Kategorijos
Kompiuterija

Windows 7. Instaliavimas ir perinstaliavimas

Taip, taip, net ir aš į savo kompiuterį įsileidau Windows 7. Pirmas įspūdis gana neblogas, bet savo nuomonę pateiksiu kitame įraše, kai daugiau laiko panaudosiu šią operacinę sistemą. O kol kas tik išpildau kažkada labai labai seniai kažkieno išreikštą prašymą ir parašau šiokią tokią Windows 7 instaliavimo arba perinstaliavimo instrukciją, nors čia iš esmės vienas ir tas pats.

Visų pirma, jei nemokate perinstaliuoti Windows, būtinai perskaitykite mano anksčiau parašytą įrašą „Kaip perinstaliuoti Windows“. Jis yra itin išsamus, jame yra daug tiek Windows 7, tiek bet kuriai kitai Windows versijai perinstaliuoti skirtos informacijos. Šiame įraše tikrai neplanuoju visko kartoti.

Taigi apie viską trumpai:

 • Visų pirma, tai jums reiks kompiuterio. Reikalavimai nedideli, tai čia tikriausiai be problemų tiks ir jūsų jau turimas aparatas.
 • Jei jau perinstaliuojam sistemą, tai neužmirštam pasidaryti ir atsarginės duomenų kopijos, jei visko nesaugote atskiroje particijoje. Taip pat visai neblogai būtų išsisaugoti programų nustatymus (Application Data). Windows 7 jį talpina aplanke C:/users/jūsųvardas/AppData. Jį nusikopijuojame, o perinstaliavę įkeliame atgal.
 • Tada reikia kompakto su Windows 7. Jį galima gauti keliais būdais:
  • Nusipirkti
  • Pasiskolinti iš draugo
  • Pasiskolinti iš Vytauto Simanavičiaus, galit jam parašyt el. paštu info@anva.lt
  • Atsisiųsti iš Linkomanijos
 • Jei pasirinkote paskutinį variantą (kaip ir aš), teks įsirašyti viską į DVD-R (ar panašų) kompaktą. Plačiau apie tai pradžioje minėtame įraše, aš tik primenu, kad disko atvaizdo (jis užima apie 2,3GB) negalima išarchyvuoti su WinRAR ar panašia programa, jį būtina įrašyti į kompaktą per diskų įrašymo programos funkciją „Burn disk image“ (arba panašia, priklauso nuo naudojamos programos). Jeigu bandysite disko atvaizdą išarchyvuoti ir tada įrašyti į kompaktą krūvą failų, jums neužkraus (neužbootins) pačio disko.
 • Tada reikia perkrauti kompiuterį, įsijungti BIOS ir nustatyti, kad šis sistemą krautų iš kompaktinio disko, o ne kietojo disko. Apie tai plačiau mano jau minėtame įraše.
 • Lieka tik įdėti įrašytą kompaktą į jam skirtą CD/DVD įrenginį, perkrauti kompiuterį ir laukti, kol pasirodys užrašas „Press any key to boot from cd…“. Taigi paspaudžiame bet kurį klaviatūros mygtuką. Pastaba: jei tokio užrašo nepamatote, ieškokite klaidų pimuosiuose žingsniuose.
 • Leiskime kompiuteriui užsikrauti visus reikiamus duomenis, jis gana greitai parodys štai tokį langą, kuriame paprašys pasirinkti sistemos kalbą, lokalę bei klaviatūros išdėstymą:
 • Kitame žingsnyje renkamės „Install Now“. Lyg daugiau ką būtų galima pasirinkti.
 • Toliau uždedame varnelę, jog sutinkame su licencija. Mano linkomaninių Windows 7 licencija kažkodėl gana trumpa buvo…
 • Kitame žingsnyje siūloma pasirinkti: ar atnaujinti sistemą iš kitos Windows versijos neprarandant programų, failų ir pan. (Upgrade) ar įdiegti švarią WIndows kopiją (Custom). Renkamės antrąjį variantą.
 • Taip pasiekiame svarbiausą dalį – particijų tvarkymą. Žemiau esančiame paveikslėlyje matote, kaip viskas atrodė mano turimoje Windows XP + Linux Mint 8 sistemoje. Jei kurioje nors (ne windows) particijoje saugote savo failus, ją paliekame ramybėje, o visa kita triname.
 • Kadangi aš viską ištryniau, tai gavau vientisą nenaudojamos vietos gabalą:
 • Dabar reikia kažkiek atriekti Windows 7 sistemai. Kadangi ji gana riebi, tai nepagailime. Sukuriame particiją ne mažesnę kaip 15-18GB. Windows dar praneša, jog susikurs ir papildomą mažą particiją savo veiklai, sutinkame. Vietoje likusios nepanaudotos vietos galite susikurti kitą particiją failams arba palikti ramybėje, tai bus galima pasidaryti ir vėliau.
 • Na ir praktiškai viskas. Sistemia diegiama, pora kartų kompiuteris persikrauna (kai rodo „Press any key to boot from CD“, nieko nedarykite). Vėliau jūsų tik paprašys įvesti keletą elementarių nustatymų, bet to aprašinėti neverta, viskas ten elementaru.
 • Jeigu naudojatės nelegalia Windows 7 kopija, išjunkite automatinį atnaujinimą, nes galite netyčia gauti ir atnaujinimą, gaudantį tokius begėdžius.
 • Baigę tvarkytis nustatymus ir įsijungę internetą, per Internet Explorer atsidarykite Windows atnaujinimų puslapį ir susirašykite visus atnaujinimus, įskaitant ir tvarkykles (drivers). Tik žiūrėkite, kad neįdiegtumėte piratus gaudančio atnaujinimo, jis yra prie svarbiausių atnaujinimų, pažiūrėkite pagal aprašymą, viskas ten akivaizdžiai parašyta.
 • Jeigu po atnaujinimų sistema nesusirado visų tinkamų tvarkyklių arba kažkas veikia nekorektiškai, teks jas susirasti gamintojo puslapyje. Plačiau apie paieškas rašiau jau minėtame įraše.

Kaip pastebėjau, sistemos diegimas nuo Windows XP laikų stipriai patobulėjo, bet vis dar gana ženkliai atsilieka nuo to, ką jau gana seniai siūlo Linux.

143 komentarai – “Windows 7. Instaliavimas ir perinstaliavimas”

>Rokas Arbušis
Ojjj, į WinXP sunku žiūrėt buvo jau po kokio antro LinuxMint naudojimo mėnesio 🙂
Tiesiog vis delsiau, nes Win7 paprasčiausiai netilpo į winXP turėtą particiją.

O realiai, tai man nei Win7, nei WinXP nereikalingi. Jau vienu metu galvojau iš viso Windows naikint 🙂

Realiai tai, WIn7 diegimo pagrindinės priežastys yra dvi:
1. Nepabandęs negaliu iš oro ginčytis, kad WIndows yra gaidys, lyginant su Linux.
2. Nenoriu užmiršt WIndows, nes įtariu, kad įsidarbinus niekas neduos man kompo su Linux, o lieps dirbt su WIn. Tai truputį griaudu būtų mokytis naudotis WIn7 😀
Nors tiesą sakant įdiegus win7, tai ten man šiokios tokios džiunglės, berods ne taip painu kaip ant vistos, bet visgi LinuxMint man aiškesni, aišku, dėl to, kad įpratęs jau 🙂

Gera ir labai reikalinga tema. As parsisiunciau savo win7 is Stepashkos (se7en fan energy black royal 2010), uzeme apie 4.35 gb. Bet dar neisbandziau, vis kazko laukiu ir tarsi bijau rizikuot…Noreciau del viso pikto parsisiusti ir is LM, bet ten ju tiek daug varijantu, kad galva sukasi. O as nesu tokia jau didele zinove, gal galetum pasakyti kuri varijanta siustis, kad butu jau patikrintas (licenzija ir pan), buciau dekinga. Man draugas instaliuoja tai tikiuosi kad jam pasiseks, nes tiek ziniu dar man truksta….Dabar turiu XP prof. ir labai esu patenkinta, bet WIn7 irgi norisi. Kompiuteris mano atitinka reikalavimus, bandziau patikrinti per tam tikra programa. Ziuresime kaip cia gausis, bet pries istatinedama, viska pervesiu i nauja External HD.

Tik jau ne visokius modus: se7en fan energy black royal 2010, o švarų .iso failą siųskis, bent jau siūlyčiau be jokių išankstinių laužimų ar modifikavimų. O licenzija reikia pirkti arba tapti piratu ir naudoti „vaistus“.

Ir aš irgi pasisakau už Linux.

>Dobermangirl
Taip, taip, kaip jau minėta, kuo pavadinimas paprastesnis ir be jokių edition, tuo geriau.
Aš berods šitą ėmiau: https://www.linkomanija.net/details?125565.Microsoft_Windows_7_Enterprise_x86_Integrated_May_2010-BIE

>Vilmantas
Na, tie linkomaniniai su įdiegtais atnaujinimais neturėtų stipriai skirtis nuo originalo, neminimos jokios modifikacijos.
Dėl pirkimosi, tai čia jau man netinka. Nesinori mokėti už daiktą, kurio vis tiek nenaudosiu 😀

Supratau, aciu uz patarimus, taip ir darysiu. O mano Fan energy black tai jau reiks taip ir palikti nepanaudojus, gerai kad nors pasaket apie jo netinkamuma (arba sudetinguma).

Kadangi mėgai pastebėti kitų kalbines klaidas:
instaliavimas -> diegimas
perinstaliavimas -> diegimas iš naujo

🙂

>m
Žinau, žinojau ir galiu tik pacituot savo anksčiau pasakytus žodžius: „Pavadinimas gal ir ne visai atitinka VLKK paliepimus, bet kompiuterinius įrašus rašau žmonėms, o ne kalbininkams, taigi pakentėkit.“
Galiu parašyt viską lietuviškai, bet kas iš to, kai nei pats ką labai suprasiu, nei juolab skaitytojai 😀

>Promo
Kažkas komentarų nepažiūri prieš klausdamas 🙂
https://www.linkomanija.net/details?125565.Microsoft_Windows_7_Enterprise_x86_Integrated_May_2010-BIE

Manęs neklausk. Gal net nėra apibrėžta, nes niekas dėl tų SSD tikslių terminų nesikreipė. Aš pagal Microsofto ir HP žodynus kai versdavau, tai buvo taip naudojama.

o kaip su win 7 instaliavimu ant linux? naujas svarus laptopas taciau jame linuxas be jokios grafikos etc. dedant boot’ini wincd neranda hardo. buciau dekingas uz pagalba ir atsaka i e-pasta 😉

Gal galite duoti nuorodą, kur galima būtų atsisiųsti gerus windows 7, tik ne iš linkomanijos? O jei būtų galimybė gauti pakvietimą iš linkomanijos nario, prašau atsiųsti e-mail: v.xexpert@gmail.com

Sveiki, kodėl man neisirašo šie windowsai, aš juo atsisiunčiau ir dirbau pagal šitą pamoką, juos isirašiau į diską, tada perkroviau kompiuterį ir man išmetė juodą langą suspaudžiau visus klavišus, bet nieko.. Bet jis man ankščiau taip ilgai nebūdavo isijungęs, tada man isijungė kompiuteris, pakartojau veiksmą vėl tas pats, kodėl taip ?

Sveiki. Perinstaliuodama windowsus, ištryniau visas particijas, tačiau jos netapo ‘vientisu nenaudojamos vietos gabalu’. Kaip buvo 2 particijos, taip ir liko, tik tiek, kad jau tuščios. Pasirinkau į kurią įrašyti windowsus, instaliavau ir t.t.
Tačiau po visko aš pamačiau kad mano kompiuteryje yra rodoma tik ta vienintelė particija, į kurią įrašiau windowsus, o kitos nėra. Kaip įmanoma tai pataisyti?

Iš anksto ačiū už atsakymą!

Kristina, tikriausiai tik suformatavai tuos du skirsnius, o ne ištrynei (arba ištrynei tik vieną iš jų). Todėl jie ir liko atskiri, o ne susijungė į vieną vietą (ir gerai, taip ir rekomenduojama).
Dabar tau tiesiog reikia nueiti į particijų tvarkymo įrankį.
Čia parodyta, kur jį rasti: http://www.howtogeek.com/howto/windows-vista/resize-a-partition-for-free-in-windows-vista/
O ten susirasti dingusį disko gabalą ir suformatuoti NTFS formatu.

Pats Windows senokai nebenaudoju, tiksliau paaiškint nelabai galiu.

sveiki.norint perinstaliuot windows,kokia jo versija turi but,ar upgrade,ar full ? o gal galima is kur atsisiust,nereiketu pirkt 🙂

Tau reikia normalių windows, o ne kokių tai upgrade ar full. Savaime aišku, kad ne upgrade, tai tikriausiai full. Nors niekad nei apie vieną, nei apie kitą negirdėjau.
Renkiesi versiją pagal poreikius, visokių gi ten yra, Home Premium, Ultimate ir pan., visi tinka eiliniam vartotojui. Nuo versijos, aišku, ir kaina ženkliai kinta.
Atsisiųst, aišku, galima, bet tikrai nesiruošiu tau aiškint, kaip ir iš kur. Daiktas mokamas, tai eik į kompiuterių krautuvę, susimokėk kelis šimtus lietuviškųjų ir turėkis.

Maniau , kad Mantas Malcius emigravo ar pamiršo apžvalgas apie OS, programas ir kompiuteriją . Pasirodo – klydau : radau čia šiltas pėdas 😉 . Pritariu Mantui , kad Linux – gėris , o langai ( windows ) – blogis ( gal geriau nieko negaidinsim …) . ,,Sėdžiu“ ant Linux Mint Isadora 9 versijos jau pustrečių metų ir nesiruošiu į nieką mainyt . Į langus užsuku kartą per 2 – 6 savaites – priverčia taikomosios programos 🙁 .Yra jau naujesnių versijų – 10 , 11 ir 12 , bet … man geriausia ši . Niekam neperšu savo požiūrio – kiekvienas renkasi tai , kas jam tinka : aš – už demokratiją ! Dabar jau ,,į temą „: Windows Vista – tikras gaidys ar ne ? Kaip gi galima išlikt ramiam ir sulaukt tos akimirkos kol instaliavus naujus draiverius kompiuteris pats persikraus … ? Sėdi ir lauki 5 ar 7 minutes aklai stebėdamas hdd indikatorių 😉 . Galvoji … gal ir laimingai baigsis toks diegimas , gal ir persikraus , gal nereikės spaust ,,Power“ mygtuko . Argi ne šaunu ? Ką manot ?

Laba diena,
esu instaliavęs ne viena Windows programa ir sėkmingai 🙂 Bet susidūriau (pirmą kartą) su problema. Nusipirkau nešiojamą komp. lenova 570 kuriame kietas diskas jau buvo suskirstytas į 2 skirsnius . Windowsui skirta 29 GB. Instaliavau Windows 7 ultimate ir lygtai nieko. Supaniau skirsnį padidinti iki 50GB su partition magic 8 bet neleidžia nes windosui skirtas skirsnis yra BOOT ? skirsnis ir neaktyvus. Pamėginau dar karta perinstaliuoti Windowsuus ir su jais suformatuoti skirsnius – -neleidžia. Instaliavau Windos 7 , kompas pasileidžia bet prieš tai klausia su kuriuo Windausu paleisti . Klausimas: kaip suaktyvinti BOOT skirsnį kad galėčiau jį padidinti ir perinstaliuoti OS ? Su kokia programa Formatuoti? Kietas diskas WD 500GB

Raimi, tą savo partition magic tikriausiai pasileidai užsikrovus operacinei sistemai, o ne per Live USB/Live CD. Visiškai normalu, kad veikiantys windowsai neleidžia kišt nagų prie savęs. Ta tavo programa turi turėti funkciją pasileisti iš kompakto (kas nors panašaus į Boot CD), tada leis daryti ką nori. Jei nėra tokio dalyko, tiesiog į cd arba usb įsirašyk bet kuriuos live cd palaikančius linuxus, pvz., linux mint arba ubuntu ir per programą gparted galėsi skirsnių dydžius pasikeisti.

Teks pačiam aiškintis toliau, tik užvedu ant kelio.

Sveiki, KLAUSIMELIS: ar imanoma instaliuoti windows 7 per usb? suprantu, kad per bios pirmoje vietoje reikes palikti usb, bet dabar laukiu kol parsius ir nekantrauju. Gal sis variantas nera imanomas? ir ar tureciau ka nors zinoti papildomai instaliuodama windows per usb? pirma karta naudosiu usb windows atnaujinimui tad siokiu tokiu dvejoniu yra…
P.S. Atsiprasau uz „sveplavima“ bet lietuvisku raidziu, taciau siame kompiuteryje ju tiesiog nera 🙂

Sveikas Mantai. Iškilo tokia problema. Prieinu prie tos vietos kur reikia pasirinkti particiją ir man nieko neišmetą. Jokio disko kuriame galėčiau instaliuoti windows 7. Kas galėtų būti?

Mantai, esi šaunus vyrukas, kartais užsuku į tavo tinklapį pasisemti išminties, bet turiu pasakyti, kad tavo aprašytas Win 7 instaliavimas neatitinka tikrovės arba pasenęs. Pataisyk arba ištrink, nelabai padeda, o gal ir klaidina, nes neparašyta, kad gali būti visiškai kitaip.
Konkrečiai, instaliavau Win 7 (64bit) lietuvišką versiją į PC su Asus P8Z68-V/GEN3 pagrindine plokšte, nepamenu Bios versijos. Tokie pastebėjimai:
1. Užkrovimas iš W7 disko buvo toks. Įdedu legalų diską, įjungiu kompiuterį, po pyptelėjimo spaudžiu [Delete], pagrindiniame Bios lange apačioje matau visų diskų ikonas, taip pat ir optinio įrenginio su W7 disku (UEFI). Su pele pertempiu Uefi diską į pirmą poziciją (pirmoji vieta nuo kairiojo krašto) ir išsaugau. Dabar kraus iš disko. Bet galima ir taip: spaudžiu Boot Menu (F8) pasirenku ir spusteliu optinį įrenginį su UEFI ir prasideda W7 instaliavimas.
2. Dėl svarbiausio dalyko, particijų kūrimo. Čia pradedantiesiems reikėtų pažymėti, kad jokiu būdu negalima panaikinti jokio fizinio disko . Disko skirsnius – taip, bet atskiro disko – ne. Aprašyme tai neužakcentuota ir aš instaliuodamas į naują SSD, deja, dėl to praradau visus duomenis buvusius senajame HDD. Iš viso apie particų kūrimą reikėtų viską perrašyti ir aiškiau, ir nuosekliau ir plačiau.
Sėkmės!

Antanai, instrukcija realybę atitinka, nes ne viename kompiuteryje lygiai taip pat esu Win7 diegęs. Na, aišku, skirtumas būna tarp diegimo iš DVD ir diegimo iš USB, bet apie tai šiame įraše nieko ir nėra.
Dėl pirmos tavo komentaro dalies: kaip suprantu, čia viskas apie BIOS. Žinoma, visur BIOS skiriasi, universalios instrukcijos visiems variantams parašyti negaliu.
Dėl antros dalies: tiesą sakant, niekad neteko susidurti su situacija, kai kompiuteryje yra du diskai, net nežinau (nors dabar ir įsivaizduoju), kaip atrodo particijų redagavimo įrankis, kai turimi du diskai. Taisyti instrukciją gal būtų ir logiška, bet kad galimybių nėra: pats Windows jau seniai nenaudoju, o ir CD/DVD įrenginio mano kompiuteryje nėra.
Nebent parūpintum man ekrano nuotraukas particijų redagavimo žingsnyje, kur matomi abu diskai, tada galėčiau papildyti įrašą.

Papildymas: šitaip atrodo? http://kaidogg.files.wordpress.com/2011/10/101456win7vhdinstall2.jpg
t.y., disk0 ir disk1?

Jei yra winwowsai ant virsaus irasyti ar kaip ce pasakyt.ta prasme yra 2 windowsai idiegti kaip istrinti kad liktu nauji idiegti windowsai?;]

Sveiki. turiu problema. nusipirkau pc su win8 ir norejau perrasyt i win7, taciau nepersiraso, nes yra kazkokia „sato apsauga“. Gal pagelbesit, kaip persirasyt is win8 i win7?

Ne kažkokia „sato apsauga“, o konkreti klaida su konkrečiu tekstu, kurį reikia įvesti į Google ir aiškintis.
Anksčiau būdavo kažkokios problemos su Sata. BIOSe reikia žiūrėt, ar nėra su tuo susijusių nustatymų.
Su problema nesu susidūręs, daugiau niekuo padėt negaliu.

O instaliuojant Win 7 i kompiuteri kuris turi 2 diskus, viena ssd ir kita hdd,
tereikia nurodyti kur instaliuoti operacine ( siuo atveju i ssd),ar dar reikia ssd padalinti i particijas, atskirai windowsams,atskirai kitoms programoms? Sorry jeigu kvailas klausimas.

Mindaugai, niekas programom atskirų skirsnių nedaro, bent jau neteko girdėt. Tavo tas ssd aišku mažos talpos yra, tai faktas, kad jis visas operacinei ir turi būti skirtas.

Dar tik renku nauja PC, kadangi reikalingas pagrinde darbui su foto,video,tai gavau patarima,kad operacinei ir programoms deciau ssd,tad issirinkau 128GB…manau turetu uztekti ir operacinei ,ir programoms…As pats silpnas kompiuterijoje,vistiek ieskosiu kas gales instaliuoti Win7,bet norejau klustelti del to padalinimo..

p.s. Mantai,dziaugiuosi,kad radau si tinklarasti,tikrai yra naudingos info..Sekmes tau!

Sveikas Mantai, netycia irasiau du kartus win 7(paspaudziau ne delete partition o suformatavau,o po to dar karta rasiau win ) .Kada ijungiu kompiuteri ismeta boot lentele, kurioje pasirinkti gali arba win7 arba win7 🙂 kaip sutvarkyti kad liktu tik vieni 🙂

Sveiki. Niekaip nepavyksta įrašyti Windows 7 į naują laptopą. Išmeta tokią lentelę:
A required CD/DVD drive device driver is missing. If you have a driver floppy disk, CD, DVD, or USB flash drive, please inset it now. Note: If the Windows installation media is in the CD/DVD drive, you can safely remove it for this step.

Jonai,
Tikriausiai įsirašei dvejus windowsus į skirtingus skirsnius. Paprasčiausia būtų suformatuoti viską velniop ir įsirašyti iš naujo.
Na, jei vis tik nori bandyti šalinti vieną, tai skaitykis internete, aš to nesu daręs ir šiai minutei negaliu pasakyti
https://www.google.com/search?btnG=Google+Search&q=remove+one+windows

Arvydai,
Įdomi situacija, neteko susidurti, kad būtų neatpažįstamas cd/dd įrenginys.
Realiai tai reikia daryti, ko prašo. Įdėti draiverių kompaktą. Bet ar jame tikrai yra cd/dvd draiveriai, tai dar klausimas.
Kopijuok klaidos pranešimą į google ir bandyk aiškintis. Gal kas nors BIOSe reikia nustatyt. Nežinau.

Paprasčiausias sprendimo būdas gal netgi būtų diegti win7 ne iš kompakto, o iš USB: https://www.google.lt/search?hl=lt&q=windows+7+usb

Nusipirkau kompiuterį darbui Lenovo, operacinė Windows 8, žodžiu nepatiko, noriu perrašyti į Windows 7, dedu kompaktą, nekrauna, padariau per USB, taip pat nekrauna, net nepateikia informacijos, „nuspaudus bet kurį klavišą…“ vyksta instaliacija, kaip krauna Win 8 taip krauna. Pabandžiau tiesiogiai į kompaktą įėjęs priverstinai instaliuoti Win 7, pradžia jau kraunasi ir išmeta lentelę, kad turiu paleisti iš naujo instalą. Klaidą išmeta visada. Ką tokiu atveju rekomenduotumet?

Remus,
Nelabai man ten aiški situacija su tavo kompiuteriu. Bet aš asmeniškai tokiu atveju (jei tikrai gerai nustatytas BIOS ir tikrai gerai įrašytas win7 kompaktas) tiesiog atsisiųsčiau bet kurią Linux distribuciją (jas galima naudoti neinstaliuojant), užsikraučiau „Live cd/usb“ režimu ir su viduje esančia programa „Gparted“ tiesiog suformatuočiau viską velniop. Kai bus tuščias kietasis diskas, bus galima ir tą win7 instaliuot ramiai.

Linux galima siųstis iš čia bet kuriuos: http://www.linuxmint.com/download.php
Jei nori pasileist ne iš cd, o iš usb, naudok šią programą įrašyti į usb: http://unetbootin.sourceforge.net/
Linuxai užkraunami lygiai taip pat kaip ir windows instaliavimo atveju – tiesiog BIOSe turi būti nustatyta pirmenybė krauti iš kompakto / usb.

Jei nepavyks šitaip, ieškok pagalbos forumuose, gal atsiras su problema susidūrusių žmonių, aš daugiau niekuo padėt negaliu: http://forum.lrytas.lt/forum_show.pl

Labas vakaras,
Ieškojau informacijos ir užklydau į šį puslapį 🙂
Pas mane kompe buvo Windows vista ir jų nebe užkrauna – pasikrovus windows’ams tik juodas ekranas su pelyte. Tada bandžiau instaliuoti Windows 7, bet juos beinstaliuojant išsijungia kompas – kodėl neleidžia man instaliuoti Windows 7?

Ačiū už info. Rasta problema. BIOS’e paprasciausiai buvo nustatyta, kad galimi tik Win8, reikėjo pakeisti viena įraša ir veikia be problemos.

Labas, Mantai. Perskaičiau šį tavo rašinį ir lyg viską supratau. Tačiau atsirado kita problema. Nors 21a., bet aš nelabai ką nusimanau apie IT(taip, man labai gėda). Bėda yra ta, jog nesuprantu kam skirti tie visi windows activator’iai ir loader’iai. Gal galėtum patart iš kur ir kokius tuos Windows 7 siųstis? Nelabai noriu paskui prašaut ir visai be PC likt 🙂

Sveikas, Mantai gal galėtum numesti link’ą iškur galėčiau atsisiusti windows 7 Mano pc info:
1,75GB RAM, 2,10GHZ , Vaizduškė 512MB. Jei čia ką pakeis. Tinką ir linkomanijos linkai. Tesiog aš nesigaudau tuose x64 ir pnš tai jei numestum linką kurie tiktu ant mano pc bučiau lb dėkingas 🙂

Sveiki. Mano PC DVD room neveikia, todėl noriu windows persirašyt su USB rakto pagalba. Bandant kelt windows į USB su UltraIso programa, paspaudus write disk image man išmeta lentelę, kurioje parašyta „the number of avalaible devices is 0“. Nors USB įjungtas, o vietos irgi pakankamai(8gb, win uzima 4gb) . Gal kas esat susidūrę su tokia problema ir galėtumėt patart ką tokiu atveju daryt?

sveikas turiu samsung kompiuteri su windows 8 neina padaryti kad boot is cd , neleidzia net ten uzeiti su knopkem. samsung series 3. kiek skaiciau kad gali buti kazkokia uefi apsauga gal ka patartum kaip ka daryt ar aitu nulauzt? noriu windows 7 isirasyti

Mantai turiu Windows 7 64bit, ir vis meto man lentele kad jie nelegalus, ka daryt?

Sveikas, iškilo kelios bėdos. Win 7 jau gal kaip metai įrašyti tai sugalvojau, kad pats galėčiau persirašyti. Draugas davė diską su win7, kuriuos reik rašyt per pc paprastai kaip kokią nors programa, o ne per boot. Taigi pasijungiu, spaudžiu Install now paskui Do not got online latest update, na toliau išmeta su pasirinkimu ar Upgrade ar Custom, tai aš pasirenku custom, nes noriu, kad viskas išsitrintų. Bet tenai man neleidžia ištrinti jų http://www.part.lt/img/03f6535e3f9a362e59bf06cd503f9c2c610.png. Gal ką blogai darau? Diske esantys failai http://www.part.lt/img/6e9c133f7e6fa10d74bc2e2a3aeb8512150.png Dar, nežinau kaip čia. Kai pasijungiu Boot pas mane visai kitaip http://www.part.lt/img/a5fb9f748d0d99932dd9099851aec8da560.jpg
Arba turiu jungti per Boot, bet failai yra ne winrar’e, tai turiu siųstis kitus win7?

Deimantai,

Grybauji čia visur kaip reikalas. Gal tu geriau tą savo draugą pasikviesk, iš kurio kompaktą gavai. Arba bent jau bent kartą viską atidžiai persiskaityk.
Užmiršk apie normalų perinstaliavimą kaip programą. To nėra ir nebus, nes OS tau neleis ištrinti save jai veikiant. Šitaip gali nebent antrus windowsus į kitą skirsnį susiinstaliuot.

BIOSas pas tave nė velnio ne kitaip, o lygiai taip pat kaip mano pavyzdyje. Nustatai į pirmą vietą CD, išsaugai ir pirmyn. Eik skaityt iš naujo abiejų įrašų, nes kitaip be šansų.

Mantai, man draugas sakė tipo rašyt taip paprastai, nes aš tavo abi pamokas kelis kartus perskaičiau ir supratau kad viskas turiu taip daryt, kaip tu, bet sakė jis paprastai įrašyti.
Dar turiu klausimą.
O diske gerai įrašyti failai, nes jis parsisiuntė iš interneto ir įsirašė. Aš taip manau, nes diskas neorginalus. O taip tai reikia, kad būtų WinRar kiek suprantu?
Gerai persiskaitysiu viską iš naujo.

Sveikas vėl, tai va viską padariau kaip reikia, na restar per boot uždėjau pirmą CD/DVD na ir vėl kompas persikrovė ir viršuje pasirodė užrašas can connect from cd kažkaip panašiai ir po kelių sec pasirodė win logotimas ir pasijungė kompas. Tai kas čia du problema gal žinai?

Bandau isirasinet W7 ir 14% raso, kad truksta kazkokio failo. Kaip suprast? kaip tai istaisyt? Kelis kartus bandziau perrasyt i kita cd, letesniu greiciu ir t.t. net skirtingus w7 buvau parsisiuntes is Linkomanijos, bet vistiek tas pats. Prasau padekite.

Labas Mantai. Stai kokia beda.. Naudojau windows 7 ir taip sugadinau, kad reikia perrasyti, bet jau ten nieko negalima padaryti nieko nes kazkoks virusas isiveise, o jis sugadino visas programas VISKA. Dabar naudoju safe mod, o jis.. Jeigu zinai safe mod tai supranti.. Windowsai 2000 be garso ir panasios palevos… Taivat ar imanoma man paciam kazkaip perinstaliuoti windowsus? :O

Ačiū Tau, Mantai, už šitą išsamų DIY. Mažai ką bendro su technologijomis turiu, tačiau sugebėjau be vargo persirašyti Win7 (:

Sveiki Mantai,

Susiduriau su tokia problemele, parsisiunciau win7 32+64bit. Instaliuoju as juos per BIOS ,CD uzkrovus kaip ir viskas tvarkoj, taciau man instaliuojasi 32bit, o reikia kad butu 64bit. Kazkaip gaila matyti, kad is 8GB RAM naudojasi tik 2,4 RAM.
Klausimas ar instaliuojant kazkur kazko nepasirinkau, ar neteisingai i DVD isirasiau?

Pav. WINDOWS 7 HOME PREMIUM RETAIL ENGLISH RTM x86 .iso
Windows TRL7 TRLHome TRLPremium TRL(includes TRL32-bit TRL& TRL64-bit TRLversions) ……

Andriau,
Tai kokia čia problema? Atsisiunti/Nusiperki normalią nejungtą 64bit versiją ir suinstaliuoji.
Aš akyse nemačiau tavo šito kompakto, nei į jį ko panašaus. Kodėl ten kažkas negerai instaliuojasi, tikrai neįsivaizduoju.

Labas, noriu perinstalliuoti windows 7 nes pas mane virusas. Perinstalliuojant man vistiek reikia eiti i ta BIOS? ir Npreciau kad is hardo butu viskas istrinta ar reikia kanors papildomai padaryti?
Aciu

Rokai,
Į BIOSą kaskart eiti nereikia. Jei ten jau nustatyta, kad krautų iš kompakto (ar USB), tai ir viskas. Jeigu nenustatyta – tau tiesiog neleis pradėti instaliacijos proceso.
Viskas bus ištrinta, jei: formatuosi arba trinsi/kursi naują particiją (skirsnį). Viskas parašyta straipsnyje, nesiplėsiu.

labas,
gal galėtum pagelbėti. Nežinau kame reikalas: nusprendžiau perinstaliuot w7. Iš pradžių viskas vyksta tvarkingai t.y. idedu kompaktą, w7 kraunasi, pasirenku particija, ja formatuoju, w7 rasosi, isiraso ir kada prasideda paskutinis etapas t.y. „completing instaliation“ kompas turi persikrauti. Jis issijungia , isijungia-paraso starting windows ir viskas- juodas ekranas ir nieko nevyksta. Kazkaip nepersikrauna iki galo. Gal zinai kame reikalas? Anksciau kiek rasiau w7tokiu fokusu nebudavo. Is anksto dekoju

Turiu windows 7 home primium . noreciau perinstaliuoti bet orginalu diska pameciau . Zinau orginaliu windows product ky: . Gal patartumete is kur parsisiusti orginalius widowsus ? Labai padetumete jei patartumete ,nes kompjuteris labai strigineja (lagina) . Aciu

Lukai, protingiausia būtų susisiekti su Microsoft atstovais, jie padės išspręsti problemą.
Be to, kartais nesi gavęs kokio nors Windows Recovery kompakto? Nuo Windows Vista laikų jie berods duoda kažką panašaus. Tokį kompaktą įkiši, paleidi ir viskas atsistato į tokią būseną, kuri buvo pirkimo metu.

Sveikas Mantai ,man reikia windows 7 home premium . Dekoju uz patarimus 🙂 . Gal patarsi kaip susisiekti su windows atstovybe ?

Sveikas mantai, turiu tokia problemą, noriu persirasyti win7 įdedu diską, per bios uždedu kad krautų iš CD/DVD , tada rodo press any key, tai ir padarau, ir po to kompiuteris pradeda skaičiuoti laiką nuo 30s iki 0 ir jungti mano senuosius windows (aišku rašo kad kažkas negerai ir reikalauja atstatyt buvusiu parametrus, tai padarius pasileidzia senieji windows) ka patartum?

Katik pabandžiau perežrasyti win dar kartą, sį kart net nerodo jokius klaidos tiesiog paspaudus klaviaturą senieji win pasijungė įprastai. Galbūt problemos su disku?

Labas , kodel padarius windows update palieka juodas ekranas ir niekas nevaikia ?

labas nezinau kas cia per problema instaliavua windows7 perskeliau diska kaip ir priklauso i du diskus baigus instaliuot liko tik vienas c diskas kuri pasirinkau windausams ir programom teko jau ne viena karta instaliuot bet tokio dalyko dar nebuvo nutike kad kad 2 diskas pranyktu isanksto aciu jai cia imanoma ka padaryt ar atkurt gal diska kaipnors nesinoretu vel instaliuot is naujo

Sveiki. Turiu savo senuką ir galvoju į jį įrašysiu Windows 7. Prie mano PC yra toks flopikas, kurį visad kompiuteristas sakydavo pridėti, kai reikėdavo perrašyti Windowsus. Turiu aš ir diske, ir USB susiformatavęs Win7, bet negaliu jų įsirašyti. Taigi klausimas: ką daryti su tuo flopiku? Jei darau pirmą kad bootintų flopiką, po to diską, man išmeta „Non-System disk or disk error. Replace and press any key when ready“. Jei darau pirma diską, po to flopiką, lyg ir krauna ten pradžioje tuos Win7, ten tuos failus paruošinėja (pačioje pradžioje), o po to išmeta error’ą, kad kažkas negerai. Ant to flopiko parašyta „IT8212F IDE RAID Driver Rev. 1.0“.

Kaip persirašyti Windowsus? 😀

Justinai,
1. Jei ten seniena kompas, tai klausimas, ar iš viso jis bepatemps normaliai win7.
2. IDE RAID – kažkokios tvarkyklės (angl. drivers) ten yra. Niekad šitais dalykais nesidomėjau, bet pas tave gal kaip nors du kietieji diskai sujungti. Jei jau kompiuteristas davė, matyt, reikia. Nors gali būti, kad reikia tik senoms Windows versijoms. Nežinau, neprispėliosiu.
3. Flopiko bootint neturėtų reikt, logiška, kad niekas nevyksta. Kaip suprantu, bandai rašyt Windows per USB, tai jį ir bootini pirmoj vietoj. Dar klausimas, ar senas kompas pajėgus iš viso per USB instaliuot operacinę. bet jei jau kažkas pradeda vykt, tai matyt, kad pajėgus. O flopiko jis gal gali pasiprašyt diegimo metu, kad susidiegtų reikiamus draiverius iš jo.
4. Išmeta ne errorą, kad kažkas negerai, o išmeta konkrečią klaidą, kurią reikia vesti į Google ir aiškintis, kas ten negerai.

Tiek žinių, su tokiu atveju niekad nesu susidūręs, nelabai ką daugiau pakomentuot galiu.

Na po truputį pradedu suprasti viską. Kompas senas, bet vis atnaujinamas buvo, tai ram, tai vaizdo plokštė, tai turėtų veikti normaliai. Dėl to flopiko. Pamėginau ne bootinti iš USB, o tiesiog per Computer atsidaręs paleidau Setup failą ir kai man išmeta kietuosius diskus, į kuriuos reikia įrašyti, neleidžia nei vieno pasirinkti, trūksta tų IDE RAID draiverių ir dabar supratau, kam tas flopikas. Kai spaudžiu Browse, pasirenku flopiką ir ten yra visi draiveriai nuo 98 berods iki XP, logiška, kad win7 nėra. Tai klausimas, ar galiu kaip nors rasti tuos draiverius, susikelti į kitą USB ir paleisti per jį? Ar tiesiog nėra šansų rasti kažką ir į šitą PC beviltiška tikėtis įrašyti Win7?

NE NE NE, jokių čia per My Computer paleidinėjimų. Iš veikiančios sistemos operacinė sistema neperrašinėjama. Tik per bootinimą.
Rasti draiverius reikia ieškojimo būdu. Rašai į Google pavadinimą ir ieškai
https://www.google.lt/search?hl=lt&q=IT8212F+IDE+RAID+Driver
dar galima paieškon papildomai prirašyt windows 7. Jei randi – yra, jei nerandi – gal ir nėra. Teks aiškintis pačiam.
Ir iš viso, pirma tau reikia išsiaiškint, kokias ten klaidas win7 bootinant meta. Gerai tą klaidą pagooglint reikia.

Įsirašiau windows 7 pagal tavo parašyta instrukcjia. Viskas lyg ir gerai, išėjo, tačiau nebeveikia internetas, rašo kad nėra draiveriu, o aš nežinau kaip juos įsirašyti be interneto. :/

Prašyčiau pagalbos. Turiu HP, kuriame yra yra originalus W7. Yra atskiras diskas (Recovery). Esu girdėjusi, kad jame esantis failas padaro, kad kompiuteris atsistatytų į pradinę padėti, kai jis buvo pirktas. Prašau pagelbėti, nes dar nesu susidurusi būtent su šiuo reikalų.

Jolanta, turėjai su kompiuteriu gauti kažkokį Recovery kompaktą. Iš esmės viskas vyksta panašiai kaip perinstaliuojant Windows, nustatai BIOS pagal aprašymą, kad krautų iš kompakto. Tada ten prasideda atstatymas (gal kažką paspaust reikia, neatsimenu, skaityk ką ekrane rašo), kažkurioje vietoje paprašo draiverių kompakto, kurį tau irgi turėjo duot (bent jau taip su Vista buvo, su W7 galbūt to nebereikia). Ir viskas, jis atsistato į tokią būklę, kokia buvo nupirkus kompiuterį.
Aš pats tik vieną kartą seniai seniai tai dariau, tikrai neatsimenu ir daugiau nieko pasakyt šia tema negaliu.

Sveikas mantai , turiu win7 diską , per bios viskas nustatyta kad pirma skaitytu diska , bet kai isoka tas press any key to boot cd tai paspaudziu bet kurią knopke ir juodas ekranas pasidaro ir nieko…

18 GB C diskui ne per mažai? Mano vien Windows užima 24 GB. Kur programas įrašinėji, į D diską?

Atjungus visokias System Restore, Virtualias atmintis ir pravalius laikinus failus, viskas be didesnių bėdų berods sutelpa į C diską. Pats asmeniškai jau seniai Windows iškeičiau į Linux Mint, tai šitaprogramų įrašymo problema atkrenta. Beje, stambūs Linuxai su visom programom į nepilnus 10GB puikiai sutelpa.

Laba diena,
gal galite pasakyti, jei kompas yra su 2 diskais SSS ir HDD, o įrašius windows 7 pro nuolat pakimba (pelė juda, bet vaizdas stovi, rašo not responding ir taip kokius 3-5 per dieną, nieko nedarant atkimpa po kokių 10-15 min), ar OS įrašymas į SSD diską yra koks nors specifinis reikalas, ar čia gali būti labiau mechaninis gedimas?

Nemanau, kad čia galėtų būti kaltas SSD diskas. Greičiau jau Windows kompaktas netikęs, draiveriai grybauja/nesurašyti arba kažkokios suinstaliuotos programos pjaunasi. Reiktų skaityt, ką tas not responding daugiau rašo, jei rašo.

Sveiki Mantai, prasau pagalbos instaliuojant w7 kompas issijungia. Instaliuojant wxp tai ismeta, kad negali doc.driver instaliuoti ar kazko panasaus:) padarau skip susidiegia, viskas kaip ir veikia,bet po kokiu 5min kompas pradeda issijungineti. O pradejus diegti driverius isvis uzluzta kompas. Ar cia pas mane hardas nusprogo ar cia koks virusas isikabino? Perinstaliuoti sumasciau, nes kompas pradejo issijungineti, nieko nedarai issijungia, tik jei filma paleidi online veikia kiek nori. Aciu. Istraukus usb mezon modema, tai klavetura nebeveikia, tik i biosus leidzia nueiti.

Sveikas. Man iskilo problema instaliacijoje, pastrigo ant 75% prie expanding windows files ir jau keleta valandu nieko nevyksta, kame cia problema , ka daryt?

Sveikas. Turiu problema. Noriu perrasyt atgal is windows 7 i xp ir kai paspaudziu enter atrdo viskas nrml. Krauna ten apacioje tuos failus is disko ir po kokiu 1-2min ismeta tokia nesamone:

Setup did not find any hard disk drives installed in your computer. Make sure any hard disk drives are powered on and properly connected to your computer, and that any disk-related hardware configuration is correct. This may involve running a manufacturer-supplied diagnostic or setup program. Setup cannot continue. To quit Setup, press F3

Ziurejau intike kad reik pakeist SATA operation is AHCI i IDE. bet pas mane Hp pavilion pc tai nera tokio dalyko. Tai gal zinai ka reiktu padaryt, kad persirasytu ir nemestu tos lenteles?

Aurimai, ką tau ir sako googlas – eini į savo kompo BIOSą ir ten nustatai ką liepia. Jei tokios galimybės nėra, gal patį BIOSą reikia atnaujint. Nei su vienu, nei su kitu pats nesu susidūręs, padėt negaliu. Eik pagalbos ieškot į forumus.

Tokia bėda ištiko dabar, bandau įrašyti windows 7, bet yra viena bėda, nors viska darau lyg kaip ir reik. Sutvarkius boot nustatymus spaudžiu f10, toliau kompas restart daro, vėliau prašo spausti bet kokį mygtuką, ta ir darau, bet kompas vis tiek tik užsikrauna ir jokio efekto!!!!! kas gali būti?

Sveiki. Perinstaliavau windows ir neranda interneto draiveriu. Bandziau su everest raso kad padarytas kaip ne namu kompas. Nezinau kaip isiaiskint kokia yra tiklo plokste. P.s pries tai perinstaliavau stacionaru viskas veikia. Mano pc modelis yra toshiba satelitte l750-12z. Prasau padekit.

LABAS MANTAI MAN PO WINDAUSU PERRASYMO KAZKO STREIKUOJA UPDEITAI BENT KELI UPDEITAI INSTALIUOJASI VISA DIENA KAS GALETU BUTI ACIU IS ANKSTO JAI TAI KAZKA IMANOMA PADARYT AR REIKS IS NAUJO PUST WINDAUSUS PAS MANE 7 ULTIMEITAI

Laba, ka man daryt jei mano pc neturi cd-romo? Turiu windows starter bet labai reikia Full windows o pc be cd-romo, ar ymanoma su USB perinstaliuot i full?
Dekui

Kaip įsirašyti Windows 7 į SD micro Adapter kortelę iš Linkomanijos, jei dabar turiu Ubuntu 12.04 ?

Labas vakaras iš kart atsiprašau už gramatines klaidas.Tai va perasiau windausus 7 64bit ir neina instaliuoti interneto draiverio asapterio.raudonas x prie interneto ir nieko neina. Prašau padekit.P.s aš naudoju modemą pajung ES prie stalinio PC.

Sveiki. Pirkau kompiuterį su jau įdiegtais Windows 7. Naudojuosi tris metus, viskas buvo tvarkoje, pradžioje naudodavau antivirusines, dabar gal pusmetį nebeturiu jų, nes „lagina“ laptopo darbą, o ir nelabai reikalingos jos man, nenaršau visur kur pakliūna, žinau saugius puslapius. Proeblemos prasidėjo neseniai, visų pirma, kaskart įjungus kompiuterį dingsta language bar, nors nustatymai padaryti, paspaudžiu apply vėl atsiranda… Išjungus įjungus vėl dingsta. Kompiuteris nebenori išsijungt. Iššoka kažkoks PC companion neleidžia. O kai vėl bandau išjungt rodo Turning off gal valandą kol neišimu batareikos. Ir taip dabar nuolatos. Pastaruoju metu ir įsijungia sunkiai, užstringa ant Welcome ir nebeįsijungia, On off mygtukas nereguoja, kad restartuoti, reikia išimti batareiką. Gal perdaug prirašiau, mane tik domina, ar tai ženklas, jog jau reikia perrašyti Windowsus? Arba virusas? Updates įjungti, bet nesupdatina normaliai, flešų nebepriima,. dėkui už atsakymą.

Raminta, nepanašu į virusus. Kažkas susijaukę Windowsų smegeninėje. WinXP laikais labai puikiai tikdavo registrų patvarkymas su šita programa, pabandyk: http://www.wisecleaner.com/wiseregistrycleanerfree.html
Jei nepadės, tai paprasčiausia ir greičiausia bus tiesiog perinstaliuot.
O dėl pasileidžiančių programų ne į temą, tai Windows meniu atsidaryk, paieškos laukelyje įrašyk msconfig ir atsidaryk ir ten berods kortelė bus Startup, ten gali nuimt varneles nuo dalykų, kurių nenori kompui kraunantis.
Tiek tegaliu pasiūlyt, pats jau seniai Windows nebenaudoju, tai menkas iš manęs win7 patarėjas.

Sveiki. Kadangi kompas visiškai užlūžo (nebeužsikrauna), bandau persirašyti windows 7. Per bios sistemą pasidarau kad skaitytų iš cd, viskas tvarkoje, tačiau kai reikia paspausti bet kurį klavišą, jog nuskaitytų diską, toje vietoje klaviatūra tarsi pastringa ir nereaguoja į jokį mygtuką. Nežinau, čia gal toks virusas ar kas. Ar yra galimybė kažkaip kitaip paspausti tą vieną prakeiktą mygtuką?
P.S. BIOS atidaryti dar leidžia, nes maigant caps locką pastebėjau, kad kol kompas kraunasi pirmas 10 sekundžiuų klaviatūra veikia, paskui jau nebe… galiausiai viskas pasibaigia užrašais: continue with system resume: delete restoration data and proceed to system boot menu. Aišku liepia čia dar spausti enter, bet kadangi klaviatūra nereaguoja, esu aklavietėje.

Parsisiunciau win 7 kuris uzeme tik 600 mb is 2,4 gb. Irasiau i dvd r diska. idejau i kompiuteri, viskas kaip ir gerai uzkrove, bet pasirinkus kalba ir pan. meta uzrasa
,,A required CD/DVD drive device driver is missing. If you have a driver floppy disk, CD, DVD, or USB flash drive, please insert it now.

Note: If the Windows installation media is in the CD/DVD drive, you can safely remove itfor this step.“

Ka daryt?
Is anksto aciu uz pagalba!

labas instaliuojant windows 7 man atsitiko nelaime kada restartavosi pc uzstrigo kietasis diskas ir neprasitese instaliavimas bandziau instaliuot is naujo bet tada net neuzkrauna diisko

Sveiki, norejau paklaust, nes visai nezinau kas cia nutiko. Zodziu neina perrasyt win. Jei kalbant nuo pradziu, tai bandziau rasyt viskas kaip ir buvo gerai, bet kai pasirinkau formatuot istrynus particijas ir jas sukurus, formatavo formatavo ir kaip ir pakibo, tai padariau restarta ir po to karto dabar ties ta vieta kai turi ismest jau instaliacija atsiranda juodas ekranas ir pelyte. daugiau nieko, kas cia galetu but? ir kaip sutvarkyt? Aciu uz pagalba.

Sveiki, aš paspaudžiu paryškintus žodžius reikalavimai nedideli ir man išmeta windows 8.1 aprašymą.
Tad gali parašyti kokie turi būti kompiuterio reikalavimai.

Sveiki, turiu toki klausima. Kaip butu galima paspartinti win7 x64 krovimasi? mintis ta, kad tik perrasyti win7 ir po programu instalevimu, tam tarpe ir is web atsiustu update (adobe reader, directx 11, Skype, explorer, win7 sp1 x64, NVidia gtx 560ti ir dar keliu update) uzsikrovus pc atsiranda tarpsnis ties WELOCOM kokia 20s ir iskart atsiranda juodas ekranas su aktivia pele dar kokia 25s ir tenka nemenkai laukti kokia minute kol atsirandu ant desktop. PC statai I5 2500 3.3GHz, SSD ocz agility 60Gb, ddr3 12Gb, gtx 560 ti. anksciau pries win7 perrasyma to nedarydavo. Help zmones 🙂

Esu zalias pas mani kompe idiekta vindaus 7 kaip reikia per kompa rasiti mes angliskai ne bum bum parasikite kaip reikia ji instalioti ar kur ijeiti

bet to gerau naudoti windows 8.1 arba windows 10 ja turi nors 3GB RAM ir 1.8 CPU 🙂

Sveikas Mantai kiek reikia ram tureti kad galetum persirasyti 1 ar 2 gb ? man atrodo turetu uztekti 1gb bet man sake kad labai strigs viskas. tai kaip cia is tikruju yra ?

Laba diena Mantai. Kaip išjungti automatinį OS atnaujinimą Windows 7? Perinstaliavus kompiuterį kurį laiką viskas yra normos ribose, bet paskui prasideda OS automatiniai atnaujinimai iki 183 punktų ir po tų atnaujinimų sutrinka kompiuterio darbas.

Labas Mantai, gaila, kad pavėlavai išbandyti Windows 8 ir parašyti apžvalgą. Nieko, šią vasarą išleis Windows 10, ir dar nemokama bus! Galėsi atsisiųsti nupiratintą Windows 7/8 ir nemokamai atsinaujinti iki Windows 10 bei parašyti apžvalgą 🙂

Yra viena bėda, kad kompiuteris neskaito MP3 failo kas gali būti ( kątik Windows perinstaliavau)

Pavėlavai į traukinį brangusis, dabar ant bangos Windows 10 kuris bus išleistas po poros mėnesių.
Dėl MP3 tai įsidiek grotuvą, VLC ar kokį kitą. Ar Win 7 nėra Windows MEdia Playerio?

Yra. Bet neskaito failų. Ir VLC yra bet irgi nesąmones daro… Ir natidaro failų tolių kurie yra žaliom raidėm parašyti…( Čia kai perinstaliavau Window’sus )
Rašo taip: „Windows Media Player cannot access the file. The file might be in use, you might not have access to the computer where the file is stored, or your proxy settings might not be correct.“
IR tų failų net perkelt neina niekur. Tai aš nežinau ką daryti…

Tai čia jau kitokios problemos, normaliai taip niekad nebūna. Kreipkis į specializuotus pagalbos forumus, nes šičia nelabai vieta tokioms specifinėms problemoms.

Išylo problema su įjungimu, taigi kokia bėda , o gi įjungus nešiojima kompiuterį rodo windows 7 logotipą , bet toliau nieko nereguoja , nei įsijungia , nei ką kitą. Kokia per bėda galėtu būti ?

Labas, Mantai Malciau, laikas išbandyti naują OS – Windows 10! Laukiam jūsų apžvalgos, kaip Linux šalininko. Ir nepamirškite, kad vis dėl to jau 2015 m, ir 12 metų kompiuteris nelabai paveš čia šviežieną, nors mano, 8 m. senumo paveža 😀 Pastebėjimas: Windows 10 užima mažiau vietos negu Win 7, nebėra Aero (Win 8), sumažintas nustatymų kiekis ir kitos naujovės. Manau Jums reikėtų išbandyti ir taip praturtinti savo žinias.

Kaip atkurti senus failus ? Žodžiu perinstaliuotas kompiuteris kelis kartus nes susipjovė kažkas. Ir yra vienas sukurtas žaidimas, jo kopija buvo įdeta į atsarginį aplanką d disko kopijoje. Ir dabar niekaip neranda. Ar yra kažkoks būdas kaip galima atkasti tai ?

Sveiki. Aš noriu perinstaliuoti Windows’us iš 32 bitu operacinės sistemos į 64 bitų operacinė sistema bet man meta klaida. Ką man daryti? Procesorius palaiko 64 bitų operacinė sistema

Sveikas. Acer kompa jau turiu apie metus. Uzpuole virusai. Buvo jame windowa 8,1 instaliuoti jau kai pirkau. Noreciau perinstaliuoti i 7, bet man neleidzia. Nes jis kimba kazkodel. Arba raso, kad yra kazkokia klaida. Ir imetus 7 vindausus ismeta lentele. Setup vinsaus ir vindaus 8.1. Bet kokiu atveju jis grizta i 8 vindausus. Jei paspaudziu ant vindaua 8.1.kame kampas. Aciu uz ats.

Sveikas, gal žinai kas gali būti, jei nei windows dvd ,nei USB nebootina? nors bios nustatymai tinkami, bandžiau ant stacionaraus pc ,viskas veikia. o ant laptopo ne, ASUS x54h .

Sveikas,kai viska padarau su tom particijom man pradeda tada krauti pirma varnele užkrauna antra kai pradeda krauti neužkrana laukiu max 8 min ir tada išmeta kažkokia lentele

nu gudruciai sveiki
ziuresim ka ismastysit.zodziu yrawindows 10 bet ne tame esme ir ant 7 tas pats .suformatavus diskus c> ir d> yra dar diskas 100 megabitu kureme kiek isivaizduoju yra reikiamu draivu paleidimas naujiems win yrasyt,bet deje ir jis suformatuotas.dabar ijungus loptopa ismeta ctrl alt del for restart.zodziu neranda operacines,per boot menu pasirenku uzmoutinta windows ar interneta ar dvd rom vistiek meta ctr alt del:D nu ir kaip yrasyt naujus win?

Sveikas,
buvau įsirašęs Windows 7 ir naudojausi kelis metus, bet kai atsirado 10, tai pagalvojau, kad reiktų pabandyti. Jie mane dakniso ir nutariau grįžti prie 7-tų vėl. Rašiau iš to pačio disko, iiš kurio anksčiau instaliavau. Po instaliavimo niekaip negaliu pakeisti į lietuvių kalbą, nes niekaip neatsinaujina Window’sai. Vis ieško atnaujinimo ir daugiau nieko nedaro, ir neranda. Jokios klaidos nemeta. Kame problema?

Reikia susikelti naujus windows(parsisiuntus) į usb ir prijungti, per bios pasirinkti, kad krautų iš usb ir vuolia!

Laba diena.Reikia patarimo.Turiu kompiuteri asus k611c.jame stovi seagate 500Gb hdd.noriu pasikeisti į ssd 250Gb samsungą EVO. ,kuri padalinsiu i 2 diskus-80Gb ir likusius170Gb .Į 80 Gb. noriu perkelti OS iš savo hdd,kadangi ja gavau pirkdamas kompiuterį 7 win.kaip dabar man geriausiai atlikti os perkelimą be problemų?

P.S. pamiršau paminėti,kad per bios galiu krautis tik iš diskelio,per usb nėra galimybių(neleidžia)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *