Lietuvos donorytės žymūno pažymėjimas

Mantas Malcius ir Vytenis Povilas Andriukaitis

Lietuvos-donorystes-zymuno-pazymejimas

Šiandien su dviem autobusais iš Vilniaus pajudėjome Kauno kaimo kryptimi, į Raudondvario dvarą, kur buvo sukviesti visi neseniai 20, 30 ar 40-tą kartą neatlygintinai davę kraujo. Kelionė praėjo be didesnių įdomumų, dvaras gražus, bet žmonių daugybė buvo, o sukišo mus į kažkokią degtukų dydžio salę. Bet nieko, kentėti galima. Tų garbių donorų turėjo susirinkti berods apie 250, bet kai kurių nebuvo, tai gana greitai mūsų ministras Vytenis Povilas Andriukaitis visiems išdalijo pažymėjimus ir rankas paspaudė. Įdomesnė akimirka gal buvo tik ta, kad ir renginio vedėjas tarp apdovanotųjų ištarė savo vardą.

Po to į salę įžengė kažkoks negirdėtas Kauno – ausų gadintojų – studentų choras. Sako, žvaigždės kažkokios. Nežinau. Pirmą kartą matau, tikiuosi, ir paskutinį. Aišku, užsileido nesveikus bosus, tokius, kad ausys prašė eiti iš salės, nes ir pati muzika buvo baisi. Galvoju, pakentėsiu porą dainų. Bet kur tau… išspiegė gal kokias 8-10 dainų. Buvo baisu ir liūdna. Visgi galų gale pasirodymą jie baigė, paplojome už tai.

O tada sukvietė mus valgyt. Va čia tai aš atleidau jiems už visas iki tol padarytas nuodėmes. Maistui pinigų nepagailėta. Šašlykai, jautienos troškiniai, lašišos ir kita. Aš šiaip mėsos nelabai, bet jei jau dykai duoda, tai prisikimšau, nes šiaip ar taip nuo ryto nieko nevalgęs buvau.

Prisikirtę važiavom namo, vėl nieko įspūdingo neįvyko. Dabar reikia judėt link 30 kartų, planas būtų tai padaryt per maždaug 2,5 metų, nes nu dykai pavalgyt tai man patiko.

4 komentarai apie “Lietuvos donorytės žymūno pažymėjimas

  1. Domantas

    „Po to į salę įžengė kažkoks negirdėtas Kauno – ausų gadintojų – studentų choras. Sako, žvaigždės kažkokios. Nežinau. Pirmą kartą matau, tikiuosi, ir paskutinį. Aišku, užsileido nesveikus bosus, tokius, kad ausys prašė eiti iš salės, nes ir pati muzika buvo baisi. Galvoju, pakentėsiu porą dainų. Bet kur tau… išspiegė gal kokias 8-10 dainų. Buvo baisu ir liūdna. Visgi galų gale pasirodymą jie baigė, paplojome už tai.“ šitą užskaitau 🙂 O dar gal galima paklaust, kokia jūsų kraujo grupė, kad tiek daug jo duodat?

  2. Mantas Įrašo autorius(-ė)

    O bet tačiau, jokio skirtumo kokia grupė, nemokamus priima visada, tik mokamus – pagal poreikį. O grupė tai pas mane eilinė, jos niekad beveik netrūksta – III+

  3. Domantas

    Tikrai taip, bet maniau, kad jei tiek duodat, tai tur būt retą grupę turit. Nors III + grupė taip pat yra reta 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *