Kategorijos
Atvirasis kodas Kompiuterija Tinklaraščiai

WordPress įskiepiai, kuriuos naudoju

Paveikslėlis per Google paiešką pavogtas iš kažkurio Tips For Blog įrašo

 • Akismet – Naudodama savo duomenų bazes, tikrina komentarus ir saugo tinklaraštį nuo šlamšto.
 • Chunk Urls for WordPress – Gražiai sutrumpina ilgas nuorodas, kad šios nedarkytų tinklaraščio vaizdo.
 • Comment Form Quicktags – Į komentavimo formą įterpia mygtukus, kuriais galima sudėlioti HTML žymas. Palengvina gyvenimą ne tik komentuotojams, bet ir man.
 • Comment Notifier – Komentuotojams leidžia užsiprenumeruoti naujus įrašo komentarus į nurodytą el. pašto adresą. Patiko minimalizmas, be to, jaučiu kažkokią alergiją visiems tiems Subscribe-to-comments vediniams, iš kurių dabar tikriausiai populiariausias yra Subscribe to comments reloaded.
 • Conditional CAPTCHA for WordPress – Metų atradimas. Akismet šlamšto gaudymo sistema kartais padaro klaidų, be to, duomenų bazėje kaupia visą šlamštą. Šis įskiepis ištaiso Akismet trūkumus: jei Akismet įskiepis komentare aptinka šlamštą, įsikiša Conditional captcha ir pateikia nesudėtingą užduotį. Jei užduotis įveikiama, komentaras perkeliamas prie nepatvirtintų. Jei užduotis neįveikiama, komentaras užblokuojamas be jokių ženklų. Elgesį su komentarais galima keisti.
 • Favicon Manager – Adreso juostoje įterpia mažą paveikslėlį.
 • FeedBurner FeedSmith – Nukreipia įrašų ir komentarų RSS srautus į FeedBurner tarnybą.
 • Google Analyticator – Įterpia Google Analytics kodą į tinklaraštį, kad galėčiau sekti tinklaraščio lankomumo statistiką.
 • Whydowork Adsense – Į senesnius įrašus įterpia Google Adsense reklamų kodus. Pajamos juokingos, bet vis į pliusą.
 • WP Super Cache – Teoriškai turėtų pagreitint tinklaraščio veikimą ir mažiau apkraut serverį. Įjungtas visoje blogofermoje, tai ir nesigilinu.
 • Yet Another Related Posts Plugin – Po įrašais pateikia panašiausių įrašų sąrašą.

Įskiepiai, kurių ne(be)naudoju, bet gal kam pravers:

 • AskApache Search Engine Verify – Leidžia patvirtinti puslapį su Google Webmaster Tools ir kitomis tarnybomis.
 • Audio player – Audio failams į tinklaraštį įterpti.
 • Broken Link Checker – Tinklaraštyje suranda į nebeegzistuojančius puslapius vedančias nuorodas.
 • Clean My Archives – Viename puslapyje pateikia visų įrašų sąrašą. Man labiau patiko negu senasis SRG Clean Archives.
 • EasyTube – Anksčiau praversdavo į įrašą keliant video filmukus, bet jau kurį laiką WordPress palaiko oEmbed funkciją, taigi tam nebereikia jokių įskiepių.
 • Get Recent Comments – Leidžia pasirinkta forma valdiklyje pateikti naujausius komentarus.
 • TinyMCE Advanced – Praturtina vaizdųjį įrašų rašymo įrankį papildomomis funkcijomis, pvz., galimybe įterpti lentelę. Panašią funkciją atlieka ir WP Super Edit.
 • WP Ajax Edit Comments – Komentuotojams tam tikrą laiko tarpą leidžia redaguoti savo parašytus komentarus. Deja, įskiepis tapo mokamas, o paskutinė nemokama versija nebeveikia su WordPress 3.1.
 • WP-PageNavi – Vietoje „Senesni/Naujesni įrašai“ puslapio apačioje rodo supuslapiuotą išraišką, palengvinant navigaciją skaitytojams.

Taip pat naudoju:

Na ir sąrašas pačių blogiausių dalykų, kurie gali nutikt jūsų tinklaraščiui:

16 komentarų – “WordPress įskiepiai, kuriuos naudoju”

WP-PageNavi gal ir nelabai vertingas įskiepis, nes mažai kas skaito senus įrašus iš eilės, bet jau įsidiegus tai neverta atsisakyti, nes G pradeda pykti.
Ir turbūt nežadi .po pasidalinti su tauta? Nes kai kuriuos terminus norėtus versti kitaip, bet negi versi viską dėl kelių žodžių :-/

Man ant G pykcio yra nusispjaut, kaip ir ant visu tu SEO nesamoniu. Lankomumas seniai isbrauktas is siekiamybiu saraso.

.Po failas mazai kam reikalingas, todel niekas jo artimiausiu metu i vidu archyvo kist nesiruosia. Yra instrukcijos, kaip ji susigeneruoti is mo failo. Be to, vertimas yra sumestas i Glotpress, tik gal neatnaujintas iki 3.2.
Jei pasidalintum mintimis, kokius terminus kaip versti reiktu, tai butu galima apsvarstyt.

Yet Another Related Posts Plugin
Chunk Urls for WordPress
man patiko, kad paminėjai šituos. Kaip tik panašių reikėko. Ar jie gerai atlieka savo darbą, o gal geriau alternatyvius rinktis?

Chunk Urls for WordPress šito tikrai toks pavadinimas? nes jo neranda

Jei kas negerai darba atliktu, tai ir nenaudociau. Abu tavo pamineti iskiepiai mane tenkina.
Taip, pavadinimas butent toks. O ieskot niekur nereikia, nes yra duota nuoroda prie kiekvieno iskiepio. Atsisiusti galima.

Žiūriu kai Mat Cuttis pagyrė Yet Another Related Posts Plugin prieš 3 metus, taip iki šiol visi naudojasi. Nors apkrauna db taip, kad netgi tokie sąlyginai nedideli projektai kaip uagadu neatlaikydavo.

Strapsnis visai pravertė – įsidėjau du naujus įskiepius. Na WP-Cumulus ne visiems patinka (jo nedėjau), bet tai tikrai nėra vienas blogiausių dalykų, kurie gali nutikti tinklaraščiui 🙂

Tavo vertimas puikus. Ačiū TAU, Žmogau. Naudosiu wordpress vietoj Joomla

Sveiki,

Labai sunkiai formatuojasi lentelė Worpress puslapyje. Neleidžia išcentruoti. Įrašau vieną žodį, išsaugau pasikeičia kito žodžio spalava ir vėl iš naujo turiu nustatinėti.
Lentelėje worpress matosi, o puslapyje nerodo taip kaip TVS padaryta. Gal yra kokių įskiepių kurie padėtų formatuoti lenteles.
Mano versija 3.5.1 ar būtina atnaujinti į 3.8.1 Ar niekas nesugrius atnaujinant, kad reikėtų programuotojo pagalbos.
Puslapis mano nupirktas su specialiai įdėtu moduliu kaip suprantu.

Būčiau labai dėkingas už pagalbą. Ačiū 🙂

Tai visų pirma ir reikia naudoti naujausią versiją, gal senoji su įskiepiais konfliktuoja, tai ir gaunasi nesąmonės. Atnaujinant neturėtų niekas griūti. Kažką konkretesnio patarti negaliu, neteko susidurti su tuo.

Sveiki, matau čia užeina nemažai wordpress specialistų, gal galite ką nors pasiūlyti kažką panašaus į HelpDesk, esmė ta, kad reikalingas gedimu, nusiskundimų, pageidavimu ar panašiai … registravimas.

Kai kurie pateikti įskiepiai tikrai pravers kuriant tinklapį. Tikrai manau ne vieną teks prisidėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.