Kategorijos
Kompiuterija

Triname sunkiai pašalinamus failus su „Unlocker“

Tikriausiai visiems yra tekę susidurti su situacija, kai, norint ištrinti kokį nors failą, pranešama, jog to padaryti negalima, nes failas yra naudojamas kitos programos. Daugelis iš jūsų tiesiog palieka failą ramybėje, nes galvoja, jog ištrinti yra neįmanoma.

Iš tikrųjų yra vienas labai paprastas sprendimas – daugelio internautų naudojama nemokama minimalistinė programėlė „Unlocker“.

Jeigu norėsime ja naudotis, pirmiausiai turėsime atsisiųsti bei instaliuoti. Tai užtruks vos kelias akimirkas.

Dabar, kiekvieną kartą ant pasirinkto failo paspaudę dešinįjį pelės mygtuką, išvysite ir komandą „unlocker“.
Ją ir pasirinkime, jei failas nenori išsitrinti gražiuoju.

Atsidarys programos langas

Viršuje matysime, kurie procesai neleidžia ištrinti failo. Apatiniame kairiajame kampe galime pasirinkti, ką norime daryti su pasirinktu failu. Tai padarę, pažymime visus procesus ir spaudžiame „Kill process“ arba „Unlock all“.

Užduotis jau tikriausiai atlikta. Bet, jeigu failas labai giliai įlindęs, gali būti pasiūlyta jį ištrinti perkrovus kompiuterį. Sutinkame su šiuo pasiūlymu.

PASTABA: Netrinkite failų, jei nežinote, kam jie reikalingi. Galite pakenkti operacinės sistemos ar kitų programų darbui!

16 komentarų – “Triname sunkiai pašalinamus failus su „Unlocker“”

dekuj tikrai gera programa niekaip negalejau atsikratyt vieno failo 🙂

isirasiau tavo programa,taciau ji man niekaip nepasijungia..duoda kazkoki internetini psl.sakau gal reikia uzsiregistruoti ar kaip?

@uzklausa
Tikrai nieko registruoti nereikia.
1. Ką darant išmeta tą interneto puslapį? (kurį tiksliai veiksmą atliekant)
2. Kokia to interneto puslapio nuoroda; Gal kokį klaidos pranešimą parodo?

irasius programa kompiuterje desineje puseje apacioje atsiranda toks paveikslelis lyg kokia lazda (unlocker asistentas) paspaudus ant jos leidzia pasirinkti tiktais „paslepti piktograma“, ‘“ auto paleidimas(jame uzdeta varnele)“, „uzdaryti“.niekaip negaliu pasinaudoti galbut is dalies ir nebloga programa.. O internetinis puslapis,na jo nuoroda issirase kartu su programa,tad ji yra pas mane ant destopo..kiek suprantu tasai puslapis tikrais kazkos reklaminis ir tiek,taciau niekaip nepagaunu kampo kaip programa naudotis,kai jos net isijungti negaliu.. http://www.ebay.com/ cia tas internetinis psl..

@uzklausa
Dabar viskas aišku.
1. Unlocker asistentas nereikalingas, gali nuimti varnelę nuo auto paleidimo (arba start > run > msconfig > startup)
2. Ebay nuoroda yra reklaminė, reikia gi nemokamom programom rėmėjų. Nekreipk į ją dėmesio.
3. Unlockeriu naudotis reikia taip, kaip ir parašyta: ant norimo ištrinti failo (ar aplanko) spaudžiam dešinį pelės mygtuką ir renkamės unlocker, atsidaro jo langas ir pasirenkam, ką norim padaryt (parašyta viskas šitame straipsnyje)

o as turiu klausymeli…seip programyte sita labai gera, bet va kaip man istrinti virusiukus kurie yra uzsislepe…as juos pamatau tik ziuredama per 7 zip ar total commander programeles, bet man ten neduoda pasinaudoti unlock programele…ka tada daryti…aciu is anksto:)

Parsisiunciau ir NOD32 parode virusa. Praskanavau su kitom sistemom,visos parodo virusa. Dabar nebepasinaikina tas failas isvis. Reikia perinstalinti windausus. megagis,virusu nesiotojas.

>???
1. Prašom čia neskleist nereikalingo pavojaus, nes programa yra visiškai saugi.
2. Nod32 eilinį kartą parodė, kad ji šiuo metu yra viena prasčiausių antivirusinių. Nes tik ji vienintelė sugebėjo šioje programoje aptikti „false positive“: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=1ad20b852885783d90567d61089f369c9fdcaaa52116a0377663bac4b1c30572-1289301719

O kad tamsta kažkokiais būdais suknisot savo Windows, tai čia tik jūsų pačio problemos.

Su kokia programa geriau būtų išinstaliuoti AVG Internet Security 2011 (trial) ? Ačiū

>Kiras
O tai paprastais būdais per add/remove programs jo negalima ištrint? Tokiu atveju yra programos kaip „Your uninstaller“arba nemokama „Revo uninstaller“.

Kitas gi variantas, kurį google pasiūlo: iš naujo atsisiųsti tavo naudojamo AVG įdiegimo failą ir jį paleisti. Turėtų išlįst trys variantai, iš kuriš imi paskutinį:

Add/Remove Components – choose if you want to add/remove some components or reinstall the entire AVG program
Repair installation – this option repairs or reinstalls missing or damaged components of AVG
Uninstall – this option removes the AVG program from your PC

Toliau galima bandyt per „safe mode“. Daug įvairių būdų galima prigalvot. Niekad AVG nenaudojau, nežinau, kuris paprasčiausias ir veiksmingiausias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.