Kategorijos
Gyvenimas

Vasaros atostogos 2011: JAV

Autorius: Mantas Malcius

Ir vėl vasara baigės, ir vėl manęs Lietuvoj nebuvo. O buvau šįkart JAV. Popierizmas baisulingas, darbą prieš du mėnesius turi būti susiradęs, jei nori išvažiuoti, visi pinigus plešia, pradedant koordinatoriais (PLC arba Zip Travel) ir baigiant JAV ambasada. Čia jums ne Islandija, kur dirbt gali pradėti tik sugalvojęs ir nuvažiavęs, bet vis tiek studentai tebeplaukia į užatlantę, į tą vis dar išdidžiai skambančią šalį, pavadintą JAV.

Išplaukiau ir aš, tiksliau išskridau, pasidžiaugiau pora parų be normalaus miego, atidėtu lėktuvo skrydžiu ir mažumėlę pasiklydusiu bagažu, kurį man gana greit vis tik atskraidino atgal. Pasidžiaugiau ir bjauriais Lenkijos oro uosto apsauginiais, kurie labai jau mėgsta graibaliotis, ir JAV uostų rentgeno spinduliais(?). Vis tik kelionė į paskirties vietą šiaip taip baigėsi ir baigėsi sėkmingai, kas jau buvo gana nebloga pradžia. Aišku, eilinį kartą keletą dienų apturėjau šiokį tokį šoką patekęs į svetimą vietą, bet greit įsivažiavom į ritmą, be to, privažiavo daugiau lietuvių, tai pasidarė smagiau gyventi.

Gyvenom labai geromis sąlygomis, turėjom va štai šitokį namuką:

Autorė: Nany Silva

Turėjom ir šalia esantį paplūdimį, ir baseiną, ir sporto salę, ir burbulines vonias, ir pirteles, ir teniso – krepšinio aikštelę, ko tik neturėjom, tik nelabai turėjom laiko, kada jais naudotis.

Autorė: Nany Silva

Tik ta krepšinio aikštelė nebuvo stebuklinga, nes kamuolys nuolat skraidydavo į krūmus, bet juk vis tiek daug geriau negu nieko:

Autorius: Kažkas iš savų lietuvių

Turėjom ir tą garsiąją uraganę-audrą Ireną:

Autorius: Kažkas iš savų lietuvių

Turėjom netgi netoliese esantį miestuką, kuriame vyko kokie tai visokie paradai:

Autorius: Kažkas iš savų lietuvių

Matėm dar ir banginius, kurių žiūrėt mane ištempė sugyventiniai. Visi aikčiojo, kaip ten buvo nuostabu, bet man, kaip ir tikėjausi, didelio įspūdžio nepadarė: skraidė žuveliukai ir tiek:

Autorius: Kažkas iš savų lietuvių

Taip pat valgėm omarus (lobster), dėl kurių ten visi išprotėję:

Autorius: Kažkas iš savų lietuvių

Ak, tiesa, dar ir dirbom laisvalaikiu nuo ryto iki sutemų.

Dar turėjom progą iš arčiau pamatyti amerikiečius ir jamaikiečius, kurie ten taipogi uždarbiauja. Pasirodė, kad nėra jau amerikiečių gyvenimas toks nuostabus, kaip atrodytų iš nuolat besišypsančių veidų. Savita tauta, kaip ir visos kitos.

Kadangi gyvenom kaime, tai apturėjom ir puikią progą pagerint savo pirkimosi internete sugebėjimus, nes kitos išeities tiesiog nebuvo: elektronikos ar drabužių parduotuvė buvo ne arčiau kaip už valandos kelio. eBay, PayPal, Google CheckOut, Amazon, kreditinės kortelės, ko tik neteko panaudoti. Grįžtant prie atstumų, net maisto parduotuvė buvo už kokių 10km, taigi teko pirktis viską savaitei. Beje, maistas nėra itin pigus, bet protingai perkant, galima pragyventi pigiau negu Lietuvoje.

Tai tokia buvo visokeriopai gera vasara, geriausia iš visų.

5 komentarai – “Vasaros atostogos 2011: JAV”

Aha, žinau. Sakai taip dėl to, kad pamatei tuos raumeningus pusplikius vaikinukus. Deja, nieko tau su jais neišeis… Hihi.

Mantai,slykstus tas tavo verkslenimas“kaip ir tikejausi man didelio ispudzio nepadare“.Galima pamanyti,kad lietuvoje gali kiekvienas valgyti krabus.Aiskiai girdet pavydo gaidele.Geriau sutikti besisypsanti amerikona,nei surugusi lietuvi,nors lietuvis pragyvenes Amerikoje du metus visdelto pradeda sypsotis…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.