valdo. Ar tai tiesa? Rinkos liūtai seniai ten puikuojasi, o vat mažiesiems vilčių mažai. Gerb. Mantai, gal gali įtraukti ir mano svetainę. Ačiū tau labai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *